Prázdný flakon - kde sehnat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sarmi
Nováček 3 příspěvky 25.01.12 14:03
Prázdný flakon - kde sehnat

Zdravím! Před pár dny se mi rozbil rozprašovač u nové toaletky :,( (DG Light Blue), tak sháním prázdný flakon 100ml, do kt. bych mohla vůni přelít. Na netu jsem něco našla, ale ráda bych se na něj sama podívala - nevíte, kde jinde, než na internetu koupit prázdný flakon? Mám na mysli drogerie typu DM, Rossman, Schlecker nebo obchod s parfémy?
Děkuji předem za rady a tipy!

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

andry
sv. Parfema z Kecálburgu 6753 příspěvků 25.01.12 14:13

já bych to řešila koupí vhodné velikosti refanu při další zdejší hromadné objednávce…
 http://www.arome.cz/…vreno-40193/

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

sarmi
Nováček 3 příspěvky 25.01.12 14:22

Aha, jsem nováček. Refan je flakon? Koho mám požádat?

andry
sv. Parfema z Kecálburgu 6753 příspěvků 25.01.12 14:33

ano refan = flakon, je tam neúplný ten odkaz na nabídku http://vankat.refan-parfemy.cz/…-c-3_11.html

až bude další objednávka, bude to zmíněno v tom vlákně, stačí sledovat a pak se tam zapsat. objednává se obvykle za 1-2 měsíce.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

sarmi
Nováček 3 příspěvky 25.01.12 14:37

Děkuju, jdu na to vlakno :D

Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist