Prosba o radu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Arome Iva.02
Nováček 12 příspěvků 26.07.11 00:29
Prosba o radu

Ahojky - chtěla bych poprosit o radu - nevíte někdo - jestli se dá v Brně někde očichat nebo jestli vůbec někde mají Lumiere od Rochas? Zatím kde jsem byla, tak neměli…Naslepo mám strach koupit, ale dle popisu a recenzí mne tato vůně moc zaujala…Díky moc předem za případné rady… :)

Na poličce 1 parfém 1 miniatura 1 odstřik 2 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Lenka7717
Znalkyně 376 příspěvků 26.07.11 10:10

V databázi jsou dvě verze, u té novější, z r. 2000 nabízí vzorek nefervet, vehl a fressia.

Záleží, kterou verzi bys chtěla :conf: :)

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 21 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Arome Iva.02
Nováček 12 příspěvků 26.07.11 18:20
Lenka7717 píše:
V databázi jsou dvě verze, u té novější, z r. 2000 nabízí vzorek nefervet, vehl a fressia.Záleží, kterou verzi bys chtěla :conf: :)

Leni moc děkuju, jsem tu nová a nějak se tu ještě neorientuju - ale Ty jsi mne nasměrovala správným směrem - už jsem se v té databázi trochu rozkoukala… :) Ta starší verze - to vůbec nevím, jaká je - já mám zájem o tu novější, tak se pokusím s těmi holkami spojit…Díky moc… :)

Na poličce 1 parfém 1 miniatura 1 odstřik 2 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist