Prosba

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 12.11.09 14:20
Prosba

vyzvedl jsem si dnes Gres Cabochard 100ml, ale bohužel má prasklé víčko…tak jsem se chtěl zeptat, zdali někdo čistě náááhodou nemáte víčko od 100ml Cabochardu na prodej (v ideálním případě)

nicméně pasují na něj i víčka od Elizabeth Arden Green Tea a Spiced Green Tea 100ml, takže pokud byste je někdo měl, bral bych je taky)…na ceně bychom se určitě domluvili :)

:cry:
Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů
Reakce:

TaBeáta
Učednice 150 příspěvků 14.11.09 06:29

S víčky je to tady záhada, taky nějaká sháním a někdo je určitě má (docházející flakón a tak), ale nikdo nedá a dokonce ani neprodá. Skoro to vypadá jako zatvrzelé mlčení vůči vlastnicím testrů:) Nicméně ve vašem případě bych reklamovala když už Vám to tak přišlo.

Na poličce 0 parfémů 3 miniatury 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 14.11.09 12:56

já to reklamovat nechci, protože to bylo za velmi výhodnou cenu a navíc už jsem stejně z té lahvičky stříkal a někde zase běhat jen kvůli víčku to se mi nechce, kdyby to byl Chanel za 2.000 tak bych to nejspíš zkusil…zatím tam mám víčko z jednoho vzorečku a vypadá to celkem pěkně a dokonce na něm i sedí, ale nedalo mi to, abych se nezeptal :wink:

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Albeni
Nevyléčitelná závislačka 1125 příspěvků 14.11.09 13:57
TaBeáta píše:
S víčky je to tady záhada, taky nějaká sháním a někdo je určitě má (docházející flakón a tak), ale nikdo nedá a dokonce ani neprodá.

Hodně lidí si flakon po spotřebování vůně nechá, třeba někam schová na památku, a chtějí si nechat i víčko. Asi - teda…jinak mě nenapadá, proč by někdo nedaroval nebo neprodal… :?: a je fakt že některé poptávky na víčka v inzerci visí pěkně dlouho.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 14.11.09 15:16

kdybych měla určitě bych darovala,jelikož prázdné flakony stejně vyhazuji :lol:

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist