Prapodivná kosmetika

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kamikaii
Parfémová maniačka 549 příspěvků 20.05.10 17:12
Prapodivná kosmetika

Napadlo mně, když jsem dostala vzorek nového „super“ sprchového krému Dove. Nemůžu si pomoct, ale dokážu ho používat jenom na vytírání podlahy. :roll: :conf: Přitom masáž v médiích masivní :twisted: :o

Sprcháče používám přitom i nepřírodní, tohle ale fakt nejde.

Narazili jste taky na něco co vám už přišlo ale fakt moc podivné? (tělová, plet´ová, dekorativka.., tenhle topic bych brala jako ekvivalent „Spálených vlasů, mokrého psa..“ v parfémech :twisted: )

Na poličce 44 parfémů 5 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 14 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 20.05.10 21:11

Kdysi, když jsem začínala řešit své problémy s lupy, tak jsem neuváženě zakoupila šampón Head and Shoulders a to teda byla žíravina :roll: Nakonec jsem s ním taky vytírala podlahu, je fakt, že čistil neskutečně, Savo hadra 8)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Majka76
Učednice 61 příspěvků 21.05.10 08:36

Tak tohle jsem měla se sprcháčem od Lavery - už je to pár let, tenkrát to posílali s každou objednávkou z pro-vlasy. To byl tak neskutečnej smrad… a mně se sešly doma hned 3 :lol: Ale jak říkám, dělalo se mi z toho tak šoufl, že jsem to ani do toho záchoda lít nemohla, takže to letělo všechno do koše :lol:

PS: zrovna na ten nový Dove nedám dopustit :lol:

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 21.05.10 09:56

Šampony Palmolive - měla jsem tedy jen jeden, žlutý (citrusový?), ale bylo to strašné. Vlasy chudinky trpěly neskutečně, a to jen po jednom umytí! Takže skončil vedle pračky, máchala jsem v něm svetry… 8)

Na poličce 54 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Juana
sv. Parfema z Kecálburgu 3421 příspěvků 21.05.10 10:27

Adidas Sport Woman - nahnilé ovoce..... musela jsem ho vyhodit

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 153 parfémů

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 21.05.10 14:09

Nedokážem používať krémy Ryor (lacná chémia), šampón a kondicionér na blond vlasy Balea (mala som po nich splihnuté vlasy) a umývaciu penu Alverde (mala som po nej pocit, že som sa ani neumyla).

Na poličce 24 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 21.05.10 18:18

vlasove rady od avonu :vomit: :vomit: :vomit:, smrad, ze by jeden pad, velebnosti

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Kriss
Nevyléčitelná závislačka 1119 příspěvků 21.05.10 20:00

U mna jednoznacne prepadol sprchovy gel od YR, uz neviem, co to bolo, vonalo to krasne, ale po 2 umytiach som bola sama supina, ani ruky som s tym umyt nemohla. Tusim skoncil v pracke :D

Na poličce 37 parfémů 4 miniatury 15 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Marianna
sv. Parfema z Kecálburgu 4049 příspěvků 22.05.10 09:08

LuciaG - kondicionér na blond vlasy od Balea - buď ráda za „jen“ splihnuté vlasy. Já měla vysušené tvrdé koňské žíně, které se nedaly rozčesat, upravit, nevlnily se … prostě hrůza. Byla jsem jak jezinka. Hooodně dlouho jsem je pak spravovala svým obvyklým L´Orealem. :roll:

Dál mi velmi nevyhovují tělová mléka od Avonu. Nevsakují se, ale uschnou na pokožce, takže při jakémkoli jejím rozehřátí pohybem je opět mastná a kluzká.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 5 parfémů

Hailstone
Nevyléčitelná závislačka 1825 příspěvků 23.05.10 08:26

Z Baley jsem se osypala. :( A také mi smrdí. A už zmiňovaný Ryor…to mám pocit, jako by v byl v kosmetice přidaný jablečný ocet :shock:

Na poličce 53 parfémů 23 miniatur 34 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 1 parfém

Inesska
Parfémová maniačka 510 příspěvků 23.05.10 10:11
Hailstone píše:
Z Baley jsem se osypala. :( A také mi smrdí. A už zmiňovaný Ryor…to mám pocit, jako by v byl v kosmetice přidaný jablečný ocet :shock:

Tiez som mala neprijemne skusenosti s Baleou - svrbelo ma cele telo po sprchaci, krem sa nedal rozotriet…a tak…
Mam pomerne suche, nepoddajne vlasy, tak som si kupila Gliss Kur Asia Straight . Po druhom - tretom pouziti sa mi zacali hrozne mastit, to som este nezazila!!! Gliss Kur - Negliss Kur - isiel prec :smack:

Na poličce 10 parfémů 5 miniatur 3 odstřiky 28 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Hailstone
Nevyléčitelná závislačka 1825 příspěvků 23.05.10 12:45

Gliss …taky nemůžu …to bych si musela vlasy umývat každý den a možná i 2×. :? Na rozčesání paráda…pravdě­podobně díky množství silikonů a na splihlost díky této složce taky paráda. :angry:

Na poličce 53 parfémů 23 miniatur 34 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 1 parfém

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 24006 příspěvků 17.06.10 07:02
LuciaG píše:
Nedokážem používať krémy Ryor (lacná chémia), šampón a kondicionér na blond vlasy Balea (mala som po nich splihnuté vlasy) a umývaciu penu Alverde (mala som po nej pocit, že som sa ani neumyla).

Krém značky Ryor jsem měla před lety ( denní ). No … už bych do něho nešla!

Na poličce 61 parfémů 0 miniatur 21 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 23 parfémů

malaeva
Parfémová maniačka 560 příspěvků 18.06.10 19:21

V týdnu jsem si koupila tělový krém Balea a s čistým svědomím můžu říct, že něco tak hrozného jsem ještě neměla. Jednak je čímsi moc navoněný a není mi to příjemné, jednak se vůbec nedá roztírat, i když je docela řídký, cítím se po něm ulepená a druhý den mám kůži suchou, že mi až šupinkuje. Přitom si kupuju minibalení krému na ruce a ten je docela fajn.

Na poličce 17 parfémů 4 miniatury 0 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 19.06.10 17:30

Pro mě je Balea strašlivá kosmetika,taky Alverde,snažila jsem se,ale prostě to nejde.řekla bych,že kvalita je adekvátní k ceně,sorry.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist