Přijímačky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ledifia
sv. Parfema z Kecálburgu 2259 příspěvků 09.05.09 19:35
Přijímačky

Zdravím všechny, kdo dělají letos přijímačky na VŠ - a vlastně i jinam. Jaký bude výsledek (stejně se to dozvím až 20. 5.) v tuto chvíli neřeším a hlásím, že u mě proběhly dnes a mám je za sebou, hurá!!! :D

A holkám, které mi držely pěsti, moc děkuju - ať už to dopadne nebo ne.

Teď je na řadě Ilenni :P

Na poličce 52 parfémů 1539 miniatur 30 odstřiků 498 vzorků V tužebníku 161 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8056 příspěvků 09.05.09 20:06

Ty se ale máš.Dcera je dělá zítra, ale špatně je už dnes mě :roll:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

sarrafinka
Nevyléčitelná závislačka 1257 příspěvků 09.05.09 20:07

:D :D gratuluji a všem ostatním držím pěsti :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 12 parfémů

ajinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2726 příspěvků 09.05.09 20:15

To je teď krásná úleva, viď :lol: :lol: a já mám úplně před očima, jak se dnes a zítra blaženě noříš do barevných vonných peřejí, pravděpodobně nejdřívě do těch kysele citrónkových :banana: :heart: :heart: :wink: :lol: …tak tedˇvážně odpočívej, víš, že práce neuteče, protože nemá nožičky… :P !!!

Na poličce 41 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 20 parfémů

ledifia
sv. Parfema z Kecálburgu 2259 příspěvků 09.05.09 20:15
paty píše:

Smála jsem se, až jsem se za břicho popadala. S devatenáctiletými dětičkami šly rodiče (ale někteří děcka určitě přivezli autem, to jen na okraj..) a tak jsem volala dceři, že mě měla vyprovodit :lol:

Byla jsem tam samozřejmě nejstarší, vlastně asi jediná nad dvacet, jinak samí maturanti. Děcka byla nervózní hodně, ale chápu to. Mně o nic nejde, tak jsem si to užila. Jen jsem ráda, že jsem se moc neučila, byl to fakt test studijních předpokladů a bylo to těžký a bylo toho moc. Buď víš nebo ne.

Kvůli dceři bývám nervóznější než kvůli sobě :lol: - tam mě to čeká za dva roky.

Na poličce 52 parfémů 1539 miniatur 30 odstřiků 498 vzorků V tužebníku 161 parfémů

ledifia
sv. Parfema z Kecálburgu 2259 příspěvků 09.05.09 20:20
ajinka píše:
To je teď krásná úleva, viď :lol: :lol: a já mám úplně před očima, jak se dnes a zítra blaženě noříš do barevných vonných peřejí, pravděpodobně nejdřívě do těch kysele citrónkových :banana: :heart: :heart: :wink: :lol: …tak tedˇvážně odpočívej, víš, že práce neuteče, protože nemá nožičky… :P !!!

Jééé, ty jsi hodná. :lol: Dnes tupě sedím u PC a užívám si klid. Zítra - vzorečková smršť. Naopak, žádné kyseliny, mám spoustu do nebes vynášených vůní - Hiris, 31 Rue Cambon, By Kilian a další a tak chci zjistit, co na nich vlastně je.

Hlavně se těším na Vůně. Možná to napíšu drsně, ale děcka byla zpocená a smrděla.

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7601 příspěvků 09.05.09 20:30

ledifia, kdyby ses jmenovala Hujerová, měla bys určitě taky doprovod :P

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8056 příspěvků 09.05.09 20:31
ledifia píše:
paty píše:

Smála jsem se, až jsem se za břicho popadala. S devatenáctiletými dětičkami šly rodiče (ale někteří děcka určitě přivezli autem, to jen na okraj..) a tak jsem volala dceři, že mě měla vyprovodit :lol:

Byla jsem tam samozřejmě nejstarší, vlastně asi jediná nad dvacet, jinak samí maturanti. Děcka byla nervózní hodně, ale chápu to. Mně o nic nejde, tak jsem si to užila. Jen jsem ráda, že jsem se moc neučila, byl to fakt test studijních předpokladů a bylo to těžký a bylo toho moc. Buď víš nebo ne.

Kvůli dceři bývám nervóznější než kvůli sobě :lol: - tam mě to čeká za dva roky.

Vidím, že jsi z Brna, tak jestli to byla MU, tak dceřiny spolužáci už referovali, že to bylo fakt těžký.Taky bude dělat TSP.

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4120 příspěvků 09.05.09 20:55

ja budu delat nekolik prijimacek, jedny mam 16.6. druhy 17.6., tak jsem na to zvedava.

Na poličce 132 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 841 vzorků V tužebníku 46 parfémů

ledifia
sv. Parfema z Kecálburgu 2259 příspěvků 09.05.09 21:01
Vera píše:
ledifia, kdyby ses jmenovala Hujerová, měla bys určitě taky doprovod :P

To jsem si taky říkala :lol:

ledifia
sv. Parfema z Kecálburgu 2259 příspěvků 09.05.09 21:03
Vidím, že jsi z Brna, tak jestli to byla MU, tak dceřiny spolužáci už referovali, že to bylo fakt těžký.Taky bude dělat TSP.

Jojo, Masaryčka…
Ona ta TSP jsou zavádějící, naprosto netuším, jak to dopadne.

ledifia
sv. Parfema z Kecálburgu 2259 příspěvků 09.05.09 21:04
WildOrchid píše:
ja budu delat nekolik prijimacek, jedny mam 16.6. druhy 17.6., tak jsem na to zvedava.

Víc vysokých škol? Nebo něco special, třeba doktor. studium?

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 26540 příspěvků 09.05.09 21:04
ledifia píše:Byla jsem tam samozřejmě nejstarší, vlastně asi jediná nad dvacet, jinak samí maturanti. Děcka byla nervózní hodně, ale chápu to. Mně o nic nejde, tak jsem si to užila.

To znám. Většina spolužáku je o generaci maldší. Ale … nakonec je to pořád stejný, stejný nervy u zkoušek, stejný humor … asi jen ta komunikace je díky novým technologiím jednodušší a rychlejší (což nemusí nutně znamenat, že lepší) :wink:

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4120 příspěvků 09.05.09 21:16
ledifia píše:
WildOrchid píše:
Víc vysokých škol? Nebo něco special, třeba doktor. studium?

zkousim vic, kdyz se dostanu na jednu, budu rada :lol:

Na poličce 132 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 841 vzorků V tužebníku 46 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 09.05.09 21:26

Z Brna nejsem, ale taky zítra dělám na MU ten TSP. Koukla jsem na pár verzí z předchozích let a rozhodla se neučit - to se ani kloudně nedá.
Navíc mi až o tolik nejde, Brno mám hodně ráda, ale kvůli dojíždění stejně preferuji Prahu. Tam dělám jedny přijímačky tuším 12.6., na druhou školu mě vezmou snad jen na průměr - tedy, pokud za dva týdny udělám tu maturu :D

Na poličce 54 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist