Přelivy a barvy na vlasy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Aja
Učednice 153 příspěvků 08.02.10 18:27
Přelivy a barvy na vlasy

Házím do placu nové téma přelivů a barev. Mám světle hnědé vlasy, nebarvené, jemné a dlouhé (jsem letní typ a barva pleti hodně bledá) a váhám zda-li vyzkoušet přeliv Loreal Casting Creme Gloss - perlová blond nebo Garnier Color and Shin9,0. Ale přikláním se spíše ke Castingu. Trvalých barev (uvažovala jsem také Loreal-Feria Silver blond) se ale bojím, že vlasům uškodím, tak nevím…
Uvítám jakoukoli radu či foto barevného výsledku. :lol:

Děkuji.

Na poličce 13 parfémů 2 miniatury 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Evelina
Nevyléčitelná závislačka 1565 příspěvků 08.02.10 19:15

Ajo, nevím, jestli jsem správně pochopila - chceš jít na blond? Jestli máš světle hnědé vlasy a chceš blond, tak Casting creme bude k ničemu - přeliv ti vlasy nezesvětlí (neobsahuje peroxid).
To chce zesvětlovač a pak na to teprv požadovanou barvu.

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 9 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Aja
Učednice 153 příspěvků 08.02.10 20:47

No trochu zesvětlit bych je chtěla, tak o dva odstíny a pak by se vidělo jak dál. Ta má barva vlasů je totiž taková neurčitá, v létě mi je vyšisuje slunce a v zimě jsou tmavší, někdo řekne pochcaná sláma, ale podle nějakého vzorníku mám barvu vlasů odstín středně blond. :)

Evelina
Nevyléčitelná závislačka 1565 příspěvků 08.02.10 21:44

Ajo, tak to jsme na tom z barvou vlasů stejně… taky mám něco jako světle hnědá, nevýrazná. A barvím se na černo :)

Pokud chceš zesvětlit, tak ten Casting Creme je fakt na nic, mám s ním i blbou zkušenost, že se rychle vymývá (třeba přelivy Palette drží víc). Spíš se poohlédni po barvě, která obsahuje zesvětlovač. Alespoň tak jsem to dělala já, když jsem toužila být blond. Správně by se mělo jít asi k profíkovi, ale to je dost drahý.
Když jsem si odbarvovala vlasy na platinu, tak jsem použila jen zesvětlovač (o 6-8 odstínů) a měla jsem oranžový pramínky :) , takže jsem ho musela použít ještě jednou. Divím se, že to vlasy přežily :)

Aja
Učednice 153 příspěvků 09.02.10 14:44

Evelinko, díky za radu. Na tmavo bych bych asi dobře nevypadala s tak světlou pletí.:lol:

Evelina
Nevyléčitelná závislačka 1565 příspěvků 09.02.10 17:56

No já jsem třeba úplná bledule a jsem na černo. Ve světlé blond jsem vypadala tak nějak vyblutě :) slušela mi medová blond (taková do zrzava).

Aja
Učednice 153 příspěvků 10.02.10 16:58

Také se mi hodně líbí odstín jako má Laetitia Casta zde: http://www.lorealparis.cz/_cs/_cz/brand … loss_Light

Je to taková studená hnědá, krásná barvička…škoda odstín asi nevypatrám :(

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 10.02.10 19:00

Ten nevypátráš,on to většinou míchají z více barev dohromady.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 12.04.10 09:49

Takovou barvu teď mám, díky barvě L´Oréal Excell 10 - odstín 6.0 - velmi světle hnědá. Je fakt naprosto přesná. Má se nechat působit deset minut, já nechávám jen pět (s dobou, kterou strávím při barvení, je to stejně deset), a výsledek je akorát. Předtím jsem ale vlasy neměla vůbec barvené, to by byl odstín asi jiný. Moje přírodní barva je hodně světle hnědá, spíš taková plavá (tmavší blond).

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Lalaith
sv. Parfema z Kecálburgu 3078 příspěvků 12.04.10 13:44

Já jsem slyšela, že Casting se proti tomu přelivu Garnier o hodně víc a rychlejc vymývá… (což může bát výhoda i nevýhoda… :wink: )

Na poličce 12 parfémů 9 miniatur 2 odstřiky 50 vzorků V tužebníku 10 parfémů

Majka76
Učednice 61 příspěvků 14.04.10 19:07

Mi třeba ten Garnier zrovna vůbec nechytl, naproti tomu s Castingem mám zatím asi nejlepší zkušenost, co se týče přelivů. Asi je to fakt člověk od člověka.
Jinak jsem taky bledule a vloni jsem šla natmavo (z původní blond) a všichni mi to zatím pochválili, že mi to prospělo. Začínala jsem na ledovém kaštanu a skončila na ebenově černé :lol:

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

eskargoth
Nevyléčitelná závislačka 1857 příspěvků 12.05.10 10:54

Zrovna jsem smyla Casting creme … tak čekám až to uschne… jsem zvědavá co z toho bude:-) zvolila jsem barvu „jantar“, předtím jsem nosila Schwarzkopfku teracotu-měděnou plavou, nebo jak zní ten šíleně dlouhý název:-) Tak jsem zvědavá, jestli se bude vymývat rychleji… Nicméně se mi líbí jak voní.

Na poličce 37 parfémů 1 miniatura 13 odstřiků 45 vzorků V tužebníku 8 parfémů

AH64
Učednice 183 příspěvků 17.05.10 07:00

Ajo s castingem je kamarádka velmi spokojena už léta, jinou barvu nepoužívá.
já se po předchozích zkušenostech už chodím barvit jedině ke kadeřnici, sama si to vždycky udělam blbě :oops:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Arome kacer
Nováček 1 příspěvek 16.08.11 20:18

Chtěla bych se zeptat. Snadno se mi ničí vlasy, poškodí mi je přeliv? ;)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Verda2
sv. Parfema z Kecálburgu 3047 příspěvků 16.08.11 20:21
kačer píše:
Chtěla bych se zeptat. Snadno se mi ničí vlasy, poškodí mi je přeliv? ;)

Na toto je nejlepší se zeptat své kadeřnice, ke které chodíš a která nejlépe zná Tvé vlasy.

Na poličce 33 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist