Profi - parfemy.cz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tanushka
Znalkyně 256 příspěvků 21.08.12 19:39
Profi - parfemy.cz

Ahoj, znáte někdo tento e-shop? Prosím podělte se o zkušenosti ;)

Na poličce 51 parfémů 2 miniatury 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

kubacis
Nevyléčitelná závislačka 1987 příspěvků 21.08.12 20:00

Ahoj, já jsem z těchto stránek objednávala zatím jen 1×. Kenzo Amour tester EDP, všechno v pořádku, nízká cena, ocenila jsem možnost doručení přes Zásilkovnu. Pár lidí si tu ale stěžovalo, že lákají na ceny a pak objednávku zruší. To se mi ale i přes hodně výhodnou cenu naštěstí nestalo. Vůně přišla v pořádku, nezkažená, nepoužívaná.

Na poličce 27 parfémů 2 miniatury 3 odstřiky 94 vzorků V tužebníku 16 parfémů

Tanushka
Znalkyně 256 příspěvků 21.08.12 22:18

Díky :) já tu právě četla něco o tom, že špatný, ale podle Heureky taky hodnocení vypadají dobře… ceny mají dost výhodné, tak o tom přemýšlím;)

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 21.08.12 22:28
@kubacis píše:
Pár lidí si tu ale stěžovalo, že lákají na ceny a pak objednávku zruší.

To se mi stalo 2× ze 2 nákupů - volali, že objednané zboží v té ceně není, ale můžu mít to samé, leč podstatně dražší :mrgreen:.
A jako bonus mě pak bombardovali různými výhodnými mailovými nabídkami (což ale zpočátku nešlo ani zrušit).

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 12 odstřiků 102 vzorků V tužebníku 20 parfémů

kubacis
Nevyléčitelná závislačka 1987 příspěvků 21.08.12 22:38

Jerry, tak to teda „potěší“. :? Taky jsem se toho obávala, hlavně v prvním e-mailu ke shrnutí objednávky avizovali ruční zpracování a potvrzení a nic takového se nekonalo, takže za komunikaci bych ubrala body. Tudíž jsem ve finále platbu poslala i bez toho a doufala, že zboží v ceně bude. Takže v tomhle ohledu to vypadá na sázku do loterie. :cert:

Tanushka
Znalkyně 256 příspěvků 21.08.12 22:53

Tak teď jste mě nahlodaly 8o uvidím, jestli ještě někdo bude mít nějakou zkušenost…a případně to možná risknu objednat, ale jestli mi to nabídnou dražší než inzerují, tak to stornuju…no a nějaké ty propagační maily bych snad přinejhorším přežila :lol: ještě to promyslím :nevim:

wendulka29
sv. Parfema z Kecálburgu 9092 příspěvků 21.08.12 23:00

Pokud u daného zboží mají uvedeno jen, že je vůně skladem, tam je riziko, o kterém psala jerry, že ta vůně nakonec nebude nebo bude potom za dražší cenu. Ovšem je-li u dané vůně uvedený konkrétní počet kusů, tzn. skladem na prodejně, pak se nemusíš bát, vůni ti dodají. To je moje zkušenost.

Na poličce 1 parfém 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

MonicaNY
sv. Parfema z Kecálburgu 3461 příspěvků 23.08.12 23:48
@kubacis píše:
Ahoj, já jsem z těchto stránek objednávala zatím jen 1×. Kenzo Amour tester EDP, všechno v pořádku, nízká cena, ocenila jsem možnost doručení přes Zásilkovnu. Pár lidí si tu ale stěžovalo, že lákají na ceny a pak objednávku zruší. To se mi ale i přes hodně výhodnou cenu naštěstí nestalo. Vůně přišla v pořádku, nezkažená, nepoužívaná.

V uterý večer jsem si objednala také tester Kenzo Amour, přišlo automatické potvrzení, ve středu oznámení o odeslání, plus trasovací kód od České pošty a dnes balíček dorazil v naprostém pořádku. Takže můj první obchod zde = naprostá spokojenost :palec:!

Na poličce 471 parfémů 0 miniatur 185 odstřiků 291 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Tanushka
Znalkyně 256 příspěvků 24.08.12 10:14

Díky za zprávu :)

EvulinkaH
Nevyléčitelná závislačka 1211 příspěvků 27.08.12 16:46

Tak já sem s tímto e-shopem nespokojená. Zboží označené jako skladem ve skutečnosti skladem nebylo. Konkrétně jsem chtěla Subtil EDP od Ferragama. Napsali e-mail, že není skladem a nejsou schopni jej zajistit a nabídli Subtil EDT, což by bylo fajn, jenže EDP je dámská a EDT pánská (takže ještě ukázali neznalost sortimentu, není přeci nic jednoduššího než si to v databázi najít :roll: )

Na poličce 19 parfémů 102 miniatur 40 odstřiků 1228 vzorků V tužebníku 24 parfémů

ajrin
Znalkyně 307 příspěvků 30.11.12 16:01

Já nakupovala jen jednou, ale 100% spokojenost. Kenzo Amour za nízkou cenu plus 4 vzorečky. Všechno přišlo v naprostém pořádku a celé to trvalo od objednání do doručení sotva 3 dny. Využila jsem Zásilkovnu.

Na poličce 13 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 25 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Lubaska
Učednice 161 příspěvků 16.01.13 09:35

ja som u nich objednávala teraz - cez zásielkovňu. sledovanie zásielky bolo skvelé, poslali SMS a email o tom, že tovar dorazil na výdajné miesto. tam ho držia asi 7 dní. Balík výborne zabalený, tovar neporušený.

Na poličce 58 parfémů 6 miniatur 1 odstřik 24 vzorků V tužebníku 17 parfémů

kubacis
Nevyléčitelná závislačka 1987 příspěvků 16.01.13 09:47

Tak jsem učinila další nákup, opět Kenzo Amour, opět za krásnou cenu a opět bez chyby, jen doručení nějak trvalo, asi ten týden po Vánocích nepracovali.

Tanushka
Znalkyně 256 příspěvků 07.05.13 10:12

Tak jsem se rozhodla objednat, nabízené zboží bylo za velmi! výhodnou cenu, i o 300,– levnější než na jiných kvalitních e-shopech, tak jsem ani nečekala, že by vše bylo bez problémů, ale ano;) platila jsem na účet a za 3 dny od objednání balíček doma, kurýrem IN-TIME, dobře zabaleno, vše super, takže na mé straně spokojenost veliká;)

Sissinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2037 příspěvků 04.09.13 15:44

Hlásím spokojenost s tímto obchodem, minulý čtvrtek objednáno, v pátek zaplaceno převodem na účet, v pondělí psali, že zásilku předali k přepravě a v úterý byla už ve výdejním místě v Plzni. Vše pečlivě zabaleno, v krabici mezi takovýma těma polystyrenovýma kouskama (nevim, jak se tomu říká). Obě vůně byly v pořádku. Díky. :potlesk:

Na poličce 58 parfémů 1 miniatura 27 odstřiků 66 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist