Pracovní pohovor trochu jinak :-)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lenna
Parfémová maniačka 539 příspěvků 24.02.09 21:30
Pracovní pohovor trochu jinak :-)

Mám trochu divný dotaz a berte ho prosím s nadhledem. :) Jakou vůni si vzít na pracovní pohovor s gayem? Potřebuju zaujmout, ale minisukně ani „dobrý den, kozy ven“ tentokrát nepomůžou… :lol: :lol: :lol:

Na poličce 30 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Lela
Parfémová maniačka 868 příspěvků 24.02.09 22:08

Něco sofistikované­ho,hladkého,a­le ne příliš žensky řvavého. Řekla bych Dior Homme, kybys ho měla. Ale ze Tvých vybírám Bois des Iles ( Ty se ale máš:))

Na poličce 5 parfémů 7 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

hafik
sv. Parfema z Kecálburgu 5414 příspěvků 24.02.09 22:30
Lenna

Leni, a co Hypnotic Poison?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 37 parfémů

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 24.02.09 22:36
Lela píše:
Něco sofistikované­ho,hladkého,a­le ne příliš žensky řvavého. Řekla bych Dior Homme, kybys ho měla. Ale ze Tvých vybírám Bois des Iles ( Ty se ale máš:))

Lenno, hlasuji také za Bois des Iles :!: :D , je to velice sofistikovaná vůně, neproflaknutá a zajímavá

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Lenna
Parfémová maniačka 539 příspěvků 24.02.09 23:58

Holky díky, myslím, že je rozhodnuto. Přemýšlela jsem o nějakém Chanelu nebo o Gucci EDP.
Hypnotic používám nejčastěji na víkendové akce, takže ho mám spojený s volnem. I když možná právě proto si ho vzít na pohovor, abych se cítila uvolněněji…? :)

Na poličce 30 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 25.02.09 00:28

V tom případě bych byla pro Gucci EdP. Myslím, že je vhodný. A máš pravdu, že s Hypnoticem bys překvapila :) I když mně přijde vhodný snad pro každou příležitost, nosím ho ráda do práce, na večerní akce, v létě, v zimě, na jaře (to snad nejraději), přijde mi prostě vždy krásný :wink: A on vskutku je krásný.

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25897 příspěvků 25.02.09 09:12

Vzhledem k zadání bych volila Bois des Iles :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Lela
Parfémová maniačka 868 příspěvků 25.02.09 09:13

No, já bych se právě Hypnoticu bála, působí ultrafeminině - na muže - což nevím, jestli není na gaye silné kafe. Ale co já vím, co mají oni rádi a co ne…?

Na poličce 5 parfémů 7 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23746 příspěvků 23.02.10 15:19

Mě čeká pracovní pohovor ve čtvrtek. Sice ne s gayem ( i když, kdo ví jestli ne … co já vím, kdo všechno tam bude :?: ) a jsem nervózní už dnes. Jakou vůni z mé police by jste mi doporučili? Hlavně mi musí dodat sebevědomí a také musí uklidňovat.

Na poličce 68 parfémů 0 miniatur 22 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Smidlik
Nevyléčitelná závislačka 1643 příspěvků 23.02.10 15:22

Já poslední dobou absolvovala všechny pohovory v Prada Ambrée, u tebe bych si z poličky vzala Sensuous. Mimochodem na všech jsem uspěla :D .

Na poličce 90 parfémů 8 miniatur 27 odstřiků 21 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Juana
sv. Parfema z Kecálburgu 3421 příspěvků 23.02.10 15:23

Dali - no přece Premier Jour :wink: si dělám srandu, i když na druhou stranu ono asi není moc dobrý nápad hned při pohovoru vonět příliš silně nebo agresivně (proto bych rozhodně nedoporučovala Hypnotic) to bych opravdu raději dala na Gucci
Ale pro Tebe bych určitě vybrala Be 21 - název je zavádějící, vůně sice říká buď sexy, ale hlavně bych řekla, že proti ní nemůže absolutně nikdo mít námitky. Není to ani sladké ovoce, ani dotěrné kytky ani jiná omítkuloupají­cí pecka.

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 153 parfémů

Juana
sv. Parfema z Kecálburgu 3421 příspěvků 23.02.10 15:29
Lenna píše:
Mám trochu divný dotaz a berte ho prosím s nadhledem. :) Jakou vůni si vzít na pracovní pohovor s gayem? Potřebuju zaujmout, ale minisukně ani „dobrý den, kozy ven“ tentokrát nepomůžou… :lol: :lol: :lol:

Leni, co jsem zatím potkala gaye tak bych řekla, že hlavně dát pozor aby Ti vše dokonale ladilo, dbát na detaily. Vůni mohou stejně jako „ostatní“ vnímat různě. Některý bude nadšen když budeš mít zajímavou vůni (třeba ten Galiano co máš na poličce) jiný by nejraději když budeš vonět čistotou a bohatě mu bude stačit když neucítí žádný tělesný pach.
A hlavně, cítit se pohodlně, co na tom, že máš naleštěné lakýrky, když máš bolestí slzu v oku a chvěje se Ti hlas. Gay negay.

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 153 parfémů

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9074 příspěvků 23.02.10 15:33

Allure S., Gucci EDP II., Gucci by Gucci, Premier Jour, Coco. Elegantní, výrazné ale nepřehlušující vůně, lahůdky bych naprosto vynechala, pokud nejdeš na nějakou extra tvůrčí či uměleckou pozici. Na představení poličky bude čas, když Tě přijmou.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 26 parfémů

jonys
Učednice 125 příspěvků 23.02.10 15:38

Dali- já bych z Tvé poličky jednoznačně na pohovor volila Allure Sen.

tedy pokud nežádáš o místo v dílně u pásu, což nepředpokládám :wink:

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23746 příspěvků 23.02.10 16:03

Jedná se o kancelářskou práci. Allure Sens. si nevezmu, rozhoupává mi žaludek a z toho důvodu ji i chci prodat. Přemýšlela jsem nad No.19, nebo vezmu ten Gucci by Gucci. Be 21 mě také uklidňuje a je krásná, ale potřebuji vůni cítit, to mi zvedá sebevědomí, nějak to dopadne … :D

Na poličce 68 parfémů 0 miniatur 22 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist