prosím o pomoc holky z Českých Budějovic

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

radmila.k
Znalkyně 335 příspěvků 02.02.09 19:27
prosím o pomoc holky z Českých Budějovic

Ahoj, potřebovala bych vyzvednout nějaké zboží z internetového obchodu, který má v ČB kamennou pobočku. Je to jen prkotina, pomáda na rty, za kterou bych platila poštovné 99 kč. Pokud by mi to některá z vás poslala, bylo by to jen 30 kč za doporučený dopis. Peníze za pomádu + poštovné samozřejmě pošlu předem.
Díky Radka

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 3 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Reakce:

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 02.02.09 20:01

Jsem k dispozici :wink:

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 02.02.09 20:04

Nebo já, klidně, co je to za obchod? Překvapuje mě, že v Budějkách je něco, co jinde ne. Jsme taková větší vesnice :lol: :lol:

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 02.02.09 20:26
Amy píše:
Nebo já, klidně, co je to za obchod? Překvapuje mě, že v Budějkách je něco, co jinde ne. Jsme taková větší vesnice :lol: :lol:

Jo, to by mě taky zajímalo. Zatím jsem nikde na netu na obchod s osobním odběrem v ČB nenarazila (krom prodeje kontaktních čoček s vyzvednutím v lékárně :roll: ).
Vesnice? 8) To zas asi néé, ale do megalopole máme taky daleko :wink:

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

radmila.k
Znalkyně 335 příspěvků 02.02.09 20:43

Je to firma Baby-eshop, Fráni Šrámka 1.
Chtěla bych tuo pomádu na rty: http://www.baby-eshop.cz/eko-a-bio-drog … -cosmetics

Asi ji mají i jinde, ale mě se nechce hledat, velké rozdíly v ceně asi nikde nebudou. Největší položka by bylo poštovné.
Poprosím Verunku, když napsala první. :D

Napíšu sz.

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 3 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 02.02.09 20:51

No Verčo, co se týká nákupů, tak jsme spíš vesnice, známé obchody jsou tu velice pomálu, ale tenhle vypadá zajímavě, teda vypadal by pro mě tak před 6-ti lety :lol: :lol: , ten balzám vypadá dobře a je zřejmě eko, takže dobrý, pak podej informace, co všechno zajímavého tam měli :wink:

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist