Prosba o radu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Spirit
Znalkyně 462 příspěvků 15.07.09 10:03
Prosba o radu

Prosím, prosím, když dám vedle sebe Caléche a First, která je víc podobná Ivoire od Balmaina??? Přemýšlím o koupi na slepáka Ivoire a obě předchozí znám a líbí se mi :)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 11 parfémů
Reakce:

Kriss
Nevyléčitelná závislačka 1118 příspěvků 15.07.09 10:37

Ivore ma v sebe zelene tony, ktore podla mna ani Caleche ani First nemaju. Ivore je typovo ostrejsi ako Caleche, ale tak do zelena, mne pripomina skor 19 ako Caleche. Jednym slovom zelena chyprovka. Na slepaka neodporucam ziadneho Balmaina. :wink: pre mna bol kazdy Balmian skutocne velkym prekvapenim ( vsetky na slepaka) , a musim priznat, ze nie vzdy to bolo prijemne prekvapenie. :D

Na poličce 37 parfémů 4 miniatury 15 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Spirit
Znalkyně 462 příspěvků 15.07.09 10:46

Ahá :shock: Tak děkuju***, Caléche se mi totiž líbí maximálně a First také :) U 19 nevím nevím :? Na tetě byla úžasná, ale na sobě jí neunesu :?

Ještě jednou díky :D

Kriss
Nevyléčitelná závislačka 1118 příspěvků 15.07.09 12:31

Nemas za co. Skus si zohnat vzorecek, aby si potom nebola sklamana. Balmainy su prekvapko. Su to vone tak do panska a ostrejsie. Aspon ja to tak citim.
Caleche sa aj mne velmi paci, ta vona je hladka a jemna. First je uz noblesnejsia a tazsia ako Caleche. :D

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 15.07.09 12:46

Jéj, tak pre mňa je Ivoire,

nádherné jemné, ale osviežujúce ovocné mydlo s púdrom…

teraz v teple sa rýchlo odparí hlava, tak sa rýchlo rozvinie…

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Spirit
Znalkyně 462 příspěvků 15.07.09 15:06

Děkuji Fšem :D asi půjdu na podzim do Caléche, Ivoire zatím odložím, a později uvidím :D

Kriss
Nevyléčitelná závislačka 1118 příspěvků 15.07.09 15:59
estelle píše:
Jéj, tak pre mňa je Ivoire,

nádherné jemné, ale osviežujúce ovocné mydlo s púdrom…

teraz v teple sa rýchlo odparí hlava, tak sa rýchlo rozvinie…

sa zblaznim, ovocne mydlo s purdom.. na mne len to galbanum, ktore neznasam :? :? :? a nic sa neodparilo, vsetko zostalo :shock:

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 15.07.09 23:11

No fakt, uplne si v nej lebedím, díki Kriss! :heart:

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

ledifia
sv. Parfema z Kecálburgu 2259 příspěvků 15.07.09 23:41

Zkoušela jsem Ivoire asi před měsícem a něco. Moje poznámky:
Nesladké ovoce tancuje kolem citrusů z Monsieur Balmaina (citron citronovitý kyselý), větvičník švihá do rytmu bičíkem. Po celou dobu padá z ocelového nebe bergamotový déšť. Budu ji muset vyzkoušet s Monsieur B. dohromady, vyloženě se nabízí trochu ji rozveselit. Umím si ji představit i na chlapovi, cítím v ní pánskou kolínskou.

Na poličce 50 parfémů 1464 miniatur 30 odstřiků 498 vzorků V tužebníku 141 parfémů

Mirka V.
Parfémová maniačka 853 příspěvků 16.07.09 09:43

Ivoire - chyprovky nemusím,ale tahle se mi líbí moc.8) Je teplá,hlaďounká,ja­koby semišová,po trošku ostřejším startu,jemně zesládne a vydrží celý den,krásná,ele­gantní :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 18.02.10 10:03

Mám velkou prosbu… mám kamaráda v Itálii a jsme s ním domluvená, že si můžu vybrat nějakou vůni… Dívala jsem se na ty možnosti co má a vypadlo mi několik neznámých firem… Něco jsem našla v databázi, něco na fragrantice, ale nejsem pro nic rozhodnutá, tak kdyby vám něco říkaly ty značky:

ARVAL
ATKINSONS
CARITA
COLLISTAR (levandule se nedá moc sehnat… http://www.fragrantica.com/…te-3498.html)
DEBORAH
LBF
PUPA (tady mě trocho oslovilo toto: http://www.fragrantica.com/…er-6373.html podle složení tam není nic nebezpečného, ale ten flakón je odpudivý! Taky mám ráda iris, ale záleží „jak se udělá“… http://www.fragrantica.com/…is-3742.html… ovšem ten plast, že… :roll: )

Ovšem jsou to spíše „nouzové nápady“ jak říkám…

(Zkouším to tedy tady…)

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 03.03.10 11:33

Širín, jestli hledáš levanduli - tak nálož levandule je v Busaina od Rasasi. (Perfémy exklusive).

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist