Profi - parfemy.cz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tanushka
Znalkyně 256 příspěvků 21.08.12 19:39
Profi - parfemy.cz

Ahoj, znáte někdo tento e-shop? Prosím podělte se o zkušenosti ;)

Na poličce 51 parfémů 2 miniatury 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

kubacis
Nevyléčitelná závislačka 1987 příspěvků 21.08.12 20:00

Ahoj, já jsem z těchto stránek objednávala zatím jen 1×. Kenzo Amour tester EDP, všechno v pořádku, nízká cena, ocenila jsem možnost doručení přes Zásilkovnu. Pár lidí si tu ale stěžovalo, že lákají na ceny a pak objednávku zruší. To se mi ale i přes hodně výhodnou cenu naštěstí nestalo. Vůně přišla v pořádku, nezkažená, nepoužívaná.

Na poličce 26 parfémů 2 miniatury 3 odstřiky 94 vzorků V tužebníku 16 parfémů

Tanushka
Znalkyně 256 příspěvků 21.08.12 22:18

Díky :) já tu právě četla něco o tom, že špatný, ale podle Heureky taky hodnocení vypadají dobře… ceny mají dost výhodné, tak o tom přemýšlím;)

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 21.08.12 22:28
@kubacis píše:
Pár lidí si tu ale stěžovalo, že lákají na ceny a pak objednávku zruší.

To se mi stalo 2× ze 2 nákupů - volali, že objednané zboží v té ceně není, ale můžu mít to samé, leč podstatně dražší :mrgreen:.
A jako bonus mě pak bombardovali různými výhodnými mailovými nabídkami (což ale zpočátku nešlo ani zrušit).

Na poličce 46 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 20 parfémů

kubacis
Nevyléčitelná závislačka 1987 příspěvků 21.08.12 22:38

Jerry, tak to teda „potěší“. :? Taky jsem se toho obávala, hlavně v prvním e-mailu ke shrnutí objednávky avizovali ruční zpracování a potvrzení a nic takového se nekonalo, takže za komunikaci bych ubrala body. Tudíž jsem ve finále platbu poslala i bez toho a doufala, že zboží v ceně bude. Takže v tomhle ohledu to vypadá na sázku do loterie. :cert:

Tanushka
Znalkyně 256 příspěvků 21.08.12 22:53

Tak teď jste mě nahlodaly 8o uvidím, jestli ještě někdo bude mít nějakou zkušenost…a případně to možná risknu objednat, ale jestli mi to nabídnou dražší než inzerují, tak to stornuju…no a nějaké ty propagační maily bych snad přinejhorším přežila :lol: ještě to promyslím :nevim:

wendulka29
sv. Parfema z Kecálburgu 9092 příspěvků 21.08.12 23:00

Pokud u daného zboží mají uvedeno jen, že je vůně skladem, tam je riziko, o kterém psala jerry, že ta vůně nakonec nebude nebo bude potom za dražší cenu. Ovšem je-li u dané vůně uvedený konkrétní počet kusů, tzn. skladem na prodejně, pak se nemusíš bát, vůni ti dodají. To je moje zkušenost.

Na poličce 1 parfém 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

MonicaNY
sv. Parfema z Kecálburgu 3460 příspěvků 23.08.12 23:48
@kubacis píše:
Ahoj, já jsem z těchto stránek objednávala zatím jen 1×. Kenzo Amour tester EDP, všechno v pořádku, nízká cena, ocenila jsem možnost doručení přes Zásilkovnu. Pár lidí si tu ale stěžovalo, že lákají na ceny a pak objednávku zruší. To se mi ale i přes hodně výhodnou cenu naštěstí nestalo. Vůně přišla v pořádku, nezkažená, nepoužívaná.

V uterý večer jsem si objednala také tester Kenzo Amour, přišlo automatické potvrzení, ve středu oznámení o odeslání, plus trasovací kód od České pošty a dnes balíček dorazil v naprostém pořádku. Takže můj první obchod zde = naprostá spokojenost :palec:!

Na poličce 432 parfémů 0 miniatur 181 odstřiků 289 vzorků V tužebníku 12 parfémů

Tanushka
Znalkyně 256 příspěvků 24.08.12 10:14

Díky za zprávu :)

EvulinkaH
Nevyléčitelná závislačka 1107 příspěvků 27.08.12 16:46

Tak já sem s tímto e-shopem nespokojená. Zboží označené jako skladem ve skutečnosti skladem nebylo. Konkrétně jsem chtěla Subtil EDP od Ferragama. Napsali e-mail, že není skladem a nejsou schopni jej zajistit a nabídli Subtil EDT, což by bylo fajn, jenže EDP je dámská a EDT pánská (takže ještě ukázali neznalost sortimentu, není přeci nic jednoduššího než si to v databázi najít :roll: )

Na poličce 19 parfémů 86 miniatur 35 odstřiků 1174 vzorků V tužebníku 23 parfémů

ajrin
Znalkyně 307 příspěvků 30.11.12 16:01

Já nakupovala jen jednou, ale 100% spokojenost. Kenzo Amour za nízkou cenu plus 4 vzorečky. Všechno přišlo v naprostém pořádku a celé to trvalo od objednání do doručení sotva 3 dny. Využila jsem Zásilkovnu.

Na poličce 13 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 25 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Lubaska
Učednice 161 příspěvků 16.01.13 09:35

ja som u nich objednávala teraz - cez zásielkovňu. sledovanie zásielky bolo skvelé, poslali SMS a email o tom, že tovar dorazil na výdajné miesto. tam ho držia asi 7 dní. Balík výborne zabalený, tovar neporušený.

Na poličce 58 parfémů 6 miniatur 1 odstřik 24 vzorků V tužebníku 17 parfémů

kubacis
Nevyléčitelná závislačka 1987 příspěvků 16.01.13 09:47

Tak jsem učinila další nákup, opět Kenzo Amour, opět za krásnou cenu a opět bez chyby, jen doručení nějak trvalo, asi ten týden po Vánocích nepracovali.

Tanushka
Znalkyně 256 příspěvků 07.05.13 10:12

Tak jsem se rozhodla objednat, nabízené zboží bylo za velmi! výhodnou cenu, i o 300,– levnější než na jiných kvalitních e-shopech, tak jsem ani nečekala, že by vše bylo bez problémů, ale ano;) platila jsem na účet a za 3 dny od objednání balíček doma, kurýrem IN-TIME, dobře zabaleno, vše super, takže na mé straně spokojenost veliká;)

Sissinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2035 příspěvků 04.09.13 15:44

Hlásím spokojenost s tímto obchodem, minulý čtvrtek objednáno, v pátek zaplaceno převodem na účet, v pondělí psali, že zásilku předali k přepravě a v úterý byla už ve výdejním místě v Plzni. Vše pečlivě zabaleno, v krabici mezi takovýma těma polystyrenovýma kouskama (nevim, jak se tomu říká). Obě vůně byly v pořádku. Díky. :potlesk:

Na poličce 55 parfémů 1 miniatura 27 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist