Práce a ubytování v Praze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Uživatel je onlineL von James
Parfémová maniačka 908 příspěvků 23.01.16 16:27
Práce a ubytování v Praze

Už dlouho přemýšlím o práci v Praze, i zahraničí, ale momentálně řeším tu Prahu. Hledám všude po webových portálech, ale zkusím to i tady. Nevíte Vy sami o nějakých nabídkách, doporučeních? Poslední dosažené vzdělání mám středoškolské ekonomického směru. Takže bych byl asi rád za něco do obchodu, co se týče prodeje, kancelář, asistent, informace, promotér. Ale nevybírám si, to je jen příklad, do začátku beru určitě vše. Předem děkuji za jakékoliv nabídky včetně ubytování, či hledání spolubydlícího do začátku.Určitě bych také uvítal do začátku nějakého průvodce, který by byl ochotný a udělal si chvíli čas ;)

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:
 
Ukulemba
Parfémová maniačka 963 příspěvků 24.01.16 02:01

Práce je v Praze řekla bych teď dost,konkrétně ti ale neporadím. Co potkávám, jsou pouze nabídky prodavaček v obchodech s oblečením a tak. A že jich není málo. Ale tuhle jsem čučela na netu, jestli mě něco neosloví a nabídek různých je hodně, ale to sis určitě všiml :) . A co se týče bydlení, dost nabídek najdeš jak na byty, pokoje a spolubydlení na facebooku ve skupinách bydlení Praha a podobně. :)

Na poličce 52 parfémů 7 miniatur 27 odstřiků 51 vzorků V tužebníku 20 parfémů
 
ijáček
Znalkyně 497 příspěvků 24.01.16 02:41

Příspěvek upraven 24.01.16 v 13:53

Na poličce 9 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 34 vzorků V tužebníku 9 parfémů
 
drisha
Učednice 78 příspěvků 24.01.16 10:01
IT supporter pro NNIT

Ahoj,

pokud ovládáš angličtinu a rozumíš počítačům, aspoň trochu, tohle je zajímavá pozice: http://nnitczechrepublic.jobs.cz/pd/1060332728?…

Na poličce 21 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů
 
Uživatel je onlineL von James
Parfémová maniačka 908 příspěvků 24.01.16 20:37

Příjemný večer,

v první řadě Vám všem chci poděkovat za ochotu a chvíli Vašeho drahocenného času sem něco hodit a zmínit. Pomůžete mi tím vážně hodně a děkuji.

@Ukulemba Ano, je to tam celkem různorodé. Nebráním se do obchodu, či někam na informace, dělat asistenta a tak dále. Dříve jsem dělal Promotéra. Rád poznávám a komunikuji s lidmi, chtěl bych u toho tak nějak zůstat a nebýt zavřený někde u pásu či pokladny :kytka:

@drisha Angličtinu jsem nepoužil 5 let, naposledy jsem aktivně mluvil, když jsem z ní maturoval :? S počítačem bych asi neměl mít vůbec problém.

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

 

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist