Přihlášení do databáze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

štěkanátek
Nováček 11 příspěvků 19.12.08 14:03
Přihlášení do databáze

Dnes jsem se zaregistrovala na forum, a protože mi jedna dobrá duše poradila, jak se tvoří polička, zkouším se přihlásit do databáze, ale bohužel to vždy napíše, že mám špatné jméno nebo heslo, ale to dávám úplně stejné, jako na fórum, a znovu se registrovat do databáze je asi nesmysl. Nejsem moc PC zběhlá, takže možná se jedná o nějakou hloupost, prosím poraďte, děkuji pěkně :cry:

Jo, a taky, když se podívám do seznamu lidí v databázi, tak tam jaksi také nejsem.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Catananche
Parfémová maniačka 656 příspěvků 19.12.08 15:06

Je třeba zaregistrovat se i do databáze, ono to spolu nějak není propojeno. Aspoň myslím ;-) Já se musím vždy přihlásit do každé části zvlášť.

Na poličce 17 parfémů 5 miniatur 26 odstřiků 81 vzorků V tužebníku 10 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 19.12.08 23:36

Registrace je stejná, ale přihlašování je zvlášť. Zřejmě zadáváš jméno nebo heslo přece jen špatně.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

štěkanátek
Nováček 11 příspěvků 04.01.09 21:32
A opět ta databáze

Ach jo, tak mám otevřený e-mail se svým přihl. jménem a heslem a prostě to ne a ne a nejde. Ve foru v pohodě, databáze odmítá spolupráci a nejsem ani v LIDÉ. Jestli ono to taky třeba nebude tím, že mám na začátku jména š…, kdežto všichni ostatní, chytřejší mají bez háčků.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 05.01.09 10:39

Zkus se zaregistrovat jako stekanatek nebo jinak bez háčků a čárek a vyzkoušej to :) Jestli je to háčkama, tak přezdívka bez diakritiky půjde. Ale nenapadá mě, proč by mělo „š“ na začátku vadit, když nevadí uprostřed jména :conf:

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Arome štěkanátek
Učednice 114 příspěvků 07.01.09 15:43
Tak jsem asi fakt blázen

Takže, dnes jsem se tedy zaregistrovala znovu, jako stěkanátek, pro jistotu jsem se registrovala do databáze, přišel mi email s heslem a opět stejný problém, do fóra to jde v poho, do databáze mi to napíše, že zadávám špatné jméno nebo heslo. Ale přísahám, že všechno zadávám dobře, fakt. Ted jsem to zkoušela ještě z jiného pc, a také to nejde. Ale pokrok, už jsem na databázi aspoň v těch lidech. Ale nevzdávám se, já na to přijdu. :!:

Na poličce 24 parfémů 3 miniatury 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Arome štěkanátek
Učednice 114 příspěvků 07.01.09 15:49
Hurá

Zvítězila jsem: takže, protože nechci příliš zatěžovat své mozkové závity, vždy zadávám stejné jméno i heslo, vím že to není příliš bezpečné, ale prostě pak nic nezapomenu. No, a fóru to nevadilo, kdežto databáze byla zásadně proti. V největším zoufalství jsem změnila heslo a hurá, hurá jsem v databázi. Takže rada pro ostatní, co to dělají stejně, tady NEEEE. :D :D

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 07.01.09 17:00
:banana: :banana: :banana:
Na poličce 58 parfémů 36 miniatur 45 odstřiků 527 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 07.01.09 17:11

já mám tedy jak ve foru tak v databázi stejné jméno i heslo a jde mi to bez problémů

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Arome štěkanátek
Učednice 114 příspěvků 07.01.09 21:56

No, já nevím jestli jsem to vysvětlila souvisle, v té radosti jsem možná psala trochu nelogicky, ale prostě : na foru i databazi mám stejné všechno, ale předtím jsem měla na obou např. jméno třeba KYTKA, a heslo taktéž KYTKA, a na databázi to pořád nechtělo brát. Ale když jsem nechala jméno KYTKA, ale heslo změnila /opět příklad / na TULIPÁN, tak už to šlo. Hlavně, jsem už tři měsíce na rizikovým těhot., bez vycházek, jen v posteli, tak už jsem se fakt bála, že se mi scvrkává mozek a neumím přečíst a poté napsat správně jméno a heslo. Čiliž jsem fakt šťastná jako blecha.

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 07.01.09 22:38

štěkanátku, přeji ti hodně trpělivosti a hlavně hodně zdraví a dobré nálady :D V tomhle případě - naštěstí - čas rychle letí a než se naděješ budeš pro změnu zase v jednom kole, tak si to zpříjemni jak jen to půjde :wink: držíme palce :!:

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

Arome štěkanátek
Učednice 114 příspěvků 08.01.09 20:12
Vera píše: štěkanátku, přeji ti hodně trpělivosti a hlavně hodně zdraví a dobré nálady :D V tomhle případě - naštěstí - čas rychle letí a než se naděješ budeš pro změnu zase v jednom kole, tak si to zpříjemni jak jen to půjde :wink: držíme palce :!:

Moc , moc, moc děkuji. Je fakt, že kdysi jsem si přála strávit dva roky prázdnin v posteli, a teď, když mám jaksi nedobrovolně tuhle možnost, tak brblám. Ale už se to blíží a tyhle stránky mi to zpříjemňují.

Albeni
Nevyléčitelná závislačka 1125 příspěvků 08.01.09 21:01

Taky ti stěkanátku přeju hlavně zdraví a ať všechno dobře dopadne. :) Budeš skvělá voňavá maminka :)

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Frantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 21248 příspěvků 03.09.15 00:23

Chybný post.
Spletl jsem si pod únavou vlákno, tak to musím odmazat.

Příspěvek upraven 03.09.15 v 09:42

Na poličce 623 parfémů 130 miniatur 658 odstřiků 990 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Rosa N.
Nevyléčitelná závislačka 1669 příspěvků 03.09.15 08:03

Asi jsem natvrdlá, co to prosím znamená?

Na poličce 96 parfémů 58 miniatur 314 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 25 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist