Coco M. - Je toto originál nebo napodobenina?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Katarinka182
Učednice 56 příspěvků 24.10.11 13:47
prosiiim o raduuu!

Prosim vas je toto original alebo napodobenina chanel mademoiselle…citala som si tu uz ako to mam rozlisit ale radsej sa opytam…dakujem mocc… :mrgreen:

Na poličce 18 parfémů 1 miniatura 2 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 6 parfémů
Reakce:

Zyra
sv. Parfema z Kecálburgu 5311 příspěvků 24.10.11 13:53

Katarinka z tvojej fotky je prd vidiet. Jedna aromacka tu urobila sluzbu verejnosti tak si pekne porovnaj jej fotografie s flakonom ktory mas doma.
 http://www.arome.cz/…gialu-45328/

A pokial ho nemas doma a chces kupit len podla tejto fotky tak by som to neriskovala, vzhadom k tomu ze sa jedna o Coco M.

Na poličce 30 parfémů 15 miniatur 9 odstřiků 43 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Expe0410
Učednice 58 příspěvků 25.10.11 10:57

Řekla bych, že jedinou zárukou pravosti u Chanela je malinké čísílko ve spodní části zadní strany flakonu. To se pak shoduje i s číslem na krabičce. Těžko se hledá, ale najít se dá a klidně bych se příp. prodejce na toto číslo zeptala. Jinak bych neriskovala, u Coco M, stejně jako no 5, Allure, Chancek… existuje spousta padělků, od relativně dobře vypadajících a docela podobně voňavých až po příšerný stvůry, hrozně páchnoucí. Bohužel nějakou tu zkušenost mám a za ty „slzy“ to nestojí. Prostě bez čísílka nebrat!!!

Na poličce 67 parfémů 3 miniatury 3 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 0 parfémů

Afrika
sv. Parfema z Kecálburgu 2152 příspěvků 25.10.11 12:24

Áno, na Chanely pozor, to číslo je na zadnej strane flakónu v pohode čitateľné a rovnaké musí byť vyrazené na krabičke zospodu, ja som raz tiež vydražila na mimiaukciách „originál kópiu“ Coco Mademoiselle, že je to fejk som rozoznala na prvý pohľad a na šťastie sa mi peniaze vrátili.

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Zyra
sv. Parfema z Kecálburgu 5311 příspěvků 25.10.11 12:30

Zial uz sa zacali fejkovat aj kody

Tigra píše:
Byla jsem dnes v turecké prodejně originálních parfémů. Tady vpravo jsou falzifikáty, tady vlevo „pravé“. Narciso Rodriguez ve stříbrném flakonu – vyvolávací cena 750,– za 100ml. Šla jsem rovnou po „pravých“ Chanelech a strašně se mi zalíbil Chanel Chocolate a Chanel Candy – prý „letošní novinky“, říkal pán. To mne rozesmálo.Nevím, jak sám odlišuje „falsifikáty“ od „pravých falsifikátů“, ale já jsem -kromě Chanelů – měla fakt problém to poznat. Ty Chanely měly nakřivo nalepené pásečky, ale POZOR – všechny měly pískované kódy, i Chocolate!
A jinak vás můžu ujistit, že falešný sortiment byl komplet stejný, jako třeba ve Fannu, vč. ne tak úplně obvyklých vůní (a dávali je do „originál“ papírových taštiček) – což je pro mne signál, že na Aukru nic, ani kyby k tomu měli paragon ze Sephory! To mne teda už moc nepotěšilo…škoda, že mne chlápek nenechal fotit, zírali byste asi taky.

Na poličce 30 parfémů 15 miniatur 9 odstřiků 43 vzorků V tužebníku 5 parfémů

E.Evulenka
sv. Parfema z Kecálburgu 2812 příspěvků 03.01.13 20:20

Co myslíte, bude toto originál?

Na poličce 31 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 03.01.13 21:02

@E.Evulenka

Už jen podle hadičky si troufnu říct, že nebude.

Na poličce 48 parfémů 3 miniatury 13 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 20 parfémů

E.Evulenka
sv. Parfema z Kecálburgu 2812 příspěvků 03.01.13 21:05

@jerry
V tom je zakopaný pes. Říká se , že testery nejsou fejkované , ale co bývalo …nemusí být teť :,(

beliala
sv. Parfema z Kecálburgu 3741 příspěvků 03.01.13 21:15

@E.Evulenka myslím, že to už neplatí - pred nejakým časom som videla na ebay pozoruhodné množstvo testerov Chanelu za minimálne ceny. Či to boli naozaj fejky - to neviem, ale pôsobilo to tak. Všetky z Bulharska. Prihadzovať by som sa neodvážila.

Na poličce 41 parfémů 9 miniatur 5 odstřiků 123 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9233 příspěvků 04.01.13 09:02
@E.Evulenka píše:
V tom je zakopaný pes. Říká se , že testery nejsou fejkované , ale co bývalo …nemusí být teť :,(

a podľa čoho usudzuješ, že je to tester? Podľa krabičky je to originál (fejk), ktorému niekto vzal viečko ;)

Na poličce 85 parfémů 14 miniatur 19 odstřiků 111 vzorků V tužebníku 5 parfémů

E.Evulenka
sv. Parfema z Kecálburgu 2812 příspěvků 04.01.13 14:09

Jsem si taky říkala, že je zvlášní , že má orig. krabičku :think:

Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist