Prada Infusion D´Iris

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 27.05.08 22:07
Prada Infusion D´Iris

Nevlastníte nebo nezkoušely jste? Podle složení je to zase něco pro nás milovnice orientálek .

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 28.05.08 07:00

Někdde už jsme tady o ní diskutovaly - myslím v diskuzi : Co jste dneska zkoušely. Někomu se líbí hodně - mně, někomu vůbec…
Nepřipadá mi jako orientálka, spíš takový příjemný unisex ve stylu Eau d´Orange Verte od Hermés - z těch lepkavých slaďáren od Prady je, dle mého mínění jediná zajímavá… :wink:

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 28.05.08 07:55

Jj, už se tu o ní diskutovalo. Dokonce si pamatuju, že jsem vyplodila nějaký popis - pro mě nadlidský výkon. :)

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 28.05.08 09:46

Tak to spis budu nekde shanet vzorek, ja mam klasickou Pradu a ta se mi libi, takze naslepo tu zelenou kupovat nebudu. Me se moc unisexy nelibi s vyjimkou Gaultiera 2.

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 28.05.08 10:36

Mě unisex nepřijde, ale stejně bych ti doporučila sehnat vzorek - někomu přijde moc chemická. J á bych ti ráda vzorek poslala, no bohužel jsem ji musela dát pryč. Najednou mi v ní začalo něco vadit.

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Kriss
Nevyléčitelná závislačka 1118 příspěvků 28.05.08 11:13

Ahoj Sara, vzorecek mozem poslat, :D , mne Prada pripomina BLV od Bulgariho

Na poličce 37 parfémů 4 miniatury 15 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 2 parfémy

28.05.08 11:17

Zkoušela jsem v Sephoře v pondělí, nevím jak ji přesně popsat, řekla bych tak květinovo krémovo lehounce kořenitý základ, malinko do zelena, ten papírek mám u sebe, není vyloženě svěží, ale přijde mi lehčí i když asi se slušnou výdrží, ten papírek je stále stejně voňavý, je taková vyrovnaná, příjemná, elegantní, mě by se líbila, ale ta cena, fuj, ta se mi nelíbí ani trochu. Na papírku vyjde podobně, jako na mé ruce Estee Lauder Intuition, ale to je osobní dojem a Prada na ruce bude zase určitě jiná.

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9074 příspěvků 28.05.08 11:21

Nebyla jsem přihlášená, tak ještě jednou:
Zkoušela jsem v Sephoře v pondělí, nevím jak ji přesně popsat, řekla bych tak květinovo krémovo lehounce kořenitý základ, malinko do zelena, ten papírek mám u sebe, není vyloženě svěží, ale přijde mi lehčí i když asi se slušnou výdrží, ten papírek je stále stejně voňavý, je taková vyrovnaná, příjemná, elegantní, mě by se líbila, ale ta cena, fuj, ta se mi nelíbí ani trochu :roll: Na papírku vyjde podobně, jako na mé ruce Estee Lauder Intuition, ale to je osobní dojem a Prada na ruce bude zase určitě jiná.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 26 parfémů

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 28.05.08 12:04

Pořád jsem přemýšlela, jak vlastně voní iris, spoustu vůní si člověk vybaví, ale u téhle nic. Až minulý týden, obdivovala jsem záhrádku švagrové a ejhle kosatce a už jsem si v nich máchala nos. No, že bych tedy vrněla blahem jako z frézií, konvalinek, fialek… to tedy ne, voněl tak nějak pánsky, ale prý je irisů několik druhů (z toho některé prý nevoní vůbec), tak se budu pídit dál, třeba najdu ten pravý, který zapřičinil, takový irisový boom :wink:

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 28.05.08 15:38

Vero, abys našla ten pravý, tak bys musela najít kosatec, vyndat ho ze země, rozříznout oddenek s kořeny a pak přivonět. Pro parfemářství se používá z kosatce oddenek a kořeny a ne květy.

Na poličce 56 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 52 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 28.05.08 15:55

Aha, já myslela, že ten iris v názvech má připomínat vůni květů, ale tohle mě nenapadlo :shock:

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 28.05.08 16:15

Vero, já to vyčetla v chytrých knížkách, taky jsem si původně myslela, že se jedná o květy. Ty oddenky voní trochu po fialkách a kde je ve složení psáno „fialkový kořínek“ tak by mělo jít právě taky o oddenek z irisu.

Na poličce 56 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 52 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 28.05.08 16:19

Sam, moc děkuji za vysvětlení, zase jsem se dověděla něco nového :D

Melissa
Učednice 166 příspěvků 28.05.08 17:13

A tak mě napadá, jestli v nějaké vůni jde výrazněji cítit kosatec, ale jako květ. Mně voní právě jeho květy, taky je teď na zahradě obdivuju…

Na poličce 5 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 28.05.08 18:06

Nevim jak ma vonet ten cisty kosatec, ale AA Figue Iris je nejakou dominantni slozkou podle meho nosu pekne pokazena - takze myslim, ze to bude tim kosatcem! :( mozna tu vuni nekdy poridim, protoze miluju vuni i chut fiku, ale ten kosatec teda asi nemusim…

Na poličce 86 parfémů 50 miniatur 2 odstřiky 38 vzorků V tužebníku 25 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist