Prodlužování vlasů

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

plevanka
sv. Parfema z Kecálburgu 2020 příspěvků 10.03.11 17:20
Prodlužování vlasů

Máte někdo zkušenosti?
Mám jemné vlasy a uvažuju o prodloužení už nějaký ten pátek. Mám ovšem strach že se mi vlasy zničí, že to nebude vypadat přirozeně a že mě to bude stát jako menší auto…

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 124 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2569 příspěvků 28.03.11 08:36

Oni existují i takové pásky s našitýmu vlasy,které přichytíš pod vlasy a vypadá to docela pěkně a přirozeně a hlavně to nestojí jako malé auto,nemusíš chodit na dodělávání…při­děláš,když chceš a je to…také uvažuji,že si nějaké koupím,ne že bych měla málo vlasů,ale chtěla bych někdy cop a nemám to ještě tak dlouhé.....resp,na cop to dá,ale je to jen takový smetáček :lol:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Bonnie1
Znalkyně 376 příspěvků 28.03.11 09:49

Ahojky holky :lol:

já ty pásky mám…teď asi 14 dní. Tak můžu referovat.

Na poličce 22 parfémů 2 miniatury 12 odstřiků 26 vzorků V tužebníku 1 parfém

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 28.03.11 10:05

Tak referuj! :D

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Bonnie1
Znalkyně 376 příspěvků 28.03.11 20:14

Měla jsem předtím keratin a vlasy typu Balmain. Neměla jsem předtím moc info a dala na radu kamarádky. Vlásky se mi za nějaký čas strašně cuchaly. Nepomáhalo nic. Všechny speciální kondicionéry, tekuté krystaly..nic. Kvalita šla strašně dolů a já jsem si je po cca 3 měsících nechala sundat. Objem vlásků a délka se mi ale zamlouvala a tak jsem neodolala a vyzkoušela pásky. Četla jsem spoustu recenzí a dle toho se pak rozhodla. Objednala jsem si je sama z netu…odstín jsem tipla a na nasazení jsem se domluvila s kámoškou. Nasazení je hrozně jednoduché stačí mrknout na pár videí a je jasno :mrgreen: Bylo to kámoščino první nasazování pásků a trvalo to cca 30 minut. Vlásky jsou opravdu krásné. Spoje nejsou téměř vidět a ani cítit. Určitě příjemnější než keratin. Metoda by měla být i šetrnější. Při sundávání umře jen pár vlásků - prý. To zatím vyzkoušeno nemám. Jedná se o pásky, kde vlasy jsou přímo našité na trese. Ne zatavené. U těch zatavených jsem četla, že hodně vypadávaly. Vlásky jsou zatím ok, vše drží, pěkné…na tu kvalitu to chce ale čas. Tak můžu referovat po nějakém měsíci :)

plevanka
sv. Parfema z Kecálburgu 2020 příspěvků 20.04.11 17:41

Pásky jsou zajímavé řešení, zkusila bych, kde se to dá sehnat? A ještě jeden blbý dotaz, když se netrefím přesně do mé barvy, dají se ty pásky obarvit?

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 124 vzorků V tužebníku 1 parfém

hanak
Znalkyně 451 příspěvků 20.04.11 18:42
plevanka píše:
Pásky jsou zajímavé řešení, zkusila bych, kde se to dá sehnat? A ještě jeden blbý dotaz, když se netrefím přesně do mé barvy, dají se ty pásky obarvit?

Holky, vy myslíte něco takovéhleho ? http://aukro.cz/show_item.php?…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Bonnie1
Znalkyně 376 příspěvků 20.04.11 21:27

Já jsem kupovala na: www.perfectress.cz

Na tyto stránky jsem četla spoustu dobrých recenzí tak proto. Já bych se u vlásků z aukra bála.
Obarvit se dají. Ale nechala bych to na profesionálovi. Případně tady z těch stránek je strašně bezva přístup. Určitě by ti to i vyměnili za jiný odstín.

Bonnie1
Znalkyně 376 příspěvků 20.04.11 21:29
hanak píše:
plevanka píše:
Holky, vy myslíte něco takovéhleho ? http://aukro.cz/show_item.php?…

Ne tohle ne - to jsou clip in. Jen nasazovací vlásky. Na takových sponkách.
Tyto pásky o kterých mluvím jsou napevno. Lepí se lepící páskou.

Sima.Sa  09.10.11 00:09
Perfectress

Já se přidávám, taky nosím Perfectress, je to fakt bomba. Ráda bych si tady s někým vyměnila rady, jestli používáte nějaké speciální přípravky, chtěla bych, aby mi vydržely co nejdýl a nerada bych si je něčím poničila. V Perfectress mi doporučili normální šampony a masku Wonder, ale ráda bych to občas s něčím vystřídala, nemáte někdo nějaký typ?

jaccckie9
sv. Parfema z Kecálburgu 2027 příspěvků 01.11.11 08:28

No tak ja som vcera videla v jednom obchodnom dome, ked som cakala v rade pri pokladni, jednu slecnu…Mala blond vlasy, po pas…kvalita vlasov hrozna, a tie predlzene vlasy! Jej tie spoje vykukali spod tych jej, no hrôza…Ale slecna bola zjavne spokojna, nosik nahoru :-)

Na poličce 14 parfémů 194 miniatur 42 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Bonnie1
Znalkyně 376 příspěvků 01.11.11 08:53
jaccckie9 píše:
No tak ja som vcera videla v jednom obchodnom dome, ked som cakala v rade pri pokladni, jednu slecnu…Mala blond vlasy, po pas…kvalita vlasov hrozna, a tie predlzene vlasy! Jej tie spoje vykukali spod tych jej, no hrôza…Ale slecna bola zjavne spokojna, nosik nahoru :-)

takové jsou spokojené asi vždycky a se vším :mrgreen:
Pokazit se dá všechno.

Bonnie1
Znalkyně 376 příspěvků 01.11.11 08:54
Sima.Sa píše:
Já se přidávám, taky nosím Perfectress, je to fakt bomba. Ráda bych si tady s někým vyměnila rady, jestli používáte nějaké speciální přípravky, chtěla bych, aby mi vydržely co nejdýl a nerada bych si je něčím poničila. V Perfectress mi doporučili normální šampony a masku Wonder, ale ráda bych to občas s něčím vystřídala, nemáte někdo nějaký typ?

kup si tekuté krystaly. To je moc dobrá věc. Mají ve specializovaných obchodech, nebo na netu.

oryn21
Nováček 10 příspěvků 07.11.11 21:43
jaccckie9 píše:
No tak ja som vcera videla v jednom obchodnom dome, ked som cakala v rade pri pokladni, jednu slecnu…Mala blond vlasy, po pas…kvalita vlasov hrozna, a tie predlzene vlasy! Jej tie spoje vykukali spod tych jej, no hrôza…Ale slecna bola zjavne spokojna, nosik nahoru :-)

tomu se nejde nezasmát=D

Na poličce 5 parfémů 2 miniatury 3 odstřiky 9 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Makri
Nováček 2 příspěvky 01.12.11 00:04

Minulý týden jsem si koupila od Perfectress vlasy - pásky a nabízeli mi šampon, masku i kondicionér přímo na jejich vlasy, asi rozšířili sortiment, na stránkách to zatím nemají. Bylo to už nad můj rozpočet,ale příští měsíc to vyzkouším. :roll:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist