Pravidla diskuze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 15.10.08 20:46
Pravidla diskuze

Když jsem zdejší fórum zakládala, kosmetické téma jsem založit odmítla - s výjimkou přírodní kosmetiky. Nicméně pod dlouhým, nenápadným, ale vytrvalým tlakem jsem nakonec rezignovala a tady máte vaše vytoužené téma, abyste nemusely pořád zoufale prosakovat do „Neparfémové kecárny“ :)

Když se někde sejde babinec, tak se kecání o patlátkách holt zabránit nedá.

Jako cenu útěchy pro adminku prosím věnujte občas pár minutek na pochválení či strhání vyzkoušených kosmetických prostředků v kosmetické databázi:

http://kosmetika.konicky.net (pro hodnocení se není potřeba registrovat)

A možná občas budete muset snést v diskuzích moje přechytralé a uštěpačné poznámky na adresu kosmetických zázraků, ale to nějak přežijete :)

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Reakce:

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 15.10.08 22:37

…a jak rády :wink: :D a děkujeme :D

Já sice tyhle serepetičky ráda kupuji i používám, ale nevěřím na zázrak, kdyby to opravdu fungovalo, bylo by to na nobelovku :P Každý si neseme genovou výbavu a ta určuje kolik a jak hluboké vrásky budeme mít, moje babička používala jen dětské mýdlo a nějaký krém, možná Marinu a pusinku měla do 80. jako majolenka…

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 16.10.08 07:33

Super! Díky! :D

A souhlasím s Verou, genetika je genetika…a po rozhovoru s šéfkou Kosmetického ústavu ČR už nemám vůbec žádné iluze…
Ale stejně jako s parfémy - děláme to pro náš dobrý pocit… :wink:

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 16.10.08 09:14

Já jsem se jen bála, aby se tu nerozjela diskuze typu „je mi dvacet a asi bych o sebe měla začít víc pečovat, který krém proti vráskám mi zajistí, že budu do 90 bez vrásek? jo, a jaký opalovák je nejlepší do solárka?“ Ale asi zbytečně, přece jen jsou tu inteligentní ženy ;)

(Proti kosmetice jako takové samozřejmě nejsem, a nejsem ani ortodoxní přírodní žena, která dostává z „chemky“ psotník. Jsem jen… kosmetický cynik.)

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 16.10.08 09:21

:lol: :lol: :lol: „Bude mi pomalu 40 a asi bych o sebe měla začít více pečovat…, taky bych asi konečně měla začít používat vůbec nějaký opalovák, když celé léto vyhledávám sluníčko…“ 8) 8) 8) …aspoň ty sluneční brýle bych možná mohla začít nosit… :oops:

Buď v klidu, spíše se tady třeba vzájemně nakopnem k lepším návykům… :wink:

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 16.10.08 13:25

Taky nejsem zatvrzelá přírodní žena. :wink: Zjistila jsem už,že chci-li.aby mi krém na obličeji trochu fungoval a pomáhal,tak v sobě tu chemii halt musí mít. :cry:

Ale tělová mléka a sprchové gely čistě přírodní mi nevadí a vítám je. :D

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 16.10.08 13:32

Já přírodní kosmetiku zatím žádnou neměla, ani normálním krémům moc nedám, mám od přírody kulatý obličej a tak ani moc vrásek nemám, i když už mi 40 bylo loni :roll: , ale určitě se díky Vám polepším :lol: :lol: Na úpravu z ksichtu na obličej poránu mám tak 5-8 minut, takže v letu gel,báze řasenka lesk a hurá do školy a do práce :wink:

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist