Prosba

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

shanin
sv. Parfema z Kecálburgu 3793 příspěvků 29.08.09 13:49
Prosba

Milé parfemaniačky. Měla bych na vás moc velkou prosbu. Znám jednu paní, Nancy, co žije v Irsku a má babičku, která žije v Seattlu. Té babičce je 96 let a miluje poštovní známky. Nancy jí každý týden píše a posílá jí různé známky, což je pro onu Seattleskou babičku prý už jediná radost, protože už nemůže cestovat a sbírat je sama. Tu její jedinou radost podle Nancy možná kalí to, že dostává jenom samé irské známky. :-) Nuže já jsem jí slíbila, že jí pošlu nějaké naše. Napadlo mě, že bych posbírala různé z různých období a s různými tématy, poskládala je do alba a udělala bych z toho Nancyině babičce takovou malou „učebnici“ o ČR a Československu.
Takže začínám shánět známky. Kdybyste některé měly doma staré známky, které byste nepostrádaly - beru i Husáky, Staliny a Leniny… cokoliv, co se nás týkalo a týká - a byly byste ochotné mi je poslat pro dobrou věc, byla bych vám moc vděčná.

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Reakce:

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 29.08.09 13:56

shanin, jasně :D , podívám se co mám :wink: .

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

shanin
sv. Parfema z Kecálburgu 3793 příspěvků 29.08.09 14:00

Předem hrozně moc děkuju. Sama sobě teď nadávám, že jsem se svých známek kdysi zbavila. Asi jako každý jsem v dětství známky taky sbírala, ale teď nemám nic. Už jsem si ale dala do sledování pár aukcí na Aukru. :-)

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4120 příspěvků 29.08.09 15:55

sice nemam ceske znamky, i kdyz, mozna bych doma neco vyhrabala.. ale mam tu 5 indickych znamek, ktery mi bylo lito vyhodit. kdyby byl zajem, poslu :)

Na poličce 132 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 841 vzorků V tužebníku 46 parfémů

shanin
sv. Parfema z Kecálburgu 3793 příspěvků 29.08.09 17:25

WlidOrchid: Já myslím, že známky z Indie ji potěší určitě taky. :-) Píšu ti SZ.

Pegas
Nevyléčitelná závislačka 1220 příspěvků 02.05.13 23:44

Neviem kam ten dotaz plesknúť a až tak blbý mi nepripadá. :) Baby v ktorých e-shopoch kupujete topánky? Ja som niečo ulovila aj na ,,Topankovo,, ale zaviedli chňusáci poštovné a zdá sa mi, že už tam majú aj dosť nekvalitných topánok. Čo som tak preliezala, niektoré majú tak neprehľadné stránky, že ma prešla chuť sa v tom hrabať.

Na poličce 50 parfémů 0 miniatur 34 odstřiků 10 vzorků V tužebníku 0 parfémů

goliáš
Nováček 1 příspěvek 26.05.13 15:29
raphael1

Jsem zvědavý, zda je ještě možné shnat parfém Raphael1?
A když ano, tak kde?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist