PRADA TENDER

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

berunka
Nováček 22 příspěvků 16.10.08 10:40
PRADA TENDER

Tak jsem si konečně domů přinesla vytouženou Pradu Tender a první co, tak mi mamka řekla, že voním jako stará ženská. (prosím pěkně je mi 28, je pradva, že děti mě trošičku vysály, ale cítím se pořád na patnáct :lol: ). Manžela jsem se raději už neptala, protože jsem ztratila chuť. Nicméně s vůničkou chodím i spát (teda nejenom s ní) :wink: , protože je naprosto úžasná a ve vlasech i na kůži ji cítím i druhý den. Je to klíšťák :lol: .
Prosím, řekněte mi někdo, že to není vůně na starou ženskou, nebo mi poraďte, jaké vyzkoušet vůně, které by byli vhodné k ménu věku. Teda jestli se to dá. :wink: Děkujíííí

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 23 vzorků V tužebníku 6 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 16.10.08 10:43

Berunko, určitě to není vůně na starou ženskou!!!!
Mně se taky moc líbí a klidně si ji dovedu představit na dvacetileté holce.

Na poličce 58 parfémů 36 miniatur 45 odstřiků 527 vzorků V tužebníku 30 parfémů

berunka
Nováček 22 příspěvků 16.10.08 10:45

To mě tak krááásně zahřálo. Tak to se dneska zeptám manžela. Třeba něco bude :roll: :lol:

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 23 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 16.10.08 11:00

Taková jemná vůně že je na starou ženskou? A maminka prosím nosí jaký parfém?

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 16.10.08 11:05

Myslím si že když se ti ten parfém hodně líbí, tak nemá cenu poslouchát názory mamínky, je tu jeden důvod- že nemůže mít takový čich, třeba jako ty anebo tvůj manžel. Mamínka mohla by být už v přechodu a v temhle věku se mění hormony a stejně tak i vnímání vůně apod.

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

edinka
Parfémová maniačka 976 příspěvků 16.10.08 11:06

Vůně je to nádherná, vůbec není pro starou ženskou, a jestli Tě to alespoň trochu utěší, tak moje maminka na mně zkritizuje úplně, ale úplně všechno (oblečení, vůně, účes), nikdy se jí na mně nic nelíbí a já jsem si zvykla to ignorovat, jinak bych se z toho zbláznila. :lol:

Takže si z toho nic nedělej, mně se Prada Tendre taky moc líbí!

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 16.10.08 11:26

Prada Tendre je krásná jemná vůně, vůbec se nedej odradit od jejího nošení, mě taky mamka spíš kritizuje, takže klídek :wink:

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 16.10.08 11:33

Maminka nemá vždycky pravdu.......­.............­.... :wink:

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů

1bludicka
Znalkyně 342 příspěvků 16.10.08 11:44

Sice nevím, jak voní Prada Tender..ale chtěla jsem reagovat na to, že maminka má vždycky pravdu.. moje teda ne a pořád to nechce pochopit. :lol: já se ale nevzdám.. a jestli se parfém líbí tobě, tak ho nos, důležité je, že Ty z něj máš radost. :lol:

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

16.10.08 11:50
Ada píše:
Taková jemná vůně že je na starou ženskou? A maminka prosím nosí jaký parfém?
.

Mamča nosí Trudíka Inside Women.Teď nevím jestli jsem to napsala zprávně :oops:

1bludicka
Znalkyně 342 příspěvků 16.10.08 11:52

Ne :lol: správně se píše „S“ :D :wink: ale jinak pohoda..

16.10.08 11:53

Holkíííí vy jste zlatíčka. Mamka prostě nemá ve všem pravdu, to máte pravdu :D . Jdu se přecáknout, máme jít k mamce, tak ať má radost :lol:

16.10.08 11:54
1bludicka píše:
Ne :lol: správně se píše „S“ :D :wink: ale jinak pohoda..

Dobře tak trusárdíka :lol: :lol:

1bludicka
Znalkyně 342 příspěvků 16.10.08 11:55

Já bych tu mou schválně ještě provokovala :D jak se znám. Ať si zvyká, že jo. Třeba v ní najde zalíbení..vem si kolik vůní se člověku líbí až na popáté.

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 16.10.08 14:42
edinka píše:
Vůně je to nádherná, vůbec není pro starou ženskou, a jestli Tě to alespoň trochu utěší, tak moje maminka na mně zkritizuje úplně, ale úplně všechno (oblečení, vůně, účes), nikdy se jí na mně nic nelíbí a já jsem si zvykla to ignorovat, jinak bych se z toho zbláznila. :lol:Takže si z toho nic nedělej, mně se Prada Tendre taky moc líbí!

Tak tohle nechápu! Dceru sice nemám, jen syna, ale jeho partnerka mi chodí ukazovat co si koupila a ptá se na můj názor - pochválím skoro všechno (kromě šílených kalhot od vietnamců), pokud opravdu, ale opravdu nemůžu pochválit, tak mlčím! Lichotí mi, že holky se se mnou chodí radit, asi nepovažují můj vkus za nejhorší. Ještě u mě bydlely studentky, které mi taky chodily ukazovat oblečení i vůničky, to mě taky potěšilo. Asi jsem naštěstí zůstala duchem mladá a nemám potřebu mentorovat a kritizovat a myslet si, že můj vkus je to jediné pravé ořechové.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist