PRADA: Infusion d`Iris Eau de Toilette

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 22.07.10 07:25
PRADA: Infusion d`Iris Eau de Toilette

Stejný „motiv“ jako EDP, ale prý jiné složení… http://www.fragrantica.com/perfume/Prad … -9715.html

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů
Reakce:

Fanfan
sv. Parfema z Kecálburgu 6632 příspěvků 22.07.10 08:15

No, ještě aby po odlehčení byla vůbec cítit… :conf:

Na poličce 18 parfémů 5 miniatur 9 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 1 parfém

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 22.07.10 08:15

Taky se obávám.

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 22.07.10 10:57

Na mě je „klasika“ jedním z největších mistrů úniku - což teprve ta odlehčená (to si můžu rovnou dát do rozprašovače vodu :roll: ).

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 22.07.10 12:09

Především mě odpuzuje barva.

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23743 příspěvků 24.07.10 21:33
Fanfan píše:
No, ještě aby po odlehčení byla vůbec cítit… :conf:

Myslím si to stejné. :? A jak píše Širín - ta barva! Od zkoušky by mě spíš odradila.

Na poličce 69 parfémů 0 miniatur 23 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9231 příspěvků 10.06.13 12:42

tak ju mám a keďže mám aj EDP na porovnanie, zisťujem, že EDT by si zaslúžila samostatné miesto v databáze, je to totiž úplne iná vôňa ako EDP.
Toaletka je ihneď po nástreku púdrová a podstatne viac kvetinová, postrádam úvodný čpavý tón, ktorý je v EDP prítomný. Kým v EDP je po celý čas trošku pastelkový tón, v EDT tento nie je, naopak je hodne hodne púdrová a krémová. Odporúčam ju vyskúšať hlavne milovniciam Bvlgari pour Femme, je tam znateľná podoba. Avšak nie je ťažká ani sladká, po rozložení sa mi vidí dokonca sviežejšia ako EDP, taká vôňa elegantnej čistoty. Mám obe verzie na rukách a siláž aj výdrž je rovnaká, trošku viac cítim práve krémovú EDT.

A farba nie je taká krikľavo desivá ako hore na reklamnej fotke :mrgreen:

Na poličce 87 parfémů 19 miniatur 19 odstřiků 112 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Anouk
Učednice 186 příspěvků 11.06.13 14:33

Souhlasím. EdP se mi líbila, ale koupila jsem ji jen jednou, právě kvůli slabé výdrži. Pak jsem na letišti viděla Edt a s opovržením jsem si říkala, jak můžou prodávat odvar z odvaru a byla jsem v šoku, jak krásně EdT drží, jde rozhodně víc do prostoru než EdP, je vzdušnější, méně krémová než EdP, ale oblejší a komplexnejší. Složení nedokážu porovnat, ale zdá se mi, že EdT je ochuzená o pomerančový květ …

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 11 parfémů

Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9231 příspěvků 11.06.13 14:59

@Anouk ja som EDP dokonca vlani predala, lebo mi začala vadiť :oops:
Skúšala som aj zlatú edíciu Absolue, ale veľký rozdiel oproti EDP som necítila, takže som mala voči EDT predsudky a moc nádeje som do nej nevkladala… kým som ju neskúsila.

Na poličce 87 parfémů 19 miniatur 19 odstřiků 112 vzorků V tužebníku 8 parfémů

SunnytheSummer
Učednice 181 příspěvků 20.06.14 13:06

Ahojte, vedeli by ste mi ju, prosím Vás, ešte viac priblížiť ? :oops: O toaletke je tu málinko informácií. Používam klasickú verziu EDP, mám ju rada - ale nie je to láska, sem tam mi nej dokonca vadí ten počiatočný mix mandarinky a kadidla :think: Myslím, že viac sami páči pánska verzia, kvôli tomu, že je „belšia“, pudrovejšia, mydlovejšia…len „riešim“ predsudky či nosiť pánsku vôňu :nevim: Pánska má aj lepšiu výdrž, ale hlavne intenzitu- dámsku EDP na sebe vnímam veľmi jemne a to sa sňou celkom zlievam :D Torchu sa bojím, aby slabunká nebol aj EDT, ale to zloženie sami pozdááva, takisto aj to, že nie je tak „zelená“ ale skôr kvetinová :andel:

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 18 vzorků V tužebníku 4 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist