pro muže - něco jako od Chanelu Les Exclusifs

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

morricone2209
Znalkyně 401 příspěvků 25.01.11 11:57
pro muže - něco jako od Chanelu Les Exclusifs

Mám dotaz, možná hloupý-
Manželka má od exlusivní řady Chanelu -Coromandel a je to tak fantastická vůně že jí skoro závidím :D Můj dotaz existuje něco takového pro muže? Exlusivní,zají­mavá,luxusní.­.....

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Evženie
Znalkyně 359 příspěvků 25.01.11 13:14

no, zrovna Coromandel je dost unisex, už jste ho zkusil manželce trochu uzmout? To, že je vůně v obchodě zařazena do „dámské“ police, nic neznamená. Pokud vám připadá fantastický, jděte do toho! (já bych se osobně na manžela vůbec nezlobila, kdyby voněl Coromandelem. Jenom bych ho zamkla doma, aby mi ho nějaká nechtěla náhodou přebrat, a chodila bych ho něžně očichávat… :-))

Na poličce 27 parfémů 25 miniatur 0 odstřiků 141 vzorků V tužebníku 7 parfémů

morricone2209
Znalkyně 401 příspěvků 25.01.11 16:56

To néé :D , podle mne je to jasná dámská vůně! Ale za pokus to stojí…Co dalšího :lol: ?

zdenice
Parfémová maniačka 888 příspěvků 25.01.11 19:17

Když jsem zkoušela pánské Opium, tak mi připadal jako Coromandel s vanilkou, možná i pánská Prada :?: :?:

Na poličce 40 parfémů 0 miniatur 15 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 25.01.11 20:36

Tak proč nezůstat u Chanelu - třeba Sycomore je dokonale nositelná pro obě pohlaví ;-)

A, sice se v nich nevyznám, ale dost exkluzivní a (některé) dost pánské vůně má Lutens… jen si vybrat :D

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 27.01.11 18:07

nojo, když jsme u toho Lutense, co třeba Borneo? To je takový vzdálený příbuzný Coromandelu.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

janali
Nevyléčitelná závislačka 1538 příspěvků 27.01.11 18:39

Podľa mňa je morricone jasný kandidát na niché, len ísť do toho a skúšať :twisted:

A či danú vôňu ohodnotí ako pánsku alebo dámsku, to záleží len na jeho nose (a často aj momentálne nálade).

Z nie-celkom-niché robí podľa mňa veľmi dobré pánske vône Creed, a z niché - Villoresi, Parfumerie Generale, Montale…
Tieto tri značky vždy odporúčam chlapom, ktorí chcú niečo dobré, odlišné, kvalitné. Podľa mňa majú totiž najlepšiu frekvenciu skvelých vôní či už vyslovene pre mužov, alebo obojstrane použiteľných (schválne nehovorím „unisex“, to slovo neznášam - pripomína mi totiž vône od CK :speechless: :speechless: :speechless: alebo od Addidasu)
A ešte Mark Buxton, z toho som si vybrala iba jednu a ostatné môj nos prečítal ako vyslovene pánske…

Na poličce 21 parfémů 4 miniatury 43 odstřiků 414 vzorků V tužebníku 94 parfémů

naja1
sv. Parfema z Kecálburgu 3792 příspěvků 28.01.11 19:32

Pánské Opium je nádherná vůně. Takto navoněný chlap je k sežrání a působí dost luxusně.

Na poličce 23 parfémů 2 miniatury 3 odstřiky 41 vzorků V tužebníku 0 parfémů

morricone2209
Znalkyně 401 příspěvků 28.01.11 19:34

to Janali :
děkuji za tipy a pokusím se je zapamatovat případně někde očuchat…Jen nevím kde k takovým vůním vůbec přijít ,pochybuji že je budou v klasických parfumeriích vůbec mít? Nebo jestli někdo má na očuchání mallllinkatý vzorečky ?

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 28.01.11 20:45

Vzorečků tady najdeš spooousty, stačí juknout do Inzerce, popřípadě prohledat Databázi ;-)

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

janali
Nevyléčitelná závislačka 1538 příspěvků 28.01.11 23:24

áno, tady v inzerci či databáze…

A uvedomila som si, že som nevdojak vymenovala samé značky, ktoré majú u nás v Bratislave (Le parfum Le chic v Eurovei).
Už som asi deformovaná snahou vzdelávať svoje pánske okolie… a dávať im typy na vône, ktoré môžu očuchať aj „doma“.

Ktosi spomínal , že Lorenza Villoresiho majú v akejsi lekárni v Prahe. Ale ďalšia dostupnejšia možnosť je parfuméria Madleine, tuším v Prahe a Brne (myslím, že tam majú Penhaligon´s, L´Artisan a The Different Company - z toho do mojej predstavy luxusu nezapadá nič, skôr sú to zaujímavé vône (všetky tri značky ale mám rada, oňuchať sa oplatí).

Na poličce 21 parfémů 4 miniatury 43 odstřiků 414 vzorků V tužebníku 94 parfémů

morricone2209
Znalkyně 401 příspěvků 16.04.12 13:08

Jsem zpět :-)
k původní otázce a mé zkoušení a dojmy: 1)Sycomore je opravdu nositelná i pro muže ale moc se mi nelíbí ta poslední část(dojezd) :-) ale zkusím ještě Paul Smith -Story 2)Coromandel na muži si neumím představit už proto že to na mne působí jako dámské afrodiziakum !!! :-) 3)Borneo je zabiják to už je moc :-)líbí se mi silné vůně ale tohle už je moc i na mne :-) 4)Amouage Jubilation XXV nebyla špatná 4)ze všech možných vzorečku co jsem zde dostal či koupil se mi nejvíce líbily tyto dvě vůně a to Ambre soie -Armani privé a Tom Ford -Grey Vetiver

mohu tedy dále poprosit o Vaše návrhy a tipy na zajímavou ,exlusivní pokud možno pánskou vůni ?

beliala
sv. Parfema z Kecálburgu 3732 příspěvků 16.04.12 13:32

Skús Frapin - Passion Boisée, Terre de Sarment, 1270 (vzorky prvých dvoch sa dajú objednať cez parfemy-exclusive.sk). Na manželovi sa mi veľmi páči aj Cuir Amethyste (Armani Privé).

Na poličce 47 parfémů 9 miniatur 4 odstřiky 123 vzorků V tužebníku 3 parfémy

cat_deveraux1
Nevyléčitelná závislačka 1878 příspěvků 17.04.12 08:40

Z exkluzivek jednoznačně Sycomore.
Z ostatních… Určitě 1270 od Frapinu o tu se doma rveme :mrgreen:. Velice se mi líbí Vetivér Tonka z řady Herméssence od Hermés a nebo Fumerie Turque od Lutense. Chtěla jsem ji pořídit příteli a ten mi řekl, že v ní cítí polévkové koření :roll:
A jo! Co třeba Parfumerie Générale Yuzu, ab Irato? Nebo jiné?

Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 55 vzorků V tužebníku 2 parfémy

morricone2209
Znalkyně 401 příspěvků 17.04.12 09:24

Ten Frapin budu muset vyzkoušet ! Podle recenzí na 1270 se jedná asi o velmi povedenou vůni…:-)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist