pro HC alchymisty - osvědčené kombinace ;)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 23.03.09 21:42
pro HC alchymisty - osvědčené kombinace ;)

Ahojte, jelikož pouhopouhé zkoušení vůní ná s již nudí, co takhle zkusit kombinace, které spolu budou „ladit“ ?

Jsa inspirován gentianou (terre d'chanel) a miniparfums (opium shalimar) a dnešní zkouškou, kdy jsem na sebe nalil Guerlain Vetiver a při jízdě autem mi to nějak krááááásně začlo vonět, ale věděl sem, že samotný Vetiver to není. Pak jsem si vzpomněl, že mám na sobě tričko, na kterém je jak Terre, tak Encre Noire (a možná ještě něco)

Takže co jste zkusili zkombinovat a bylo to dobroučké mňamózní ? ;)

Na poličce 34 parfémů 0 miniatur 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 23.03.09 21:51

zkoušela jsem nedávno Habanitu s Tabac Blonde, no a vyšlo to velmi svůdně ( alespoň podle mých čichových buněk) :lol:

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 23.03.09 21:57

jinak je celkem jasné, že ty „složkové“ vůně by měly být co nejvíce „přírodní“ ......... myšleno navozovat dojem něčeho přírodního …

jakmile tam bude nějaký „Aqua“ nebo „Marine“ akord, tak je z toho Disharmonic Orchestra (můj názor)

Chandler
Nevyléčitelná závislačka 1133 příspěvků 23.03.09 22:08
Kombinace

Dolce & Gabbana pour Homme + Chanel Alure Homme Sport = opravdu velmi zajímavá a hlavně uplně nová a naprosto odlišná vůně od složek ze kterých vzniká.

Tím nemyslím nastříkat na sebe obě, tak to nefunguje. Použití samotné D&G a následné přičichnutí k oblečení, na kterém ulpěl Chanel AHS vytváří neuvěřitelně nádhernou vůni.

Jinak, jak už jsem někde psal, Dolce & Gabbana pour Homme posouvá vnímání hodně vůní a to velmi pozitivním směrem (ověřeno na Chanel Chance nebo Lanvin Rumeur, jež voní na manželce, když já mám na sobě D&G, úplně jinak a to o hodně lépe!!!). U žádné jiné vůně jsem tenhle aspekt v tak výrazné míře nezaznamenal.

Obdobný efekt jsem zaznamenal v opačném pořadí, když jsem měl na sobě Armani Black Code a v parfumerce jsem zkoušel D&G. Poté co jsem vyšel ven (bylo to v zimě), tak se objevilo cosi, co nebylo ani Armani ani D&G ale bylo to naprosto úžasné.

Na poličce 106 parfémů 32 miniatur 22 odstřiků 75 vzorků V tužebníku 9 parfémů

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 23.03.09 22:13

sakra ........ tak to musím vyzkoušet ........ já mám s D&Gph ten problém, že když si jej vezmu do práce (nedejbože do auta), tak z něj trošku bolí hlava ...... nevím proč to :(

Chandler
Nevyléčitelná závislačka 1133 příspěvků 23.03.09 22:33
Dolce & Gabbana pour Homme

No to já si právě hlavně v autě vychutnám D&G úplně skvěle. Vzhledem k tomu, že už ji nějaký rok nosím, tak už je můj nos nějak necitlivej na tuhle skvělou vůni a právě v autě, se zadaří jak vzduch cirkuluje, že se mi občas do nosu dostane v té správné koncentraci a způsobuje opravdové čichové baknachálie. Nutno je nepřehnat aplikaci. Zjistil jsem, že přemíra aplikace prakticky zabrání aby se do nosu dostala právě ta pravá koncentrace a než ta síla vyprchá, tak už si nos zvykne a vůni nevnímá. Je to něco podobného, jako jsi popisoval s tím Vetiverem a Encre Noir. Taky to asi cítíš jen jakoby v závanech a ne jako stále vnímatelnou vůni (jestli se nepletu :D ).

Na poličce 106 parfémů 32 miniatur 22 odstřiků 75 vzorků V tužebníku 9 parfémů

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 24.03.09 09:11

s tou koncentraci naprosto souhlasim ..... pri prehnane aplikaci to nejak zhutni a neni to nic moc

DG mi dost casto nejlip voni az druhy den z obleceni.

Ale tal „alergie“ mi u ni vznikla spis az posledni dobou
V roce 2000 jsem se s ni mohl polivat dost a dost … jeste ji ale samozrejme dam sanci … ;)

gentiana
Nevyléčitelná závislačka 1865 příspěvků 26.03.09 20:03
xronos píše:
Ahojte, jelikož pouhopouhé zkoušení vůní ná s již nudí, co takhle zkusit kombinace, které spolu budou „ladit“ ?

Jsa inspirován gentianou (terre d'chanel) a miniparfums (opium shalimar) a dnešní zkouškou, kdy jsem na sebe nalil Guerlain Vetiver a při jízdě autem mi to nějak krááááásně začlo vonět, ale věděl sem, že samotný Vetiver to není. Pak jsem si vzpomněl, že mám na sobě tričko, na kterém je jak Terre, tak Encre Noire (a možná ještě něco)

Takže co jste zkusili zkombinovat a bylo to dobroučké mňamózní ? ;)

Terre de Chanel, to taky budu používat.
Momentálně testuju Patchouly Indonesiano s Coromandelem, kde toho pačuli je kýbl, ale úplně jinej druh. Je to zajímavé.

Na poličce 113 parfémů 30 miniatur 21 odstřiků 57 vzorků V tužebníku 18 parfémů
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist