Právě začínáme

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

medvidekponco
Nováček 5 příspěvků 13.07.11 10:55
Právě začínáme

Manžel jednoho dne za mnou přišel, že chce nějakou vůni. Jeho jediná voňavka byl CK be, který si dovezl z Ameriky. Musím podotknout, že voněla krásně. Tak jsem sedla k netu a objednala to samé tady. Lidi já mám asi divný nos. Krom staré plastelíny jsem z ní necítila nic. Následoval pokus číslo dvě a já vybrala Marc O´Polo pur green, protože dámskou verzi jsem používala. Vůně skončila na toaletě jako osvěžovač (funkci plní dokonale). „Dobrá“ řekla jsem si. Bude to chtít silnější kalibr. Objednala jsem si vzorečky vůní na Exclusive. Pro jistotu jsem toho objednala dost a šlo se očuchávat. Jedna vůně se tam přeci jen našla a to Fawakeh (o Eau de Gloire pronesl, že je to lak na okurky a pěkně kyselý). Fawakeh mohl přejít do druhé testovací fáze. Druhý den ho na sebe natřel, aby ho vyzkoušel na celodenní nošení. Asi kolem 9 mi zvoní telefon. „Co to je za smraďocha, jsem musel zastavit na benzínce a jít to ze sebe smít a moc to nešlo.“
Večer jsem museli tu záhadu odhalit. Místo Fawakeh si na sebe natřel Mukhallat Aloudh a v míře větší než by se slušelo :lol: Takže z prevenčních důvodů jsem tentro druh vůní vyškrtla.
Na vánoce dostal GIO Attitude což se téměř dalo, ale stále to nebyla vůně přímo pro jeho gusto. Když jí dopoužíval, tak mi s odstupem času přiznal, že toho slaďouška trpěl, aby nemusel absolvovat další očuchávačky.
Stejně mi to nedalo a objednala jsem další vzorky vůní, které jsem si vybrala podle recenzí a včera jsem ho násilím označkovala. Slááááááááááá­áááááva jedna vůně zabrala. Tentokrát to byla z jeho strany opravdová láska na první, druhý, třetí ect. očuch.
Vítězem se stává Prada Infusion D´Homme - příjemná, nenásilná a mýdlinkově čistá
Komentované některé vzorky:
YSL jazz live - výdrž téměř žádná a pak se rozložila do čeho si prapodivného sladko dezinfekčního a to celé jako krém na ruce
JOOP homme - moc sladký, ale pro ženu super
Jesus del Pozo Quasar - cituji: „vitacit a domestos- úplně mi pění pusa z toho“

Omlouvám se všem milovníkům těchto vůní za slova svého manžela, ale on je prostě jen upřímný.

Na poličce 3 parfémy 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Reakce:

barbucha  13.07.11 13:30

Hlavní je, že vůbec VÍ, co je to parfém! Nejsou na tom všichni tak dobře… :mrgreen:

jane678
Nováček 6 příspěvků 15.07.11 08:37

já se v pánských vůních moc nevyznám, ale taky jsem chtěla mému příteli pořidit nějakou „lepší“ vůni, ne jen z drogerie, trošku kvalitnější, přijde mi, že všechny pánské vůně jsou na jedno brdo, nakonec u nás vyhrála dior homme edt a chanel allure homme edt

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Bobo
Parfémová maniačka 714 příspěvků 09.09.11 11:54

Když jsem poznala mého manžela , tak používal černý adidas. Obdarovala jsem ho Fahrenheitem a od té doby odmítal cokoliv jiného, což trvalo 7-8 let. Loni jsem ho konečně ukecala a proběhla změna na Terre d´Hermés ( tu mu občas kradu :D )a teď jsem objednala pár vzorečků a vypadá to , že se záčíná chytat :D

Na poličce 30 parfémů 5 miniatur 22 odstřiků 121 vzorků V tužebníku 15 parfémů

veronika.sk
sv. Parfema z Kecálburgu 3185 příspěvků 09.09.11 12:00

to je úspěch! gratuluju

já jsem - odrazená jeho komentáři - dlouho nic nezkoušela, až mě napadlo na něj šplíchnout nějaký svůj unisex, jen tak na zkoušku, jak se bude čílit.
Včera tedy došlo na Cologne du Parfumeur.
Trochu se otřepal, ale za uši jsem nedostala.
Je to velmi povzbuzující :mrgreen:

budu pokračovat :wink:

Na poličce 60 parfémů 7 miniatur 38 odstřiků 336 vzorků V tužebníku 36 parfémů

Nefertari
Učednice 79 příspěvků 20.10.11 06:53

Manžel si půjčuje vůně ode mě, a většinou mu sluší

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist