Produkty zn. Balea

Fotoalbum tématu (8) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Arome Jindra
Učednice 82 příspěvků 04.03.10 19:51
Produkty zn. Balea

Podělte se o své zkušenosti s výrobky této značky. Přestože je to značka „levná“, mám velmi dobrou zkušenost se šamponem na jemné vlasy (růžovo-fial.obal).Ne­dokázala jsem se rozčesat po umytí bez kondicionéru (mám přitom vlasy krátké), dřív jsem používala Elseve regenerační, ale zdaleka jsem s ním nebyla spokojená jako teď s tím od Balea(y)? A naprosto nadšená jsem s těl.mlékem na suchou pleť (tm.modrý obal), stálo snad 50Kč za 500ml (!) a konečně -po zkoušení zn.Garnier,Nivea, atd.-přiznám se, že ujíždím jen na parfémech, jinak tělovou kosmetiku drahou nekupuji - jsem našla ten „svůj pravý“ přípravek - neštípe,dobře se roztírá, není to žádné řídké mléčko, prostě paráda. Napište prosím, co máte ověřeno Vy. díky.

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 24 Další »
Reakce:

Majla
Nevyléčitelná závislačka 1476 příspěvků 04.03.10 19:54

Tmavě modré mléko mám, sice se trochu hůře vtírá, ale je hutné a opravdu vyživí vysušenou kůži.Taky jsme spokojená.Jinak mám ještě sprchový gel balea, ten je taky super, za 30 KČ. No a nejlepší je asi krém na ruce s Ureou.Ten musím mít znovu.

Na poličce 21 parfémů 1 miniatura 6 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Evelina
Nevyléčitelná závislačka 1565 příspěvků 04.03.10 20:07

Měla jsem odličovač a super. Teď mám niveu a ta štípe trochu v očích, když si nedám pozor.
dál jsem měla:

• lak na vlasy, velmi dobře držel
  • krém na celulitidu, za ty prachy dobrý
  • odličovací ubrousky, asi nejlepší, hned po těch od lorealu
  • nějaké tělové mléka, hezky voněly
  • tekuté mýdlo na ruce, kupuju pravidelně
    a dál už se nepamatuju. Vůbec za ty ceny je to dobrá kosmetika.
Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 9 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Arome Jindra
Učednice 82 příspěvků 04.03.10 20:12

Já jsem dnes zrovna tento krém na ruce UREA koupila, protože Nivea Q10 mně ruce jen navoněla, nic víc. Takže jsem ráda, že slyším chválu.Sprcháče a tekutá mýdla na ruce Balea kupuji také, střídám s jinými, většinou si od nich neslibuji žádné zázraky (hlavně ať není pleť vysušená, a to plní, takže vybírám „po čuchu“). Rozhodně ale nevidím krom ceny žádné rozdíly v jiných sprcháčích, které jsou 1-2× tak drahé, zejména tedy od Avonu a Oriflamu, které hodně kolegyň kupuje a myslím, že zbytečně platí. Pokud máte některá jiné zkušenosti, podělte se. :roll:

Majla
Nevyléčitelná závislačka 1476 příspěvků 04.03.10 20:15

Třeba sprcháče od Balea jsou mnohem lepší než od Oriflame, ty vůbec nepění.A Oriflame je dvakrát dražší.Krém na ruce s urou ruce nevysušuje, což se mi líbí a hezky voní.

Marianna
sv. Parfema z Kecálburgu 4047 příspěvků 04.03.10 20:20

Od Balea mám jemný peeling, sprchový olej, měla jsem deokuličku, fungovala jako žádná jiná. Podpaží bylo tak suché, až jsem zjistila, že mám kůži přímo vysušenou, takže jsem ji používala s přestávkami a v těch přestávkách jsem se nepotila! Jen nevím, jestli je to dobře nebo je to škodlivý dryják. Měla jsem i odličovač na oči. Se vším jsem spokojená, ale ta kulička mi trochu vrtá hlavou.

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 5 parfémů

Dejna
Parfémová maniačka 618 příspěvků 04.03.10 20:32

Od Baley toho mám vyzkoušeno opravdu hodně. Pravidelně kupuji sprcháče, mají slušný výběr, občas limitované edice a stojí pár korun. Naposledy jsem koupila sprchový gel s olejovými perlami. Odličovač na oči mám jednosložkový, je celkem fajn, ale dvojsložkový je prý lepší. Kupuju pěny na holení - kokos, meloun. Bezva jsou sprchové peelingy - ananas, broskev, kokos. Tělová mléka - čokoláda, jahoda také nejsou špatná. Tělová kosmetika je fajn, krém bych si od nich asi nepořídila, zkoušela jsem i kapsle, ale na ty mám neutrální názor. Odličovací mléko žádná sláva, ale s čistícím pleťovým gelem cca 60 jsem spokojená moc.

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Arome Jindra
Učednice 82 příspěvků 04.03.10 20:44

Jak píše Majla, to tělové mléko se opravdu hůř roztírá, ale stojí ta námaha ! pak za to. Ostatní mléka se dobře rozetřela, ale vysušená jsem byla pořád… :(

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4116 příspěvků 04.03.10 21:06

zkousela jsem par telovych mlik a nejakej krem na ruce, ted nevim jakej, ale vim ze mi nevyhovovalo ani jedno.
Naopak sprchovy gely od teto znacky miluju. Nejen ze krasne vonej, maj krasnou barvu, docela i obal, ale daj se s nema delat uzasny bubliny! mela jsem bublinu pres cely bricho :mrgreen: vim ze jet o detinsky, ale neni nad to, si po tezkym treninku ve sprse zablbnout s bublinama. a plet mam po nich nevysusenou, a vonavou jeste dlouho.

p.s. telove mleko mam uz dlouho Astrid modry(regeneracni), hezky mi voni, dobre se roztira, plni svoji funkci.
Ja mam s hodne kremama a mlikama ten problem, ze se mi pak odrolujou z kuze, nebo se mi droli rovnou kuze, to netusim, kazdopadne se pak ani po sprse nemuzu poradne utrit. tohle mliko se vstreba.

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 841 vzorků V tužebníku 46 parfémů

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 04.03.10 22:46

Kdysi jsem od Baley něco měla, než jsem najela na přírodní kosmetiku. Tělová mlíka vesměs prvních pár dní dobrá, pak ukrutné svědění a zahnisané pupínky všude po těle. Ze šampónu fůra lupů, rychle se mastící vlasy a po sprcháčích vysušená pokožka. Jediný dobrý výrobek byl asi balzám na rty, i hezky voněl, jinak teda dost strašná kvalita.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Majla
Nevyléčitelná závislačka 1476 příspěvků 04.03.10 22:53

Mě zas zklamal právě balzám na rty, jakýsi úplně vodnatý, nehydratovala a mizel strašně rychle.To je jediné minus.

Evelina
Nevyléčitelná závislačka 1565 příspěvků 04.03.10 23:22

Balzám jsem měla taky a šlahla jsem s ním do koše. Sice fakt hezky voněl, ale jinak byl mastnej a hrozně chutnal. Jak psí lůj.

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 9 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 04.03.10 23:49

:speechless: doufám, že to nedělají ze psů, když je to tak levné 8)

Jo málem bych zapoměla, na jednu hygienicky dosti bojovou exkurzi jsem si vzala čistící xicht ubrousky (takový oranžový obal)a to, co se mi vyhodilo na xichtě bych teda nikomu nepřála, vypadalo to jako souvislá vrstva beďarů po celém obličeji :speechless: Mizelo to asi 14dní :|

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

evik77
sv. Parfema z Kecálburgu 3491 příspěvků 05.03.10 07:50

Tělové mléko Urea na suchou pleť super, peeling super, Odličovací mléko nic moc… Měla jsem i malý vzorek nějakého krému, nenadchnul mě, ale už si nevzpomínám na název…

Na poličce 21 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 9 vzorků V tužebníku 51 parfémů

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23746 příspěvků 05.03.10 08:15

Momentálně používám BALEA olivový krém na ruce a jsem s ním spokojená.

Na poličce 68 parfémů 0 miniatur 22 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 24 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist