Premier jour a podobné

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Cavendish
Nováček 15 příspěvků 26.04.08 18:12
Premier jour a podobné

Zbožnuju Premier jour, drží na mně půl dne, je mi s tou vůni hezky, ale už ji používám dost dlouho, můžete mi některá doporučit nějakou vůni jí podobnou??? :)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Pegas
Nevyléčitelná závislačka 1219 příspěvků 27.04.08 01:17

ja by som podobnu nezhanala, ked je tato tvoja oblubena, budes len porovnavat a budes sklamana, ze to nie je ono, lepsie je skusit inu vetvu, ci by sa ti nezalubilo aj nieco insie

Na poličce 50 parfémů 0 miniatur 34 odstřiků 10 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 27.04.08 09:54

Podobná žánrově (něžná a lehce nasládlá), nikoli složením, je Noa Cacharel. Jako jiná melodie hraná na týž nástroj.

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 27.04.08 10:04

Zkus Byzanci od Rochas, včera jsem ji testovala, a přijde mi velmi příjemná

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8352 příspěvků 13.06.08 17:40
taky pořád hledám

ve spoustě vůní zachycuji něco, co má s Premier podobu, ale možná už je to vynucené. Zkus jako řešení ty limitované edice…v základu jsou podobné, ale zanesou Tě na jinou vlnu. Z toho co znám, najdu jeho největší kus v Maxmara silk touch, ale až po jeho úplném rozležení :( , jinak je to sladší a hořká kompozice, s průměrnou výdrží.
Tak držím palce, a kdybys něco našla, napiš…budu první, co potom skočí :wink:

Na poličce 83 parfémů 6 miniatur 2 odstřiky 256 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8352 příspěvků 13.06.08 17:43
a na tom co píše pegas něco bude

najít něco jiného…je ale taky oříšek :roll:

Na poličce 83 parfémů 6 miniatur 2 odstřiky 256 vzorků V tužebníku 7 parfémů

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 13.06.08 18:25

Me prijde jako stejny druh vune Remix od Armaniho :wink: Rekla bych ze nejaka podoba je mozna i mezi Premier Jour a Vice Versou :wink:

Na poličce 88 parfémů 51 miniatur 2 odstřiky 38 vzorků V tužebníku 22 parfémů

wich
Učednice 149 příspěvků 14.06.08 10:26

Já také používám Ninu Ricci Premier Jour a už nechci jinou. Zkoušela jsem hodně parfémů, pro každou příležitost jiný, ale tento vždycky měl své nejčestnější místo v mém toaletním stolku. Časem jsem se dopracovala k tomu, že je stejně nejlepší, najít si vůni, se kterou se identifikujete, která vás vyjádří a používat ji. Bude patřit k vám. A pro mne je to právě Nina, kterou v teplých dnech střídám s Bright Crystal, kterou mne obdaroval partner, protože v ní, stejně jako v Nině vidí mě :D

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 10 vzorků V tužebníku 2 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist