Prosím o pomoc!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

rocky
Nevyléčitelná závislačka 1114 příspěvků 06.12.08 21:57
Prosím o pomoc!

Náš psíček yorkšír před chvilkou si zlomil nehet u přední tlapky. Zlomil si ho přímo u kořínku a krvácí. Zkoušela jsem mu to ustřihnout, ale chudák strašně naříká. Při manželově asistenci jsem myslela že to zvládnu, ale bohužel budeme muset na veterinu. Existuje nějaký lék proti bolesti, nebo něco aby se mu ulevilo?

Na poličce 63 parfémů 1 miniatura 83 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 14 parfémů
Reakce:

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 06.12.08 22:25

asi spíše fixace, aby se mu to nehýbalo.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Veverka
sv. Parfema z Kecálburgu 2403 příspěvků 06.12.08 22:29

Tady by poradila katerinka, ale asi není na foru :?

Na poličce 3 parfémy 2 miniatury 15 odstřiků 145 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 06.12.08 22:33

já bych mu zavázala celou tlapičku, aby o ten ulomený nehet nezadrhával a každopádně bych to nechala taky na veterinu… dneska jsem zrovna naší holce stříhala drápky a to bylo nářků, jako když jí vraždím:-) ale je to stará hééérečka, minule jsem jí nechala ostříhat u veterináře, když jsme byli na očkování a ani nehlesla! dokonce se mi zdálo, že mu dobrovolně podává tlapky :-) takže se prostě úplně umím vžít do Tvé kůže :-(

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

rocky
Nevyléčitelná závislačka 1114 příspěvků 06.12.08 22:52

Já vím, je to na veterinu, ale náš psíček zrovna by teď určite dostal šok. Navíc máme veterináře, který mu to bez narkózy strhne, a já když budu u toho, budu omdlévat. Dnes rozhodně nechci nic podnikat. Zkusím tu tlapku zatím zafixovat, ale na tu veterinu budu muset. Psíček má ten nehet zlomený u lůžka, nedá se nic dělat. Je to takový ten pátý drápek co je na boku tlapky. Je to náš velký naříkávač :cry: . Děkuji za rady. Dobrou noc.

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 07.12.08 07:45

tak co pejsek ?Jaká byla noc ?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 07.12.08 13:44

Jé to je mi líto, taky mám yorkšíra ale čubinku a jelikož je to takový plašan na zatrhávání drápků trpí velice často.Většinou si je utrhne až do živého.Bohužel nic jiného než návštěva veterináře se dělat nedá.Pejskovi to zmrazí a uštípnou nebo vytrhnou.Pokud se jí toto stane, omývám hodně studenou vodou a pak stáhnu obinadlem.Doufám že už je psíček v pořádku :lol:

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

rocky
Nevyléčitelná závislačka 1114 příspěvků 07.12.08 13:52
Rocky
chavah píše:
tak co pejsek ?Jaká byla noc ?

Děkuji za optání, už je to o.k.. Včera večer jsme mu odtrhli zbytek drápku, protože mu už jenom plandal a vyčistili ranku. Nesl to celkem špatně a dost hysterčil, ale bylo vidět, jak se mu pak ulevilo. Řval jako tur, ale řval spíš ze strachu. Po zákroku už byl ve svém živlu, hned se najedl a šel odpočívat. http://img.enter4u.eu/…8030r884.jpg

Arome Lada.
Znalkyně 371 příspěvků 08.12.08 01:51

Nevím, jaký je teď trend, ale když byla naše 12,5 letá Zora štěňátko, tak bylo zvykem malinkým štěňátkům ten pátý boční drápek uřezával i s tou kůstkou( nejsem odborník,vyjadřuju se laicky), aby se jim o něco nezachytával, neulamoval se, nezavazel.Zní to asi dost drasticky, ale mělo to své důvody a výhody. dnes se to prý ale nedělá.

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 08.12.08 07:59

my máme 3letou fenečku a nechali jsme jí to udělat, ale prý se to dělá jen na zadních tlapkách, takže na předních je pořád má..

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 08.12.08 12:26

naší čubině je 13let a je stále takový pošuk, takže každý rok si ty drápky nalomí úplně u lůžka a nikdy nám doktor nic takového nenabídl,takže do teď jsem ani netušila, že to jde úplně odstranit. Každý rok trpíme s ní.

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů
 Váš příspěvek
Další témata z kategorie

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist