Problém s vrchnákom

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Arome evka
Učednice 140 příspěvků 21.11.11 18:37
Problém s vrchnákom

Kúpila som si parfém od SERGE LUTENS 50 ml. Aké však bolo moje prekvapenie keď som otvorila krabičku. V krabičke bol zabalený parfém so zašróbovaným vrchnákom bez hadičky. Vedľa flakóna sa nachádzal druhý vrchnák avšak s hadičkou. Keď som vymenila pôvodný vrchnák za vrchnák s hadičkou a vložila som hadičku do flakónu s parfémom, nadalo sa z neho striekať lebo sa na vrchnáku nenachádzal žiaden otvor na striekanie :-?
Neviete mi prosím niekto podariť kde sa stala chyba a čo sa dá s tým urobiť aby sa dalo z parfému striekať. :?: Ďakujem

Na poličce 24 parfémů 3 miniatury 35 odstřiků 62 vzorků V tužebníku 6 parfémů
Reakce:

mmija22  21.11.11 18:54

.

Příspěvek upraven 13.01.13 v 21:36

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 21.11.11 18:56

Buď máš smůlu na zmetek, nebo jsi zapomněla na flakónu ještě víčko. V balení je kulaté víčko (bylo našroubované na flakónu), rozprašovač, vysoké válcovité víčko. 

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 21.11.11 18:57

mmija byla rychlejší :-)

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Arome evka
Učednice 140 příspěvků 21.11.11 19:31

Moje zlaté, veľmi pekne Vám ďakujem za pomoc.
Konečne sa mi podarilo kombinačkami vytrhnúť z vonkajšieho vrchnáka vnútorný vrchnák s dierkou na striekanie. Bol strašne hboko zastrčený a nešiel mi rukou vybrať iba nasilu. Bohužiaľ sa celý mechanizmus trocha poškodil a strieka minimálne. Nevadí, asi to prelejem do refanu a budem tak používať.
Ešte raz vám ďakujem za rýchle a dobré rady.
Majte sa krásne.

Na poličce 24 parfémů 3 miniatury 35 odstřiků 62 vzorků V tužebníku 6 parfémů

andry
sv. Parfema z Kecálburgu 6753 příspěvků 21.11.11 20:22

chm, vůbec to nějak flákají s těma vrškama, mně zase jeden nedolíhá a poněkud na tom rozprašovači blemcá, nesedí. plus u téhož flakonu odflákli dno a je na něm pidihrbol, což způsobuje menší stabilitu při postavení, něco jak židle s jednou nohou kratší, jestli mi rozumíte :) a štve mě to, jednou jsou luxusní značka, tak co to má být?!

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist