Prapodivná kosmetika

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kamikaii
Parfémová maniačka 549 příspěvků 20.05.10 17:12
Prapodivná kosmetika

Napadlo mně, když jsem dostala vzorek nového „super“ sprchového krému Dove. Nemůžu si pomoct, ale dokážu ho používat jenom na vytírání podlahy. :roll: :conf: Přitom masáž v médiích masivní :twisted: :o

Sprcháče používám přitom i nepřírodní, tohle ale fakt nejde.

Narazili jste taky na něco co vám už přišlo ale fakt moc podivné? (tělová, plet´ová, dekorativka.., tenhle topic bych brala jako ekvivalent „Spálených vlasů, mokrého psa..“ v parfémech :twisted: )

Na poličce 44 parfémů 5 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 14 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 20.05.10 21:11

Kdysi, když jsem začínala řešit své problémy s lupy, tak jsem neuváženě zakoupila šampón Head and Shoulders a to teda byla žíravina :roll: Nakonec jsem s ním taky vytírala podlahu, je fakt, že čistil neskutečně, Savo hadra 8)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Majka76
Učednice 61 příspěvků 21.05.10 08:36

Tak tohle jsem měla se sprcháčem od Lavery - už je to pár let, tenkrát to posílali s každou objednávkou z pro-vlasy. To byl tak neskutečnej smrad… a mně se sešly doma hned 3 :lol: Ale jak říkám, dělalo se mi z toho tak šoufl, že jsem to ani do toho záchoda lít nemohla, takže to letělo všechno do koše :lol:

PS: zrovna na ten nový Dove nedám dopustit :lol:

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 21.05.10 09:56

Šampony Palmolive - měla jsem tedy jen jeden, žlutý (citrusový?), ale bylo to strašné. Vlasy chudinky trpěly neskutečně, a to jen po jednom umytí! Takže skončil vedle pračky, máchala jsem v něm svetry… 8)

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Juana
sv. Parfema z Kecálburgu 3421 příspěvků 21.05.10 10:27

Adidas Sport Woman - nahnilé ovoce..... musela jsem ho vyhodit

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 153 parfémů

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 21.05.10 14:09

Nedokážem používať krémy Ryor (lacná chémia), šampón a kondicionér na blond vlasy Balea (mala som po nich splihnuté vlasy) a umývaciu penu Alverde (mala som po nej pocit, že som sa ani neumyla).

Na poličce 21 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 21.05.10 18:18

vlasove rady od avonu :vomit: :vomit: :vomit:, smrad, ze by jeden pad, velebnosti

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Kriss
Nevyléčitelná závislačka 1118 příspěvků 21.05.10 20:00

U mna jednoznacne prepadol sprchovy gel od YR, uz neviem, co to bolo, vonalo to krasne, ale po 2 umytiach som bola sama supina, ani ruky som s tym umyt nemohla. Tusim skoncil v pracke :D

Na poličce 37 parfémů 4 miniatury 15 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Marianna
sv. Parfema z Kecálburgu 4047 příspěvků 22.05.10 09:08

LuciaG - kondicionér na blond vlasy od Balea - buď ráda za „jen“ splihnuté vlasy. Já měla vysušené tvrdé koňské žíně, které se nedaly rozčesat, upravit, nevlnily se … prostě hrůza. Byla jsem jak jezinka. Hooodně dlouho jsem je pak spravovala svým obvyklým L´Orealem. :roll:

Dál mi velmi nevyhovují tělová mléka od Avonu. Nevsakují se, ale uschnou na pokožce, takže při jakémkoli jejím rozehřátí pohybem je opět mastná a kluzká.

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 5 parfémů

Hailstone
Nevyléčitelná závislačka 1825 příspěvků 23.05.10 08:26

Z Baley jsem se osypala. :( A také mi smrdí. A už zmiňovaný Ryor…to mám pocit, jako by v byl v kosmetice přidaný jablečný ocet :shock:

Na poličce 53 parfémů 23 miniatur 34 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 1 parfém

Inesska
Parfémová maniačka 510 příspěvků 23.05.10 10:11
Hailstone píše:
Z Baley jsem se osypala. :( A také mi smrdí. A už zmiňovaný Ryor…to mám pocit, jako by v byl v kosmetice přidaný jablečný ocet :shock:

Tiez som mala neprijemne skusenosti s Baleou - svrbelo ma cele telo po sprchaci, krem sa nedal rozotriet…a tak…
Mam pomerne suche, nepoddajne vlasy, tak som si kupila Gliss Kur Asia Straight . Po druhom - tretom pouziti sa mi zacali hrozne mastit, to som este nezazila!!! Gliss Kur - Negliss Kur - isiel prec :smack:

Na poličce 10 parfémů 5 miniatur 3 odstřiky 28 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Hailstone
Nevyléčitelná závislačka 1825 příspěvků 23.05.10 12:45

Gliss …taky nemůžu …to bych si musela vlasy umývat každý den a možná i 2×. :? Na rozčesání paráda…pravdě­podobně díky množství silikonů a na splihlost díky této složce taky paráda. :angry:

Na poličce 53 parfémů 23 miniatur 34 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 1 parfém

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23746 příspěvků 17.06.10 07:02
LuciaG píše:
Nedokážem používať krémy Ryor (lacná chémia), šampón a kondicionér na blond vlasy Balea (mala som po nich splihnuté vlasy) a umývaciu penu Alverde (mala som po nej pocit, že som sa ani neumyla).

Krém značky Ryor jsem měla před lety ( denní ). No … už bych do něho nešla!

Na poličce 68 parfémů 0 miniatur 22 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

malaeva
Parfémová maniačka 560 příspěvků 18.06.10 19:21

V týdnu jsem si koupila tělový krém Balea a s čistým svědomím můžu říct, že něco tak hrozného jsem ještě neměla. Jednak je čímsi moc navoněný a není mi to příjemné, jednak se vůbec nedá roztírat, i když je docela řídký, cítím se po něm ulepená a druhý den mám kůži suchou, že mi až šupinkuje. Přitom si kupuju minibalení krému na ruce a ten je docela fajn.

Na poličce 17 parfémů 4 miniatury 0 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 19.06.10 17:30

Pro mě je Balea strašlivá kosmetika,taky Alverde,snažila jsem se,ale prostě to nejde.řekla bych,že kvalita je adekvátní k ceně,sorry.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist