Premier jour a podobné

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Cavendish
Nováček 15 příspěvků 26.04.08 18:12
Premier jour a podobné

Zbožnuju Premier jour, drží na mně půl dne, je mi s tou vůni hezky, ale už ji používám dost dlouho, můžete mi některá doporučit nějakou vůni jí podobnou??? :)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Pegas
Nevyléčitelná závislačka 1220 příspěvků 27.04.08 01:17

ja by som podobnu nezhanala, ked je tato tvoja oblubena, budes len porovnavat a budes sklamana, ze to nie je ono, lepsie je skusit inu vetvu, ci by sa ti nezalubilo aj nieco insie

Na poličce 50 parfémů 0 miniatur 34 odstřiků 10 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 27.04.08 09:54

Podobná žánrově (něžná a lehce nasládlá), nikoli složením, je Noa Cacharel. Jako jiná melodie hraná na týž nástroj.

Na poličce 31 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 19 parfémů

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7256 příspěvků 27.04.08 10:04

Zkus Byzanci od Rochas, včera jsem ji testovala, a přijde mi velmi příjemná

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8421 příspěvků 13.06.08 17:40
taky pořád hledám

ve spoustě vůní zachycuji něco, co má s Premier podobu, ale možná už je to vynucené. Zkus jako řešení ty limitované edice…v základu jsou podobné, ale zanesou Tě na jinou vlnu. Z toho co znám, najdu jeho největší kus v Maxmara silk touch, ale až po jeho úplném rozležení :( , jinak je to sladší a hořká kompozice, s průměrnou výdrží.
Tak držím palce, a kdybys něco našla, napiš…budu první, co potom skočí :wink:

Na poličce 83 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 256 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8421 příspěvků 13.06.08 17:43
a na tom co píše pegas něco bude

najít něco jiného…je ale taky oříšek :roll:

Na poličce 83 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 256 vzorků V tužebníku 7 parfémů

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 13.06.08 18:25

Me prijde jako stejny druh vune Remix od Armaniho :wink: Rekla bych ze nejaka podoba je mozna i mezi Premier Jour a Vice Versou :wink:

Na poličce 92 parfémů 51 miniatur 6 odstřiků 38 vzorků V tužebníku 36 parfémů

wich
Učednice 149 příspěvků 14.06.08 10:26

Já také používám Ninu Ricci Premier Jour a už nechci jinou. Zkoušela jsem hodně parfémů, pro každou příležitost jiný, ale tento vždycky měl své nejčestnější místo v mém toaletním stolku. Časem jsem se dopracovala k tomu, že je stejně nejlepší, najít si vůni, se kterou se identifikujete, která vás vyjádří a používat ji. Bude patřit k vám. A pro mne je to právě Nina, kterou v teplých dnech střídám s Bright Crystal, kterou mne obdaroval partner, protože v ní, stejně jako v Nině vidí mě :D

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 10 vzorků V tužebníku 2 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist