Pro všechny voňavé princezny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Elvira
sv. Parfema z Kecálburgu 6476 příspěvků 03.02.09 21:51
Pro všechny voňavé princezny

Krásný večer všem voňavým dámám,
nahlížím k vám teprve necelý měsíc a nemůžu se vynadívat a vzpamatovat, protože jste mě opravdu nadchly :) Kolegyně měla narozeniny a nevěděla, co si má přát…až dojde na mé na podzim, tak mám naprosto jasno! A do té doby samozřejmě ani náhodou nevydržím čekat. Teď jen vzpomínám, že jsem v 17 byla čtrnáct dní v Grasse a patřičně to nedocenila! Takže díky Adě a vám všem jsem získala nadšení a novou voňavou dimenzi pro každý den. Děkuji…

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů
Reakce:

Elvira
sv. Parfema z Kecálburgu 6476 příspěvků 03.02.09 21:55

Omlouvám se, chtěla jsem tuto zprávu přidat k tématu Co jste objevily díky Adanetu a nějak jsem to popletla. Krásný večer a příště budu dávat pozor :D

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 05.02.09 13:06

Vítáme tě mezi námi............ :D

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Elvira
sv. Parfema z Kecálburgu 6476 příspěvků 05.02.09 18:24

Ronna, to jsi moc moc hodná, děkuji. Zapnula jsem myčku, pračku a šup sem :D

Teď jsem si vzpomněla na něco pěkného, moje dcera chodila ve školce na tanečky a pan učitel - tanečník vždycky na konci hodiny děti navoněl na ručičku. Byly z toho bez výjimky nadšené. Co měl za vůni, to už ale nevím.

Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist