Přetíženost serveru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Christabella
Parfémová maniačka 820 příspěvků 16.08.08 11:56
přetíženost serveru

K pomalosti stránek - to, že jsou pomalé by se ještě tak nějak dalo přežít, ale velmi často se mi ani nenačtou - pouze mi chybové hlášení oznámí, že již je připojeno maximum možných uživatelů (339) a mám tedy smůlu :( S tím asi také nejde nic, prosím, urobit, že? :) Přitom on-line na fóru bývá „při špičce“ tak maximálně 30 uživatelů, tedy asi přes jeden server běží více různých stránek…nevím, ale je to rovněž problém, který jsem zaznamenala až tak v posledních 2 týdnech a jelikož počet uživatelů nám stoupá, mám trochu obavy, aby to nebylo jen horší… :cry: Doufám, že ne :D

Na poličce 0 parfémů 54 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 22.08.08 13:13

máte také od včerejška zvýšené problémy dostat se na Adu??
ze 30 pokusů denně se mi to během včerejška a dneška povedlo snad podruhé:-(( vůbec mi stránky nenajedou a hlásí mi „server nenalezen“

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 22.08.08 13:16

Psala Ada, že se nějaký magor baví tím, že přetěžuje server :(

Na poličce 56 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 52 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 22.08.08 13:18

nakopat ho do řitě magora!!!!!! já jsem z toho akorát na prášky, jak mi ta Ada chybí :-((

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 22.08.08 13:20

Dostat ho tak do ruk :bang: jestlipak je takový frajer i na veřejnosti, nebo že by byl hrdina jen v anonymitě domova :?: :!:

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 22.08.08 13:28

..jsem z toho taky „na nerv“..
Manžel nademnou kroutí hlavou.. :twisted:

Ale to samé-dobře polovina dne=nelze spojit,nebo to nekonečně dlouho nabíhá a stejně nic!… :evil: :cry:

Snad si s tím Ada a její počítačoví magové nějak poradí-jestli to jde?… :shock: :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Sissinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2035 příspěvků 22.08.08 13:38

Holky, mam ten samy problem!! Jsem pres hodinu na netu a az ted jsem se sem dostala! A zrovna dneska, kdyz jsem potrebovala jit do vzkazu a podekovat dodavatelkam za odstriky! :lol: Ach jo, snad to nebude do budoucna na porad!! Jinak pekny den vsem a prece se tim volem nenechame znechutit!! 8)

Na poličce 55 parfémů 1 miniatura 27 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 22.08.08 14:38

Včera minimálně 3 hodiny spíš 4 :twisted: A dnes to samé,napsala jsem SZ a ona se neodeslala,takže jsem ji musela psát znovu. :bang: A POZOR dámy,předevčírem večer, se mi u recenze na parfém Givenchy objevil TROJSKÝ KŮŇ od nějakého blba(bylo tam i jeho jméno)takže bacha na to. :!: :!: :!:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Světluška
Nevyléčitelná závislačka 1261 příspěvků 22.08.08 14:45

Také už včerejška velké problémy, dnes už jsem psala dvě SZ a asi také neodešly. Nevím. Ty zprávy byly pro Sáru, poslala jsem tedy e-mail. Snad už to bude lepší.

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 5 odstřiků 93 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 22.08.08 14:52

Pravděpodobně nějaký script kiddie (=puberťák, který si odněkud stáhne „hackerské“ nástroje a hraje si na hackera). Psala jsem několikrát správci serveru a snažíme se ho zbavit. Asi už je Adanet moc slavný a přitahuje pozornost :)

Myskamaus: u které recenze to konkrétně bylo?

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 22.08.08 15:11

Adi,kdyby jsi mě rozkrájela,tak Ti to neřeknu stprocentně.Já jsem z toho byla vyplesklá.nikdy jsem se s tím ještě nesetkala.Já si nahodím ty obrázky a zkusím si to oživit. :conf:

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 22.08.08 15:12

Už jsem je všechny proklikla a nikde nic. Je možné, že šlo o falešný poplach přecitlivělého antiviráku reagujícího na google reklamu nebo tak něco. Jinak by tu určitě nemělo být nic cizorodého.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 22.08.08 15:16

Takže žádnej vetřelec se tu nemůže schovávat? :mrgreen: To jsem ráda, aspoň se tu nebudu bát, že na mě někde vykoukne :speechless:

Na poličce 56 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 52 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 22.08.08 15:36

Adi,bylo to někde v té první půlce,bohužel ta jména těch Givenchy parfémů jsou pro mě tak pitomá a podobná,že to neřeknu stopro.Ale vím,že se to objevilo až po chvíli čučení,hned ne.Dokonce si myslím,že jsem se k té vůni vracela podruhé.A přesto to nevím,tak jsem sklerotická :oops: :oops:

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 22.08.08 19:43

Poslušně hlásím,že jsem opravdu nešťastná z toho připojování :bang: :bang:

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist