Prodlužování vlasů

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

plevanka
sv. Parfema z Kecálburgu 2018 příspěvků 10.03.11 17:20
Prodlužování vlasů

Máte někdo zkušenosti?
Mám jemné vlasy a uvažuju o prodloužení už nějaký ten pátek. Mám ovšem strach že se mi vlasy zničí, že to nebude vypadat přirozeně a že mě to bude stát jako menší auto…

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 124 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2567 příspěvků 28.03.11 08:36

Oni existují i takové pásky s našitýmu vlasy,které přichytíš pod vlasy a vypadá to docela pěkně a přirozeně a hlavně to nestojí jako malé auto,nemusíš chodit na dodělávání…při­děláš,když chceš a je to…také uvažuji,že si nějaké koupím,ne že bych měla málo vlasů,ale chtěla bych někdy cop a nemám to ještě tak dlouhé.....resp,na cop to dá,ale je to jen takový smetáček :lol:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Bonnie1
Znalkyně 376 příspěvků 28.03.11 09:49

Ahojky holky :lol:

já ty pásky mám…teď asi 14 dní. Tak můžu referovat.

Na poličce 22 parfémů 2 miniatury 12 odstřiků 26 vzorků V tužebníku 1 parfém

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 28.03.11 10:05

Tak referuj! :D

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Bonnie1
Znalkyně 376 příspěvků 28.03.11 20:14

Měla jsem předtím keratin a vlasy typu Balmain. Neměla jsem předtím moc info a dala na radu kamarádky. Vlásky se mi za nějaký čas strašně cuchaly. Nepomáhalo nic. Všechny speciální kondicionéry, tekuté krystaly..nic. Kvalita šla strašně dolů a já jsem si je po cca 3 měsících nechala sundat. Objem vlásků a délka se mi ale zamlouvala a tak jsem neodolala a vyzkoušela pásky. Četla jsem spoustu recenzí a dle toho se pak rozhodla. Objednala jsem si je sama z netu…odstín jsem tipla a na nasazení jsem se domluvila s kámoškou. Nasazení je hrozně jednoduché stačí mrknout na pár videí a je jasno :mrgreen: Bylo to kámoščino první nasazování pásků a trvalo to cca 30 minut. Vlásky jsou opravdu krásné. Spoje nejsou téměř vidět a ani cítit. Určitě příjemnější než keratin. Metoda by měla být i šetrnější. Při sundávání umře jen pár vlásků - prý. To zatím vyzkoušeno nemám. Jedná se o pásky, kde vlasy jsou přímo našité na trese. Ne zatavené. U těch zatavených jsem četla, že hodně vypadávaly. Vlásky jsou zatím ok, vše drží, pěkné…na tu kvalitu to chce ale čas. Tak můžu referovat po nějakém měsíci :)

plevanka
sv. Parfema z Kecálburgu 2018 příspěvků 20.04.11 17:41

Pásky jsou zajímavé řešení, zkusila bych, kde se to dá sehnat? A ještě jeden blbý dotaz, když se netrefím přesně do mé barvy, dají se ty pásky obarvit?

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 124 vzorků V tužebníku 1 parfém

hanak
Znalkyně 451 příspěvků 20.04.11 18:42
plevanka píše:
Pásky jsou zajímavé řešení, zkusila bych, kde se to dá sehnat? A ještě jeden blbý dotaz, když se netrefím přesně do mé barvy, dají se ty pásky obarvit?

Holky, vy myslíte něco takovéhleho ? http://aukro.cz/show_item.php?…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Bonnie1
Znalkyně 376 příspěvků 20.04.11 21:27

Já jsem kupovala na: www.perfectress.cz

Na tyto stránky jsem četla spoustu dobrých recenzí tak proto. Já bych se u vlásků z aukra bála.
Obarvit se dají. Ale nechala bych to na profesionálovi. Případně tady z těch stránek je strašně bezva přístup. Určitě by ti to i vyměnili za jiný odstín.

Bonnie1
Znalkyně 376 příspěvků 20.04.11 21:29
hanak píše:
plevanka píše:
Holky, vy myslíte něco takovéhleho ? http://aukro.cz/show_item.php?…

Ne tohle ne - to jsou clip in. Jen nasazovací vlásky. Na takových sponkách.
Tyto pásky o kterých mluvím jsou napevno. Lepí se lepící páskou.

Sima.Sa  09.10.11 00:09
Perfectress

Já se přidávám, taky nosím Perfectress, je to fakt bomba. Ráda bych si tady s někým vyměnila rady, jestli používáte nějaké speciální přípravky, chtěla bych, aby mi vydržely co nejdýl a nerada bych si je něčím poničila. V Perfectress mi doporučili normální šampony a masku Wonder, ale ráda bych to občas s něčím vystřídala, nemáte někdo nějaký typ?

jaccckie9
sv. Parfema z Kecálburgu 2019 příspěvků 01.11.11 08:28

No tak ja som vcera videla v jednom obchodnom dome, ked som cakala v rade pri pokladni, jednu slecnu…Mala blond vlasy, po pas…kvalita vlasov hrozna, a tie predlzene vlasy! Jej tie spoje vykukali spod tych jej, no hrôza…Ale slecna bola zjavne spokojna, nosik nahoru :-)

Na poličce 13 parfémů 193 miniatur 44 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Bonnie1
Znalkyně 376 příspěvků 01.11.11 08:53
jaccckie9 píše:
No tak ja som vcera videla v jednom obchodnom dome, ked som cakala v rade pri pokladni, jednu slecnu…Mala blond vlasy, po pas…kvalita vlasov hrozna, a tie predlzene vlasy! Jej tie spoje vykukali spod tych jej, no hrôza…Ale slecna bola zjavne spokojna, nosik nahoru :-)

takové jsou spokojené asi vždycky a se vším :mrgreen:
Pokazit se dá všechno.

Bonnie1
Znalkyně 376 příspěvků 01.11.11 08:54
Sima.Sa píše:
Já se přidávám, taky nosím Perfectress, je to fakt bomba. Ráda bych si tady s někým vyměnila rady, jestli používáte nějaké speciální přípravky, chtěla bych, aby mi vydržely co nejdýl a nerada bych si je něčím poničila. V Perfectress mi doporučili normální šampony a masku Wonder, ale ráda bych to občas s něčím vystřídala, nemáte někdo nějaký typ?

kup si tekuté krystaly. To je moc dobrá věc. Mají ve specializovaných obchodech, nebo na netu.

oryn21
Nováček 10 příspěvků 07.11.11 21:43
jaccckie9 píše:
No tak ja som vcera videla v jednom obchodnom dome, ked som cakala v rade pri pokladni, jednu slecnu…Mala blond vlasy, po pas…kvalita vlasov hrozna, a tie predlzene vlasy! Jej tie spoje vykukali spod tych jej, no hrôza…Ale slecna bola zjavne spokojna, nosik nahoru :-)

tomu se nejde nezasmát=D

Na poličce 5 parfémů 2 miniatury 3 odstřiky 9 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Makri
Nováček 2 příspěvky 01.12.11 00:04

Minulý týden jsem si koupila od Perfectress vlasy - pásky a nabízeli mi šampon, masku i kondicionér přímo na jejich vlasy, asi rozšířili sortiment, na stránkách to zatím nemají. Bylo to už nad můj rozpočet,ale příští měsíc to vyzkouším. :roll:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist