Pražská muzejní noc

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

RoSa
sv. Parfema z Kecálburgu 7626 příspěvků 11.06.11 11:05
Pražská muzejní noc

DNES! Jdete? :lol:

http://www.novinky.cz/…ovani/235434- … tni-clanky

Na poličce 31 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 23 vzorků V tužebníku 34 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

felixcat
Učednice 67 příspěvků 11.06.11 11:09

Už se těším na Glamour/Dámská společenská móda 1950-2010 ze sbírek UPM http://www.prazskamuzejninoc.cz/2011/cl … &objekt=49

Máte ještě nějaké typy?

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 11.06.11 11:12
RoSa píše:
DNES! Jdete? :lol:http://www.novinky.cz/…ovani/235434- … tni-clanky

Ukecala jsem dceru a její kamarádku - laskavě mě vezmou s sebou :mrgreen:

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Tequila
Parfémová maniačka 605 příspěvků 11.06.11 11:18

my jsme byli loni, prošli jsme snad všechno procházkou počínaje pražským hradem a konče synagogou v Maiselově a bylo to super, ale letos bohužel asi nebudu v Praze :(

Na poličce 23 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 24 parfémů

RoSa
sv. Parfema z Kecálburgu 7626 příspěvků 11.06.11 11:35

Já chodím každý rok.
S tou synagogou: bacha, otvírají až poté, co vyjde první hvězda (šabat) :wink:

Předloni jsme byli v Náprstkově muzeu, na dvoře bylo zřízeno takové „ethno-tržiště“ s orientálním občersvením.
Pak doporučuju Kampu - Sovovy mlýny, ale tam bývá šíleně narváno.

Letos chci zajít do Muzea Policie České republiky (vloni nebo předloni tam měli téma prostituce staré Prahy, letos témata nic-moc…), pak Hrdličkovo muzeum člověka PřF UK, pěkná bude i Botanická zahrada PřF UK (tam jděte kdyžtak s dětma, bude tam putování po stopách dinosaura a chemický bobřík: http://www.prazskamuzejninoc.cz/2011/cl … &objekt=55 )

Pokud máte malý kluky, tak co třeba toto? http://www.prazskamuzejninoc.cz/2011/cl … &objekt=58

barbucha  11.06.11 11:37
felixcat píše:
Už se těším na Glamour/Dámská společenská móda 1950-2010 ze sbírek UPM http://www.prazskamuzejninoc.cz/2011/cl … &objekt=49

A já blbec jsem tam zrovna chtěla jít - přes den!  :speechless:

Od kolika jsou ty muzea otevřený?

RoSa
sv. Parfema z Kecálburgu 7626 příspěvků 11.06.11 11:40

od 19hod. - nepudeme spolu? :lol:

Musím taky - kromě jiného - skočit do těch institucí přírodovědecké fakulty - Alena to tam organizuje…

barbucha  11.06.11 11:47

Jo, už to mam…

Já chci začít Jiřským klášterem páč už jsem tam dlouho nebyla…a pak dolů do umprum na ty šaty, kam jsem chtěla tak jako tak.
Takže na sedmou chci bejt na Hradě…a pak se uvidí. Milostpán pravil že jde taky - ale můžem si dát někde spicha!!
Do kolika má Kuželka? :mrgreen:

RoSa
sv. Parfema z Kecálburgu 7626 příspěvků 11.06.11 11:58
barbucha píše:Do kolika má Kuželka? :mrgreen:

Sobota: 11:00 – 24:00
ale je tam v okolí spousty jiných institucí :mrgreen:

barbucha  11.06.11 12:04

Jo, LB myslíš? :mrgreen:

Škoda že do tý noci nepatřej taky ti Rožmberkové ve Valdštejnským…ale nic to, možností je i tak dost: http://www.prazskamuzejninoc.cz/2011/clanek.php?id=2

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 11.06.11 12:07
barbucha píše:
Jo, už to mam…Já chci začít Jiřským klášterem páč už jsem tam dlouho nebyla…a pak dolů do umprum na ty šaty, kam jsem chtěla tak jako tak.
Takže na sedmou chci bejt na Hradě…a pak se uvidí. Milostpán pravil že jde taky - ale můžem si dát někde spicha!!
Do kolika má Kuželka? :mrgreen:

Tk to se na Hradě nejspíš potkáme - taky tam chceme jít na sedmou :wink:

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů

RainyWeather
sv. Parfema z Kecálburgu 6963 příspěvků 11.06.11 12:09

A my dneska jedeme do Prahy taky a říkali jsme si, že bysme večer mohli zajít na hrad, a to jsem ani o téhle akci nevěděla :D Takže budu čuchat :lol:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 371 vzorků V tužebníku 0 parfémů

barbucha  11.06.11 12:13

Budem následovat vonnou stopu :mrgreen:

jerry píše:Tk to se na Hradě nejspíš potkáme - taky tam chceme jít na sedmou :wink:

My jsme naposled absolvovali Šternberky a Schwarzenberky naráz, tak tam dneska nemusíme…jdem rovnou do Jiřskýho :wink:

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 11.06.11 13:25

My se chystéme do Technického a Vojenského muzea… :D

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 12.06.11 09:22

Tak, to bylo poprvé a naposledy, co jsem podnikla podobnou davovou akci… :twisted:

Když jsme po dlouhém prodírání Prahou kolem osmé konečně dorazili k Národnímu technickému muzeu, byla tam fronta jak na Muzea ve Vatikánu - lidi stáli v pětistupech 2× omotaní kolem bloku…naštěstí bylo hned vedle Zemědělské muzeum, které zřejmě mělo sloužit jako občerstvovací stanice, páč byla plná zahrada stánků se žrádlem a vínem…po prohlídce sbírek, kde převažovalo lesnictví (jsem dcera myslivce, takže vím, jak vypadá strom, divoké prase, motorová pila, flinta, myslivecká uniforma, atd., vědí to i moje děti…), kde mne nejvíce zaujal obrovský dřevěný ručně vyřezaný model (socha) kůrovce… :P, jsme si řekli, že dětem dopřejeme trochu zábavy a manžel s nimi šel na vystoupení ohnivého muže…já zakotvila u stánků s víny…byla tam 4 vinařství, všichni prodávali decku za 30-40 Kč, ochutnala jsem všechna bílá vína, co tam měli, takže zbytek noci se mi vybavuje jen mlhavě…mám dojem, že jsme pořád naháněli zabíhající se děcka a že jsem se tam seznámila se spoustou zajímavých lidí u toho vína, které bych dnes jistě nepoznala…pamatuji si pouze, že všichni, s nimiž jsem si připíjela, reportovali, že všechna ostatní muzea jsou stejně napěchovaná jako technické, a že to Zemědělské je nečekaně nejlepší štace z celé muzejní noci…a jedna paní říkala, že ona už jezdí na muzejní noc rovnou do toho Zemědělského…kolem půlnoci můj muž usoudil, že je čas jít domů, ale ještě chtěl nakouknout k technickému muzeu, jestli náhodou se ta fronta nezmenšila…a ono jo…takže nakonec jsme viděli i všechny ty motory, lokomotivy, auta, motorky, atd. a je to úžasná expozice…akorát já si to moc neužila, páč jsem zas hlídala děti já a manžel se vydal lovit snímky…když uvážím, že jsem sama měla dost potíže s rovnováhou a orientací, tak je zázrak, že se mi žádná mladá neztratila ani nespadla z těch úzkých ochozů…no, do technického muzea se určitě chceme vrátit, ale určitě si příště raději zaplatíme vstupné… :D

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist