PRADA

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 21.05.08 20:49
*PRADA

Vlatníte některá nebo jste vyzkoušely?

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Ukázat značku Prada

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4741 příspěvků 21.05.08 21:05

Zkusila jsem klasickou Pradu, moc jsem si od ní slibovala, ale na mně mi přijde sice pěkná, ale taková jakoby pánská, na to ale neber zřetel, musíš vyzkoušet na sobě. Prada Tendre je jemnější, ale zároveň se mi líbila méně. Mám odstřik Prada Infusion Iris, mohla bych ji nosit, ale přijde mi taková „chemická“. Kdybych musela volit, co na sebe nacákat mít jen tyto tři, tak Pradu Infusion Iris.

Na poličce 30 parfémů 3 miniatury 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 21.05.08 21:10

Ada ji přirovnávala trochu k Angelu a že je to sladší vůně ale já ji nemám kde očichat a tekhle na slepo ji asi brát nebudu.

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

dias
Učednice 168 příspěvků 21.05.08 21:12

Tohle téma už se tady odvíjelo víckrát - já mám Pradu, Pradu Tendre a Infusion d´Iris a dle mého názoru nejpovedenější je ta první, růžová. Sladká, sytá orientálka, výrazná a krásná.
Pradu Tendre i Infusion d´Iris mám vždycky potřebu „domíchávat“ něčím těžším a sladším (různě, podle momentální nálady), až potom se „usadí“ do polohy, tónu, které mi vyhovují.

Na poličce 594 parfémů 70 miniatur 210 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

ippolita
Parfémová maniačka 826 příspěvků 21.05.08 21:22

mam tiez tu klasicku. myslim ze sa ku mne hodi, ale nosim ju len na chladnejsie dni, do horuceho leta nie.

Na poličce 51 parfémů 1 miniatura 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 21.05.08 21:26

je něčemu podobná? já mám chuť si koupit Cartiera Delice ale právě mě i zaujala i Prada právě ta růžová.

Kalista
Znalkyně 428 příspěvků 21.05.08 21:27

Já jsem tak trochu váhala / váhám / s Infusion d´Iris na léto. Mě se docela líbí, jen se mi nezdála moc výdrž. Ještě ji musím znovu vyzkoušet

Na poličce 15 parfémů 2 miniatury 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Kriss
Nevyléčitelná závislačka 1118 příspěvků 21.05.08 21:32

Dias a cim Iris domiesavas? Tiez mam Pradu Iris, neviem si predstavit, s cim ju este kombinujes :D Na mne drzi vyborne, ani som nieco take necakala, mozno preto, ze som si na nu este nezvykla :roll:

Na poličce 37 parfémů 4 miniatury 15 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 21.05.08 21:34

Sáro, jedině že bys měla někdy cestu do Brna, tady ji mají v Ruby :)

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

dias
Učednice 168 příspěvků 21.05.08 21:46
Kriss píše:
Dias a cim Iris domiesavas? Tiez mam Pradu Iris, neviem si predstavit, s cim ju este kombinujes :D Na mne drzi vyborne, ani som nieco take necakala, mozno preto, ze som si na nu este nezvykla :roll:

Mám ráda nezvyklé kombinace, ale osvědčily se mi „růžové“ typy, nejvíc asi Marina de Bourbon - Rose Bourbon, nebo třeba taky Bvlgari Rose Essentielle.

Prada Tendre není úplně špatná s Fidji … :)

Ale nemyslím to jako univerzální návod, věřím, že se leckomu tyhle permutace můžou jevit jako obtížně uvěřitelné a stěží nositelné. Mně (a mémo okolí) ale vyhovují :wink: .

Na poličce 594 parfémů 70 miniatur 210 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 21.05.08 22:01

Ada: bohužel asi se tam v nejbližší době nedostanu - když nepočítám přestup na letišti, zjišťuji Pradu tak narychlo, protože mi poslali špatný parfém z Aukra a prodejce mi nabídl buď vrácení peněz nebo ať si vyberu jiný parfém z jeho nabídky a mě kromě Prady a Guerlain Terraccota nic neuchvátilo - Moon Sparkle fakt nechci :cry: :cry: , ještě že mi místo Fracase neposlal Kylie :lol:

Kriss
Nevyléčitelná závislačka 1118 příspěvků 21.05.08 22:19

Dias : vdaka za typ, s Rose Essentielle by ma to nikdy nenapadlo :lol: Vyskusam, trosku sa bojim kombinovat vone, ale raz to skusit musim :lol:

Sara : oupps, tak to je neprijemne, mne sa stalo nieco podobne , namiesto krasnej L Heure Bleu prislo pre mna desive Mitsouko :? Zelam stastnu ruku pri rozhodovani za co vymenit :D

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 21.05.08 22:21

no vidíš a ta tvoje Mitsouko už je u mě, ty jsi ji prodala někomu a ten zase ji vyměnil se mnou - na krabičce ja Mitsouko a přelep L heure Bleue viď? Mě teda hrozná nepřipadá a čekala jsem silnou vůni ale zdá se mi jemná, já si ji nechám.

Kriss
Nevyléčitelná závislačka 1118 příspěvků 21.05.08 22:45

:shock: :shock: :shock: teda , svet je maly :lol: presne to je ona, mna takmer chytil zachvat, ked som videla tu krabicku :lol: som si sadnut musela :lol: tak to ma teraz vazne pobavilo, tu ubohe Mitsouko teda cestuje po svete, zazilo toho uz vela , by som nikdy nepovedala, ze sa z neho budem este tak smiat :lol: :lol: :lol: :lol:

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 21.05.08 22:58

neboj, u mě mu bude mezi ostatními dobře :D :D :D :D

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek
Další témata z kategorie

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist