Prada a Prada Intense

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

maricka
Nevyléčitelná závislačka 1075 příspěvků 22.10.08 00:27
Prada a Prada Intense

Uvažuji o koupi Prady naslepo a rozhoduji se mezi klasickou a Intense. Máte někdo zkušenosti? Někdo tvrdí, že klasická je sladší, další říkají, že sladší je Intense. Ráda bych si vybrala tu, která déle vydrží, je sladší, teplejší a luxusnější… Poradíte? A pak ještě jedna otázka, ráda bych si ji pořídila s balonkovým rozprašovačem, ale u Prady Intense je na lahvičce s balonkem kryt a nejde vidět dovnitř, je ten kryt sundávací?

Na poličce 38 parfémů 529 miniatur 0 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

maricka
Nevyléčitelná závislačka 1075 příspěvků 22.10.08 18:02
...

Vážně nemáte nikdo zkušenost? Škoda… Kdyžtak kdyby byl někdo ochotný mi zevrubněji popsat alespoň jednu z těchto vůní, díky moc:-)

Kriss
Nevyléčitelná závislačka 1118 příspěvků 22.10.08 18:07

Maricka, uz sa to tu riesilo. Skus sa pohrabat v archive.

Na poličce 37 parfémů 4 miniatury 15 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 2 parfémy

edinka
Parfémová maniačka 976 příspěvků 22.10.08 18:09

Na Pradu Intense jsem nikde nenarazila, abych jí mohla vyzkoušet, všude měli jen klasiku a Tendre. Ty mně voní obě :cry: , smutný smajlík proto, že teď mám moc vydání a nemůžu si je koupit, ale jednou… :D
Intense by mně proto taky zajímala, snad na ní narazím.

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 22.10.08 19:23

mám Prady všechy - Tendre příliš nemiluje ale klasická Prada a Prada Intense jsou perfektní teplé orientálky– jsou takové já tomu říkám řezané - sladké ale ne tak jako třeba Flowerbomb - mají v sobě prostě určitou ostrost. Můj pocit je, že Intense je méně sladká ovšem obě jsou krásné - nedoporučuji koupit verzi De luxe s balónkovým rozprašovačem - je na prd.

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

maricka
Nevyléčitelná závislačka 1075 příspěvků 22.10.08 19:31
Sára píše:
mám Prady všechy - Tendre příliš nemiluje ale klasická Prada a Prada Intense jsou perfektní teplé orientálky– jsou takové já tomu říkám řezané - sladké ale ne tak jako třeba Flowerbomb - mají v sobě prostě určitou ostrost. Můj pocit je, že Intense je méně sladká ovšem obě jsou krásné - nedoporučuji koupit verzi De luxe s balónkovým rozprašovačem - je na prd.

Jaktože je „na prd“? Právě tu si chci pořídit… Já vím, je to zbytečný luxus, ale ten balónek mi přijde tak nádherně nostalgický…

Kriss
Nevyléčitelná závislačka 1118 příspěvků 22.10.08 20:45

No, balonik mozno nostalgicky je… len neviem, ci ti nostalgicke bude pripadat aj to, ked sa z nostalgickeho flakonu vona za 2000 jednoducho vypari… alebo vyleje v kabelke :roll: co ten balonik fakt robi

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 22.10.08 20:56

ano vypadá krásně, ale je to opravdu hrozně nepraktické - mě osobně vytekla celá Prada Intense do kabelky - navíc jsem s tím vždycky půl hodiny pumpovala, než jsem něco vypumpovala.

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 22.10.08 20:56

Balónek je hezký, ale nepraktický. Jestli chceš mít vůni postavenou na stolku a nikam ji nenosit, a hodláš ji brzo vyvonět, tak jo, ale jinak bych to neriskovala, opravdu se to rádo vypařuje a vylévá.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

maricka
Nevyléčitelná závislačka 1075 příspěvků 22.10.08 21:03
...

Jak se ta vůně může vypařit? To nechápu… Jinak o rozlití se nebojím, vůně nenosím, mám je pořád doma, stříknu se vždy jen ráno…

Kriss
Nevyléčitelná závislačka 1118 příspěvků 22.10.08 21:28

Ver tomu, moze. Pri balonikovom rozprasovaci sa dnu dostane viac vzduchu a aj otvor je vacsi, takze sa moze pokojne stat, ze o mesiac bude zo 100 necela 50 , ale kupelna bude za to krasne vonat. :wink: ale niet nad vlastnu skusenost :wink: Ak si ju kupis, potom poreferuj.

Fleur  23.10.08 08:24

Skvěle se bavím! Také mi balónek připadal úžasný (a zvláště když je k němu i nějaký rozkošný střapeček, hmmm…) a jak skvěle se vyjímal na nočním stolku z konce 19. století - ten stolek o flakónek s balónkem přímo žadonil!!! Pozdě jsem zjistila, že obsah vůně se dostane ven pouze některými cestami: buď odpařením, nebo tak, že s flakónkem mrštím o zem. Ale dekorace to byla móc pěkná.

Kriss
Nevyléčitelná závislačka 1118 příspěvků 23.10.08 09:15

:lol: :lol: to si krasne vyjadrila

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 23.10.08 09:21

:conf: To jste mě moc nepotěšily holky, já chtěla všechny tři elixíry od Diora, s balonkem :cry: :cry: Ale ne kvůli balonku, ale protože krásně voní, snad se dají koupit tedy i bez

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 23.10.08 09:22

Koupila jsem jednou mámě k vánocům Coco v balení bez rozprašovače (asi je nějaký plnitelný flakon, i když si ho teď nevybavím - takový ten černý, co vypadá jako rtěnka?) a aby to nemusela přelívat do refanu, dala jsem jí k tomu ještě flakon s balónkem. Vždycky si do toho trošku odleje a vystříká to dřív, než se to může začít odpařovat - u mojí maminky nemají parfémy na nějaké odpařování a kažení čas :) Má ho dva roky a pořád funguje, nikdy s ním nebyly problémy.
Takže jo, ale jak jsem už psala, musí se to používat tak, jak to bylo zamýšleno, nečekat to samé jako od hermeticky uzavřeného klasického rozprašovače.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist