prosím o pomoc holky z Českých Budějovic

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

radmila.k
Znalkyně 335 příspěvků 02.02.09 19:27
prosím o pomoc holky z Českých Budějovic

Ahoj, potřebovala bych vyzvednout nějaké zboží z internetového obchodu, který má v ČB kamennou pobočku. Je to jen prkotina, pomáda na rty, za kterou bych platila poštovné 99 kč. Pokud by mi to některá z vás poslala, bylo by to jen 30 kč za doporučený dopis. Peníze za pomádu + poštovné samozřejmě pošlu předem.
Díky Radka

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 3 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Reakce:

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 02.02.09 20:01

Jsem k dispozici :wink:

Na poličce 54 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 02.02.09 20:04

Nebo já, klidně, co je to za obchod? Překvapuje mě, že v Budějkách je něco, co jinde ne. Jsme taková větší vesnice :lol: :lol:

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 02.02.09 20:26
Amy píše:
Nebo já, klidně, co je to za obchod? Překvapuje mě, že v Budějkách je něco, co jinde ne. Jsme taková větší vesnice :lol: :lol:

Jo, to by mě taky zajímalo. Zatím jsem nikde na netu na obchod s osobním odběrem v ČB nenarazila (krom prodeje kontaktních čoček s vyzvednutím v lékárně :roll: ).
Vesnice? 8) To zas asi néé, ale do megalopole máme taky daleko :wink:

Na poličce 54 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

radmila.k
Znalkyně 335 příspěvků 02.02.09 20:43

Je to firma Baby-eshop, Fráni Šrámka 1.
Chtěla bych tuo pomádu na rty: http://www.baby-eshop.cz/eko-a-bio-drog … -cosmetics

Asi ji mají i jinde, ale mě se nechce hledat, velké rozdíly v ceně asi nikde nebudou. Největší položka by bylo poštovné.
Poprosím Verunku, když napsala první. :D

Napíšu sz.

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 3 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 02.02.09 20:51

No Verčo, co se týká nákupů, tak jsme spíš vesnice, známé obchody jsou tu velice pomálu, ale tenhle vypadá zajímavě, teda vypadal by pro mě tak před 6-ti lety :lol: :lol: , ten balzám vypadá dobře a je zřejmě eko, takže dobrý, pak podej informace, co všechno zajímavého tam měli :wink:

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist