Problémy s obličejem v zimě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 11.11.09 13:51
Problémy s obličejem v zimě

Holky, celá léta jsem řešila problém s tím, že v zimě jsem mívala v obličeji zarudlé fleky, někdy až pálící a svědící, hrozně nepříjemné. Vyzkoušela jsem kde co, až loni v zimě jsem na to přišla http://www.lekarna.cz/…-maska-75ml/.

Používám celou řadu Sensibio i na odličování, mytí atd. už dlouho, ale tuhle masku jsem objevila až nedávno. Používám ji místo denního krému. Chystám se vyzkoušet i ten denní krém, tak uvidíme, jestli to třeba nebude stačit.
Tak to je jen můj typ pro ty, které mají stejné problémy… :D

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

kosmetika0
Znalkyně 359 příspěvků 11.11.09 14:09

Tak tohle je přesně také můj problém v zimě :roll: Já si nedávno na zimu koupila Toleriane od LRP, tak jsem zvědavá, jak bude pokožka reagovat… :conf:

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 11.11.09 16:02

Kerze ,
a to jde - používat ji místo denního krému, když je to maska?
A hlavně - neleskneš se po namazání?
(já se lesknu po 95% krémů, i když jsou na smíšenou nebo normální pleť).
Kupuješ to z netu = v lékárně je to o dost dra6ší?..
Dík :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 11.11.09 19:30

Tahle maska se neleskne. Myslím, že pomáhá tím, že na obličeji vytvoří bariéru - je hmatatelná celý den, ale není to nepříjemné…
Kupuju to i v lékárně, ten rozdíl v ceně je do stovky - to se nevyplatí. Ale s celou tou kosmetikou Bioderma jsem fakt hodně spokojená… :D

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 11.11.09 19:36

…dík.
já vím, že jsi o ní psala(jiné její výrobky)pochvalně už dřív!. :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

emily
Nevyléčitelná závislačka 1779 příspěvků 11.11.09 19:40

Ja mám podobný problém+suchá pleť, skúsila som LRP Nutritic, ale hrozne pálila tvár.

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 116 vzorků V tužebníku 11 parfémů

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 11.11.09 20:31

Kerze, aký typ pleti máš?

Na poličce 21 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

ga.pi
Učednice 173 příspěvků 11.11.09 20:42

No, to naprosto sedí. Bez Sensibia mi obličej úplně „hoří“.
A k zamaskování červené barvy tváří používám Rosaliak od LRP.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 11.11.09 22:41
LuciaG píše:
Kerze, aký typ pleti máš?
:D To je otázka… :roll: :D Asi smíšenou, s mastnější T zónou, ale přitom už mi není dvacet, takže tváře sušší. Citlivá moc nejsem, ale vadí mi přechody z tepla do zimy a opačně. Jinak, nemám problémy s nerovnostmi, barvou atd. - make-up mi stačí jenom lehoučký fluidní, ne krycí… :D

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 11.11.09 22:58

Prechody z tepla do zimy zle zvláda aj moja pleť, v zime mávam tiež páliace fľaky (teraz ich už mám okolo úst) ale inak ju mám mastnú. Nikdy neviem, čo mám v zime používať :conf: Hydratačné krémy mi nestačia a mastné mi zasa upchajú póry. :roll:

Arnika
Parfémová maniačka 967 příspěvků 12.11.09 10:06

Mě se na zimu celkem osvědčil AB mandlový krém, loni jsem měla od Ryoru taky nějaký mandlový, ten byl mastnější a byl vysloveně pro tenhle případ - mrazivé zimní počasí. Byl výborný, používala jsem ho hlavně na horách nebo když jsem se chystala být celý den někde venku…Ani jednou jsem neměla fleky kolem úst, které někdy mívám právě v zimě.
Jinak ta BIODERMA je výborná kosmetika, měla jsem od nich micelární vodu a byla super, pak ještě nějaký vzorek krému. Uvažuju o celé té odličovací řadě.

Na poličce 25 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Violette
Parfémová maniačka 745 příspěvků 12.11.09 10:54

Kdo kupujete pravidelně Biodermu, tak mají teď akci - za 6 nakoupených produktů (nutno uschovat paragony) a vyplněnou kartičku (k dispozici v lékárně) nabízí zdarma 1 produkt Bioderma dle vlastního výběru (taktéž se vyznačí na kartičce). Akce platí do 31.8.2010, takže to se snad dá nasbírat..

Na poličce 24 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 12.11.09 13:00

Micleárna voda od Biodermy je aj mojim spoločníkom už rok a nedám na ňu dopustiť. Ja som zbierala účtenky od produktov v lete, potom im ich všetky poslala a môj vybraný produkt som už o dva dni mala v schránke :banana:

emily
Nevyléčitelná závislačka 1779 příspěvků 12.11.09 16:16

Inak to je dobrý nápad s tým klasickým mandľovým krémom, trebárs aj lacnej značky,ja stále naháňam najaký super špica značkový. Na mňa je Bioderma slabá -v zime. Mám tie suché svrbiace kolesá po tvári okolo nosia, na lícnych kostiach, to akoby som dala vodu na tvár, tak bleskovo vsiakne :roll: Celkom mi pomohol Altermed Winter Cream-lebo spravil takú vrstvu na tvári, akurát som vyzerala ako exot a leskla sa ako psie…
Ešte som si spomenula na klasický olivový olej lisovaný za studena- vraj je pleť po tom ako detská prdelka, tiež stojí za skúšku.

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 116 vzorků V tužebníku 11 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 12.11.09 16:34

Holky, ještě k Biodermě… :D

http://www.forumzdravi.cz/…..0-bioderma

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist