Prada Infusion d'Iris, Gucci, Cardin, L'Occitane, Victoria's

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 17.07.07 14:20

Prada Infusion d'Iris

U nás nepříliš známá značka Prada přichystala novou vůni založenou na kosatci. Složení: mandarinka, pomerančový květ, kosatec, kadidlo, benzoin, cedr. Prada ji inzeruje jako „čistou, svěží a lehkou“, ale uživatelé, kteří už měli možnost ji zkusit, tvrdí, že to není tak hrozné, Infusion prý voní po dřevech a kadidlu, jen základ má spíš lehčí než těžký. Vůně bude k mání jako EdP nebo jako „splash“ (slabší verze) v balení 400 a 750 ml spolu s malým dolévacím flakonkem. Poslední dobou se výrobci předhánějí ve velikosti balení, mnohokrát jsem už narazila na 200 ml toaletky, ale tři čtvrtě litru mě vážně dostalo. Mám strach, aby se jednou nesplnily moje vtipy o demižonech.

Gucci Gucci

Gucci vrhne v říjnu na trh novou dámskou vůni, pojmenovanou vtipně Gucci (u Gucciho potřebují ihned zaměstnat někoho, kdo umí vymýšlet názvy bez čísel a minimalistických pozměn á la Envy vs. Envy Me; obává se, že za rok tu budeme mít Gucci 2). Gucci je první „velkou“ vůní vydanou pod vedením nové šéfky Fridy Giannini, která prý popustila uzdu své lásce k pánským tónům a vybrala moderní chyprovou kompozici. Složení: guava, malina, hručka, tiaré, pomerančový květ, „pavoučí“ lilie (Lycoris radiata - najděte si na googlu, je to zajímavá kytka), pačuli, med a pižmo. Vidí v tom pomeranči, medu a pačuli ještě někdo Liberté, nebo jsem zbytečně paranoidní?

Pierre Cardin Pour Homme
Pierre Cardin Pour Femme

Sledujete-li levnější značky, připravte se v září na nové vůně od Pierra Cardina. Jak bývá často zvykem, vyjde zároveň dámská i pánská verze. Obě spojuje jablko Pink Lady, v dámské kromě této složky najdeme ještě černý rybíz, konvalinku, fialku, pačuli, santal, karamel a nektarinku (můžeme tedy čekat sladkou ovocenku); v pánské pak bergamot, citron, meloun, ananas, skořici, jalovec, jasmín, levanduli, pomerančový květ, cedr, santal, eben, ambru a tonku (takže tady bych zase čekala něco kořeněného, do květinova, jak káže trend, se svěží hlavou a nevýrazným základem).

L'Occitane Thé Blanc

Moje milovaná/nenáviděná značka L'Occitane s krásným, nechutně předraženým sortimentem, obohatila svou kolekci toaletek o bílý čaj (zelený už mají). Složení: bílý čaj, citrusy, sušené listy, pryskyřičná dřeva. K vůni jsou k mání i koupelové produkty a podle složení jde o letní bylinnou svěženku.

Victoria's Secret Pink Splash

Název novinky od Victoria's Secret je horkým kandidátem na seznam nejhrůzostraš­nějších jmen; Pink Splash neboli Růžová polívačka je „body mist“ (tělová mlha - tedy přibližně něco na úrovni deodorantu) a je k mání ve třech variantách: Fruity & Bright (ostružiny + vanilka), Fresh & Clean (jablko + lilie) a Sweet & Tart (cukr + růžový grapefruit). Vhodné pro milovnice ovocných toaletek Yves Rocher nebo navoněných tělových mlék Avon.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Reakce:

Petra  19.11.07 21:11

Nevíte někdo, kdy bude u nás konečně k dostání ta novinka od Gucci? Jsem na ni moc zvědavá, ale niikde jsem na ni zatím nenarazila, ani na internetu ne. Díky!

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 27.01.08 16:05

Zkoušela jste některá tu poslední Pradu? Poslední dobou čtu samou chválu…

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 20.03.08 08:15

vubec nevim, kde ty Prady maji, nikde v kamennych parfumeriich jsem je nevidela:(

Na poličce 88 parfémů 51 miniatur 2 odstřiky 38 vzorků V tužebníku 22 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist