Práce a ubytování v Praze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

L von James
Parfémová maniačka 843 příspěvků 23.01.16 16:27
Práce a ubytování v Praze

Už dlouho přemýšlím o práci v Praze, i zahraničí, ale momentálně řeším tu Prahu. Hledám všude po webových portálech, ale zkusím to i tady. Nevíte Vy sami o nějakých nabídkách, doporučeních? Poslední dosažené vzdělání mám středoškolské ekonomického směru. Takže bych byl asi rád za něco do obchodu, co se týče prodeje, kancelář, asistent, informace, promotér. Ale nevybírám si, to je jen příklad, do začátku beru určitě vše. Předem děkuji za jakékoliv nabídky včetně ubytování, či hledání spolubydlícího do začátku.Určitě bych také uvítal do začátku nějakého průvodce, který by byl ochotný a udělal si chvíli čas ;)

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Ukulemba
Parfémová maniačka 958 příspěvků 24.01.16 02:01

Práce je v Praze řekla bych teď dost,konkrétně ti ale neporadím. Co potkávám, jsou pouze nabídky prodavaček v obchodech s oblečením a tak. A že jich není málo. Ale tuhle jsem čučela na netu, jestli mě něco neosloví a nabídek různých je hodně, ale to sis určitě všiml :) . A co se týče bydlení, dost nabídek najdeš jak na byty, pokoje a spolubydlení na facebooku ve skupinách bydlení Praha a podobně. :)

Na poličce 52 parfémů 7 miniatur 30 odstřiků 51 vzorků V tužebníku 22 parfémů

ijáček
Znalkyně 439 příspěvků 24.01.16 02:41

Příspěvek upraven 24.01.16 v 13:53

Na poličce 15 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 34 vzorků V tužebníku 13 parfémů

drisha
Učednice 65 příspěvků 24.01.16 10:01
IT supporter pro NNIT

Ahoj,

pokud ovládáš angličtinu a rozumíš počítačům, aspoň trochu, tohle je zajímavá pozice: http://nnitczechrepublic.jobs.cz/pd/1060332728?…

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

L von James
Parfémová maniačka 843 příspěvků 24.01.16 20:37

Příjemný večer,

v první řadě Vám všem chci poděkovat za ochotu a chvíli Vašeho drahocenného času sem něco hodit a zmínit. Pomůžete mi tím vážně hodně a děkuji.

@Ukulemba Ano, je to tam celkem různorodé. Nebráním se do obchodu, či někam na informace, dělat asistenta a tak dále. Dříve jsem dělal Promotéra. Rád poznávám a komunikuji s lidmi, chtěl bych u toho tak nějak zůstat a nebýt zavřený někde u pásu či pokladny :kytka:

@drisha Angličtinu jsem nepoužil 5 let, naposledy jsem aktivně mluvil, když jsem z ní maturoval :? S počítačem bych asi neměl mít vůbec problém.

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist