Prodavačky a obchody :-)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Elena
Znalkyně 383 příspěvků 08.01.09 16:54
Prodavačky a obchody :-)

Musím se s Vámi podělit o to, co se mi dneska stalo… Když jdu do parfumerie, tak mám vždycky blbý pocit z prodavaček… Ale čert to vem, Sephora, Douglas, Fann a pod. jsou velké, je tam plno lidí a většinou na vás hledí tak maximálně ten „hlídač“… Dneska jsem ztratila svůj milovaný mobil :-( . byla jsem z toho docela nešťastná, tak jsem se šla rozptýlit do města. V našem malém městě jsou asi jenom dvě malinké parfumérky, tak jsem do jedné zamířila. Prodavačka-majitelka oné parfumerie (platino-blonďatá paní v růžovém mini kostýmku asi velice na úrovni) se mě zeptala, co chci. Tak jsem řekla, že se zatím rozhlížím, protože hledám něco, co ještě neznám. Ona na to: „Tak tady je toho určitě hodně, co ještě neznáte. Já beru jenom vytříbené kusy. To byste doma musela mít milion pafémů, abyste tyhle znala“ A hleděla na mě stylem- „běž radši do drogerky, to je spíš pro tebe“. :-) Tak jsem se podívala na regály, kde bylo asi 30 kusů dámský parfémů (Gucci, Hermes, Lacroix, Burberry…)… A zeptala jsem se: „Máte Hiris od Hermés?“ Dívala se na mě úplně nechápavě a řekla: „Hiris? Co to je? Hermes nemá žádný Hiris. To jsem nikdy neslyšela.“ Tak já na to: „Aha.. A Chanel tady nevedete?“ a ona: „Děvče, já neprodávám Chanel už 14 let“ Tak jsem se otočila, řekla slušně „nashledanou“ a s pocitem úplného trotla jsem odešla…

Máte někdo podobné zkušenosti?

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 Další »
Reakce:

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 08.01.09 18:19

.

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

08.01.09 19:01

Eleno, kde jsou v Novém Jičíně ty dvě parfumerky?
( nebo jsi nemyslela Nový Jičín? )

• já o žádné nevím…

díky

Jitka
sv. Parfema z Kecálburgu 2219 příspěvků 08.01.09 19:13

Elenko, asi se ti ozvala paní majitelka. :whistle:

Na poličce 28 parfémů 13 miniatur 9 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Albeni
Nevyléčitelná závislačka 1125 příspěvků 08.01.09 19:28

nééééé, šmarjá :lol:

To jsem byla já, občas se nepřihlásím.
Prý majitelka, to tak ještě :D :lol:

Mě by to zajímalo, Nový Jičín znám ale kde jsou ty parfemky nevím.
(příště se přihlásím, pardon a omlouvám se za zmatek ) :oops:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Jitka
sv. Parfema z Kecálburgu 2219 příspěvků 08.01.09 19:57

To byl jenom žertík, promiň, omlouvám se, neodolala jsem. :smack:

Na poličce 28 parfémů 13 miniatur 9 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Albeni
Nevyléčitelná závislačka 1125 příspěvků 08.01.09 20:04

Já bych taky neodolala :D když na ten příspěvek teď koukám, ono to tak fakt vypadá :D ale majitelka takového obchůdku bych byla ráda, to zase ano.:D

Elo, povíš kde to je? Třeba se tam podívám, až budu mít volno. Ale kde a jaké mají ceny?

Elena
Znalkyně 383 příspěvků 08.01.09 20:19

:-) Jo, myslela jsem Nový Jičín… Jedna je na náměstí, jak je stará pošta, tam je drogerie langer a pod ní je malá parfumerie. Nic moc tam nemají. Ale jsou alespoň trochu milí. Ta druhá parfumerka (ve které jsem dneska byla) je v tom „obchodním domě“, ve kterém kdysi byl Julius Meinl. Dnes je tam Hruška. Nachází se tak z boku, vedle zverimexu. Já chodím často okolo a nikdy jsem tam neviděla jiného člověka, než tu paní a její kamarádky.

Albeni
Nevyléčitelná závislačka 1125 příspěvků 08.01.09 20:22

V Meinlu? :shock: Tam zajdu. Jaké mají ceny - tak nějak normálně nebo vyšší?

V tom domě kde je ta druhá parfemka v drogerii nahoře prodávají parfémový olejík I love vanilla a vonělo to pěkně. Malý olejíček za 299,–. Koupila jsem tam i poslední Healing garden s heřmánkem. Občas tam mívají zajímavé věci.
Dík.
:)

Elena
Znalkyně 383 příspěvků 08.01.09 20:30

Ona tam má ten obchod už strašně dlouho… tak by mohla mít nějaké znalosti v oboru… navíc, když bere jenom ty vytříbenosti, jak říká. Teda, když jsem se podívala na ty regály, tak bych tam nějakou vytříbenost dloooho hledala- možná i bezúspěšně. Nebo by se alespoň měla umět chovat k zákazníkům… To se ale asi nestihla naučit, když jich tam za tu dobu moc neměla.

Elena
Znalkyně 383 příspěvků 08.01.09 20:31

Ona tam má ten obchod už strašně dlouho… tak by mohla mít nějaké znalosti v oboru… navíc, když bere jenom ty vytříbenosti, jak říká. Teda, když jsem se podívala na ty regály, tak bych tam nějakou vytříbenost dloooho hledala- možná i bezúspěšně. Nebo by se alespoň měla umět chovat k zákazníkům… To se ale asi nestihla naučit, když jich tam za tu dobu moc neměla.

Albeni
Nevyléčitelná závislačka 1125 příspěvků 08.01.09 20:34

Měla tam něco od Gres nebo Guerlain nebo 24 F. od Hermes? ( ja vím že asi ne ale zkouším, co kdyby náhodou měla ). :D Nevšimla sis?

Elena
Znalkyně 383 příspěvků 08.01.09 20:47

Jo od Hermés: Un jardin sur le Nil a Un jardin aprés la Mousson. Žádný Guerlain. Byl tam Gucci: Envy, Envy me 2, Envy me, Rochas Absolu, Burberry Brit, Burberry The Beat, Christian Lacroix Tulmute… a pak nějaké další svěží vůně…

Elena
Znalkyně 383 příspěvků 08.01.09 20:49

Nooo a ceny… docela mastné… :-)

Albeni
Nevyléčitelná závislačka 1125 příspěvků 08.01.09 20:57

K tomu poslednímu Jardinu bych si ráda přivoněla, ale zas ta osoba tam… :lol: Až se tam dostanu, nakouknu. Ale stejně myslím že s takovým přístupem toho moc neprodá, zvláště je-li na tak zašitém místě, jako je boční strana Meinlu, kam skoro nikdo nechodí a věčně je tam pusto.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist