Přetíženost serveru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Christabella
Parfémová maniačka 820 příspěvků 16.08.08 11:56
přetíženost serveru

K pomalosti stránek - to, že jsou pomalé by se ještě tak nějak dalo přežít, ale velmi často se mi ani nenačtou - pouze mi chybové hlášení oznámí, že již je připojeno maximum možných uživatelů (339) a mám tedy smůlu :( S tím asi také nejde nic, prosím, urobit, že? :) Přitom on-line na fóru bývá „při špičce“ tak maximálně 30 uživatelů, tedy asi přes jeden server běží více různých stránek…nevím, ale je to rovněž problém, který jsem zaznamenala až tak v posledních 2 týdnech a jelikož počet uživatelů nám stoupá, mám trochu obavy, aby to nebylo jen horší… :cry: Doufám, že ne :D

Na poličce 0 parfémů 54 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5556 příspěvků 22.08.08 13:13

máte také od včerejška zvýšené problémy dostat se na Adu??
ze 30 pokusů denně se mi to během včerejška a dneška povedlo snad podruhé:-(( vůbec mi stránky nenajedou a hlásí mi „server nenalezen“

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 22.08.08 13:16

Psala Ada, že se nějaký magor baví tím, že přetěžuje server :(

Na poličce 56 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 52 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5556 příspěvků 22.08.08 13:18

nakopat ho do řitě magora!!!!!! já jsem z toho akorát na prášky, jak mi ta Ada chybí :-((

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7601 příspěvků 22.08.08 13:20

Dostat ho tak do ruk :bang: jestlipak je takový frajer i na veřejnosti, nebo že by byl hrdina jen v anonymitě domova :?: :!:

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 22.08.08 13:28

..jsem z toho taky „na nerv“..
Manžel nademnou kroutí hlavou.. :twisted:

Ale to samé-dobře polovina dne=nelze spojit,nebo to nekonečně dlouho nabíhá a stejně nic!… :evil: :cry:

Snad si s tím Ada a její počítačoví magové nějak poradí-jestli to jde?… :shock: :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Sissinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2037 příspěvků 22.08.08 13:38

Holky, mam ten samy problem!! Jsem pres hodinu na netu a az ted jsem se sem dostala! A zrovna dneska, kdyz jsem potrebovala jit do vzkazu a podekovat dodavatelkam za odstriky! :lol: Ach jo, snad to nebude do budoucna na porad!! Jinak pekny den vsem a prece se tim volem nenechame znechutit!! 8)

Na poličce 58 parfémů 1 miniatura 27 odstřiků 66 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 22.08.08 14:38

Včera minimálně 3 hodiny spíš 4 :twisted: A dnes to samé,napsala jsem SZ a ona se neodeslala,takže jsem ji musela psát znovu. :bang: A POZOR dámy,předevčírem večer, se mi u recenze na parfém Givenchy objevil TROJSKÝ KŮŇ od nějakého blba(bylo tam i jeho jméno)takže bacha na to. :!: :!: :!:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Světluška
Nevyléčitelná závislačka 1261 příspěvků 22.08.08 14:45

Také už včerejška velké problémy, dnes už jsem psala dvě SZ a asi také neodešly. Nevím. Ty zprávy byly pro Sáru, poslala jsem tedy e-mail. Snad už to bude lepší.

Na poličce 14 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 93 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 22.08.08 14:52

Pravděpodobně nějaký script kiddie (=puberťák, který si odněkud stáhne „hackerské“ nástroje a hraje si na hackera). Psala jsem několikrát správci serveru a snažíme se ho zbavit. Asi už je Adanet moc slavný a přitahuje pozornost :)

Myskamaus: u které recenze to konkrétně bylo?

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 22.08.08 15:11

Adi,kdyby jsi mě rozkrájela,tak Ti to neřeknu stprocentně.Já jsem z toho byla vyplesklá.nikdy jsem se s tím ještě nesetkala.Já si nahodím ty obrázky a zkusím si to oživit. :conf:

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 22.08.08 15:12

Už jsem je všechny proklikla a nikde nic. Je možné, že šlo o falešný poplach přecitlivělého antiviráku reagujícího na google reklamu nebo tak něco. Jinak by tu určitě nemělo být nic cizorodého.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 22.08.08 15:16

Takže žádnej vetřelec se tu nemůže schovávat? :mrgreen: To jsem ráda, aspoň se tu nebudu bát, že na mě někde vykoukne :speechless:

Na poličce 56 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 52 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 22.08.08 15:36

Adi,bylo to někde v té první půlce,bohužel ta jména těch Givenchy parfémů jsou pro mě tak pitomá a podobná,že to neřeknu stopro.Ale vím,že se to objevilo až po chvíli čučení,hned ne.Dokonce si myslím,že jsem se k té vůni vracela podruhé.A přesto to nevím,tak jsem sklerotická :oops: :oops:

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 22.08.08 19:43

Poslušně hlásím,že jsem opravdu nešťastná z toho připojování :bang: :bang:

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist