Prosba o radu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Spirit
Znalkyně 462 příspěvků 08.04.09 20:06
Prosba o radu

Mám velikou prosbu, zítra jdu zkoušet s parfémovým nováčkem vhodnou vůni. Kamarád je 55 let, bílé vlasy a vousy menší štíhlá osoba, vegetarián - neskutečně obětavý, ve vůní se nevyzná, na poprvé bych ho nechtěla uvrtat do něčeho dražšího. Pro začátek něco nekomplikovaného. U nás doma zkoušel manželův Air a Nemo a víc ho zaujal Nemo, ale toho seženu jen těžko, myslela jsem na Aquu od Bvlgari. Možná by se mi pro něj líbila nějaká „bílá“ vůně. Je neskutečně hodný, myslím, že by se nehodila gurmánská vůně - ta by s jeho osobností neladila. Vyznává zdravý životní styl. Pokud budete tak hodní a dáte nějaké podněty, budu vám telepaticky blahořečit :wink: :lol: Děkuji předem všem***

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 11 parfémů
Reakce:

m.mart
Nevyléčitelná závislačka 1601 příspěvků 08.04.09 22:44

zkus Bvlgari pour Homme - podle mě je to taková vůně čistoty, není vtíravá, ale přesto je dost zajímavá (na netu stojí 100 ml EdT 950,–)

Na poličce 12 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 76 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 08.04.09 23:30

Bulgari pour Homme je dobrý tip, ještě možná Bulgari zelený čaj - je unisexová, svěží, dá se sehnat taky za dobrou cenu. Bílá - třeba Allure Edition Blanche? Chanel je ovšem zrovna z těch dražších. Nebo D&G The One. Silver Shadow Altitude je jemnější, dřeva + byliny + decentní kytky. Když se líbil Nemo, tak možná Essenza di Zegna nebo Body Kouros. A kdyby chtěl jako vegetarián něco zeleného, tak rozhodně Live Jazz :)

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

miniparfums
Učednice 148 příspěvků 08.04.09 23:46
:roll:
Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Chandler
Nevyléčitelná závislačka 1134 příspěvků 09.04.09 10:26
Rive Gauche

Vyzkoušejte taky Rive Gauche od YSL. Je to velmi kvalitní moderní klasika a na netu je k maní za velmi pěkné peníze (elnino EDT 125ml za 860Kč). Upozorňuji, že je to ten typ vůně, který vás mile překvapí až po určité době po rozležení.

Na poličce 106 parfémů 32 miniatur 22 odstřiků 75 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Spirit
Znalkyně 462 příspěvků 09.04.09 15:46

Všem děkuji za rady, poznámky zapsány, vyrážím na čichanou a hlášení podám později :wink: :lol: Tak ještě zaléží na čichateli číslo 1 - (kamarád - je hlavní čichatel) - jak se rozhodne :D

Ještě jednou díky všem :D

Spirit
Znalkyně 462 příspěvků 09.04.09 21:03

Ták, už podávám zprávu z čenichací akce :lol:

Jsou zde tři kandidáti: číslo 1 - horký favorit - Allure Edition Blanche - ta kamarádovi nesmírně slušela (a i jemu se moc líbila - asi nejvíc z nich). číslo 2 - Live Jazz - zaujal svou čistotou a hravostí číslo 3 - Armani Attitude, vyzněla na něm nesmírně intelektuálně až ho to samotného překvapilo.
Testovali jsme asi 10 vůní, nádherně si to užíval - tím mě také mile překvapil, dokonce u toho bavil slečny prodavačky, takže bezvadné odpoledne. Docela pěkný byl i pánský Dune, ale nějak rychle „zmizel“…
Fahrenheit 32 zesládnul, Aqua se nelíbila, Guerlainovi Homme pořád říkal Gabardén :lol: Pak jich bylo ještě pár :lol:

Takže ještě jednou děkuji všem rádcům, myslím, že z uvedených třech určitě jednu zvolí, osobně na něm byla prostě krásná Blanche - k bílým vlasům a vousům působila čistě až průzračně aniž by ztrácela na síle, no myslím, že ho teď budou (pokud jí zvolí) dámy docela uhánět :lol:

Ještě jednou děkuji všem***

P.S.: Několikrát řekl, že by jich potřeboval víc - možná další budoucí adept… :lol:

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 09.04.09 21:11

:) Věrko, něco ti povím: den před tím, než jsi sem napsala svou prosbu o radu, jsem si četla Adinu recenzi na ty pánské Chanely. No a pak jsi tady popsala svého kamaráda a já si řekla: Tomu by se měl ten bílej Chanel zamlouvat! A ono jo… :D

No a ta poslední poznámka - pochopila jsem to tak, jako že je adeptem na to, stát se další členem Arome… pokud jo, bude to jen dobře! :wink:

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Spirit
Znalkyně 462 příspěvků 09.04.09 21:33

Verunko, tak to je úžasný :lol: Ale vážně, hodí se prostě i pro člověka mladého duchem a k němu by byla tip top :wink: A je to tak, je dost možné, že ho postihne Arome horečka :lol: cituji: „No jo, ale teď už bych jich potřeboval víc, ne jen jednu!“
Musím se přiznat, že akce následovala po té, co si koupil zaručeně úžasný a bezchybný plagiát Bosse za 200 ká čé německé výroby z blešáku a šel se s ním k nám pochlubit. Ale fakt je ten, že se nebrání kvalitě za víc peněz, další fakt je ten, že ho k ní někdo musí dovézt za ruku, pak už se do toho pustí sám. Nejvíc utrácí za knížky a dovolenou (a to tak, že opravdu hodně - zejména u knížek, to jde do cifer rovných parfémům, každý měsíc).

Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist