Prosba o radu - další z mnoha :)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Spirit
Znalkyně 462 příspěvků 15.03.10 21:38
Prosba o radu - další z mnoha :)

Omlouvám se :)

Potřebuji poradit - paní v práci - naprosto úžasná, milá, vnitřně nesmírně silná - osud k ní opravdu nebyl nakloněn a přeci ji neuvidíte jinak nežli s úsměvem na tváři, poprosila mě již po druhé o radu jakou vůni vybrat. Naposledy jsem uspěla s Nilem, bylo to touhle dobou, mělo jít o vůni na běžné nošení - zeleně sportovní. Líbila se, moc, ale dochází.
Paní bohužel nemůže až tak popustit uzdu své peněžence, je jí okolo 60-ti let, světlovlasá, milá, menší.
Poradíte? Napadlo mě vícero vůní:
Escale à Pondichéry
Diorella
Cristalle
Envy
White Linen

Všem Vám děkuji :)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 11 parfémů
Reakce:

Klaruchanda
Učednice 96 příspěvků 16.03.10 07:41

ehmm… a není Nil levnější než Cristalle nebo Diorella? :conf: Když člověk pátrá, tak se Nil dá koupit okolo 900,–

Na poličce 18 parfémů 1 miniatura 4 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 5 parfémů

Arnika
Parfémová maniačka 967 příspěvků 16.03.10 09:49

Mohu poradit třeba mou oblíbenou DKNY Women (sportovní, taková energická, jiskřivá vůně) - dá se sehnat za velmi slušnou cenu, pak třeba VERSENSE nebo CABOTINE (i když ta je sice zelená a svěží, ale je to celkem pecka). Nebo některá z těch „čajových“ vůní od Bvlgari.

Na poličce 25 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

dias
Učednice 168 příspěvků 16.03.10 10:44
Arnika píše:
Mohu poradit třeba mou oblíbenou DKNY Women (sportovní, taková energická, jiskřivá vůně) - dá se sehnat za velmi slušnou cenu, pak třeba VERSENSE nebo CABOTINE (i když ta je sice zelená a svěží, ale je to celkem pecka). Nebo některá z těch „čajových“ vůní od Bvlgari.

DKNY nebo Versense pro milou hodnou šedesátnici :shock: ?
Tak to bych ji předem litovala :roll:

Jinak ty navržené Diory nejsou špatné, ale Cristalle raději EdT nebo Eau Verte :) .

Na poličce 594 parfémů 70 miniatur 210 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Arnika
Parfémová maniačka 967 příspěvků 16.03.10 11:18

Dias: A proč ne - pro milou, hodnou šedesátnici? Každá přece nemusí chodit v 60ti zlitá něčím takzvaně vhodným k věku…Třeba zrovna tohle by se jí líbilo, pokud chce vůni pro běžné nošení, která by třeba dodávala energii, působila by svěže a sportovně a nezruinovala by jí peněženku.

Na poličce 25 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Uživatel je onlineRoSa
sv. Parfema z Kecálburgu 7626 příspěvků 16.03.10 11:38
Také bych se spíš přikláněla k Cristalle Eau Verte od Chanel.
Dle mého názoru je to svěží, ale přitom decentní vůně. Teď koukám, že píšeš
Spirit píše:
zeleně sportovní

no, sportovní vůně to ale asi není…

DKNY Women by mohla na dámě vyznít poněkud „uřvaně“; jinak proti této vůni nic nemám, naopak - je to dokonce moje oblíbenkyně. Ale mojí šedesátileté mamince bych jí asi nedala…

Na poličce 31 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 23 vzorků V tužebníku 34 parfémů

tarra
Parfémová maniačka 589 příspěvků 16.03.10 12:03

A co takhle Eau de Dolce Vita?
Napadl mě i Jaguar Fresh…

Na poličce 21 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 114 vzorků V tužebníku 12 parfémů

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 16.03.10 12:16

Cristalle Eau Verte
kromě Pondichery bych zkusila i Portofino
O de Lancome, ale to už je asi moc chyprové
pokud ti nějaká dobrá duše věnuje vzorek, dala bych očichat Rochas Fleur d'Eau, na internetu se dá sehnat clekem levně.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 16.03.10 14:09

Jestli se jí líbil Nil, mohla by unosit Mandragore, dá se už sehnat na netu za celkem rozumnou cenu.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Zdenka Holčíková
Nevyléčitelná závislačka 1130 příspěvků 16.03.10 15:18

Spirit a nemůžeš té paní poradit koupě tady na Arome? Když není moc při penězích?
Holčiny tady někdy prodávají dost levně… Ty bys ji mohla radit…
Moje mamka taky byla na začátku skeptická, ale od té doby, co jsem ji tady párkrát sehnala její oblíbené parfémky za zlomkovou cenu, ráda si nechá poreferovat.
A patlám ji vzorkama - nejdřív ohrnovala nos a teď nasává… :lol:

Myslím, že kdyby mohla, brala by skoro všechno. :wink: Naposledy jí málem vypadly oči z očních důlků u Narcise Noir č.p. a to jsem vůbec nečekala.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Spirit
Znalkyně 462 příspěvků 16.03.10 20:16

Tááák, nakonec je to Dior, paní bude mít prvního Diora v životě, štěstím celá zářila, Pondichery okouzlily na celé čáře - byla jsem přes poledne v parfumerii pro papírky (co šlo - dala jsem na ruku )- bohužel se příliš ostýchá, než aby šla sama. Všem Vám mnohokrát děkuji za názory, určitě Vás opět poprosím až bude třeba :)

Fleur  16.03.10 20:24

Escale a Pondichéry je dobrá volba (po Nilu to rozhodně nebude zklamání), ale finančně to jednodušší mít určitě nebude.

Spirit
Znalkyně 462 příspěvků 16.03.10 20:35

:D Jo jo, šlo mi hlavně o to zachovat cenovou hladinu okolo 1.500 - aby to nevylezlo nad dva a více tisíc. Pondichéry jsou krásné :D (Když by jste viděli jak byla šťastná :D ) To potěší dvojnásobně :D Už u Nilu mi pak chodila říkat, jak jí obdivují krásnou vůni kamarádky - je opravdu moc a moc hodná :)

Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist