Pravidla diskuze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 05.04.11 21:38
Pravidla diskuze
  1. Než založíte téma, podívejte se, jestli už takové neexistuje. Týká se to především témat ve fóru „Parfém s vůní…“, dále témat o značkách a konkrétních vůních.
  1. Dávejte tématům takové názvy, aby bylo jasné, o čem se v nich mluví. S tím tady vcelku není problém, takže pokud jste tu noví, podívejte se, jak ostatní členové pojmenovávají témata a držte se jejich příkladu.
  1. Držte se tématu a vyvarujte se zbytečného off-topicu. Nedělejte si z témat pokec, nevyřizujte si v nich věci, které se hodí do soukromých zpráv (třeba že už jste osobě XY poslali ten balíček nebo že jdete spát a přejete dobrou noc). Pokud ujedete a máte špatné svědomí, můžete sami sebe nahlásit bonzovacím vykřičníčkem a někdo to přijde promazat. Mírný off-topic nevadí (pár příspěvků - aby ostatní neztratili nit).
  1. Na Arôme se nehádáme, neosočujeme a neurážíme. Když už k tomu někde dojde:
    a) jste-li terčem, nejlépe na prudiče nereagujte a rovnou ho nahlašte. I když máte pocit, že se musíte hájit nebo prudičovi něco vysvětlit, nedělejte to - přesně na to totiž čeká.
    b) jste-li prudičem, včas se zaražte a v pruzení nepokračujte. Stane se to každému, zvlášť když má mizerný den. Umění je včas přestat.
    c) jste-li nestranná osoba, zůstaňte jí a nepřisolujte si. Raději klikněte na vykřičník.
  1. Co řekne admin, je svaté. Smaže-li admin téma nebo příspěvky, neptejte se, proč to udělal, nedožadujte se vysvětlení a nepořádejte demonstraci proti cenzuře. Totéž platí, maže-li moderátor a admin s tím souhlasí (poznáte-to podle toho, že dotyčný moderátor zůstává moderátorem). Nejde o porušování vašich ústavních práv, ale o prosté udržování pořádku.
Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 10.08.12 13:13

Myslím že je na čase, abychom si všichni znovu toto téma přečetli, kdekdo se jím ohání, ale nejsem si jistá, že ho vůbec kdy viděl. Dala bych ho jako povinnou četbu.

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Plíšek
Nevyléčitelná závislačka 1423 příspěvků 17.08.12 17:56
Bonzovací vykřičník-diskuse

Využila jsem poprvé bonzovací vykřičník.
Amy bylo na čase, abych si pravidla přečetla a lépe, než dřív a zapamatovala. Bonzování sama uvádí Ada, tak se snad nikoho nedotkl použitý výraz a pokud ano, musí to tak brát a nebo na mně použít bonzovací vykřičník.
Tak, jak jsem to dnes začala dělat i já, když se nelíbí něco mně.

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 16 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 17.08.12 18:06

@Plíšek
bonzovat se nemá, ale hlásit se to musí :mrgreen:, co je bonzovací vykřičník?

Plíšek
Nevyléčitelná závislačka 1423 příspěvků 17.08.12 18:19

:) pravidlo 3 ;)

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 16 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 4 parfémy

la.reina  12.09.12 19:54

Hm, není to takové to přeškrtnuté kolečko v každém příspěvku? :think:

Já ho míním taky začít používat - fakt mi vadí některé urážlivé výlevy… zpravidla stále od těch stejných lidí. Nevím, co se jim v životě stalo, kdo jim kdy ublížil nebo jestli z toho mají jenom zvrhlé potěšení, ale mám toho plné zuby. Život je hnusný dost, tak nevím proč se ve sra*kách rochňat ještě tady…

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 12.09.12 20:02

@la.reina
já vůbec právě netuším, kde je jaké přeškrtnuté kolečko? (Mě asi nějaké chybí, já to nikde nevidím) :nevim: Ale používat ho nebudu. Ať si každý zatřepe hlavou sám. Stačí, když si to tu dobře přečte. Pak nebude třeba používat bonzovací vykřičníky :think:

andry
sv. Parfema z Kecálburgu 6753 příspěvků 12.09.12 20:07

@Amy pod příspěvkem nalevo od „citovat“

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

holka hnědooká
sv. Parfema z Kecálburgu 2417 příspěvků 12.09.12 20:09

@Amy Pod každým příspěvkem jsou „ikonky“ Nahlásit, Citovat, Zmínit.. Když jsi mohla zmínit la.reinu, tak tam určitě máš i ty ostatní dvě :kytka:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 12.09.12 20:12

Aha, já tam teda mám osmiúhelník spíš než kolečko, :oops: mě nedošlo, že je tohle ono, děkuju @andry @holka hnědooká

holka hnědooká
sv. Parfema z Kecálburgu 2417 příspěvků 12.09.12 20:17

@Amy To nic, hlavně, že si rozumíme :*

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

la.reina  12.09.12 20:21

Ajo, pardón, on je to fakt osmiúhelník… ale já nemám brejle. :mrgreen:

@Amy Mě to právě mrzí, ale zdá se, že někteří lidé opravdu nemají hranice. Těžko doufat, že když tou hlavou zatřepou, že z ní nevylítnou další xxxxx. :evil:

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 12.09.12 20:27

@la.reina
co ti mám na to napsat? Že stačí si přečíst pravidlo 4? Co má kdo v hlavě už je věc další :roll:

la.reina  12.09.12 20:30

@Amy Já vím, Bohumile, já vím… Asi dotyčné osobě začnu při každé sprostotě posílat odkaz na Pravidla diskuse. :mrgreen:

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 12.09.12 20:32

@la.reina
jsi odvážná, lézt takhle do jámy lvové :lol:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist