Pozor - naletěla jsem!!!!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pavla
Učednice 80 příspěvků 03.07.08 08:00
Pozor - naletěla jsem!!!!

Srdečně všechny zdravím. Bohužel Vám musím napsat, že jsem na těchto stránkách stala naletěla. Za dlouhou dobu obchodování zde a na okounovi mne uživatel janinice23@sez­nam.cz jméno Jana Hučíková, číslo účtu 2200716109/6210 pěkně podvedla. Poslala jsem peníze za parfém. které dne 23.6.2008 obdržela. Slíbila, že druhý den parfém pošle a nic. Na mé e-maily vůbec nereaguje, přičemž na jiné reaguje, což jsem si ověřila. Tímto Vás chci všechny varovat, abyste nedopadly jako já. Je možné, že se přihlásí pod jiným uživatelským jménem, ale dá se předpokládat, že bude uvádět stejný účet, který jsem nahoře uvedla. Chtěla bych moc poprosit všechny, kdo s touto osobou již obchodovaly a znají její přesnou adresu či jiné podrobnosti, zda by se mi mohly ozvat. Protože * Nevážená Jano, rozhodně nemám peníze na rozhazování a dám si práci své peníze dostat zpět.Doufám, že je ještě v tobě kouska slušnosti a peníze mi vrátíš zpět na účet. Vím, že 450,– není žádný majlant, ale jde o princip. Já se snažím se všemi poctivě jednat a očekávám toto i od druhých stejně jako všechny další zde . Teď abychom se všichni báli tu něco koupit. S pozdravem vyloženě nasr… Pavla

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 03.07.08 08:52

Diskuze na téma podvodníci pokračuje zde: http://ada.konicky.net/…iewtopic.php?…

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist