Prosim o pomoc - rozbitý rozprašovač

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Arome Bára
Učednice 50 příspěvků 26.01.09 18:21
Prosim o pomoc - rozbitý rozprašovač

Přeju pěkný večer všem :)

Mám velkou prosbu o radu. U voňavky, která mi byla naježena pod stromeček se mi rozbil rozprašovač. Bylo by to jasně na reklamaci, ale já, jak jinak, můžu najít účtenky od všech ostatních dárků, jen od tohoto ne :?

Takže mi jako jediná varianta zbývá rozprašovač zdemolovat a parfém přelít jinam. A tam směřuje můj dotaz - jak nejlépe vůni i nadále uchovat? Nejspíš pořídím nějaký refan, ale vůně je takřka ještě 50 ml a někde na fóru jsem tu četla, že i v něm se parfémy rychle kazí.
Takže prosím o radu, co myslíte, jakým způsobem bych mohla co největší možnou část tohoto parfému zachránit? Je mi jasný, že jakmile poruším obal a obsah se dostane na vzduch, bude po vůni dost rychle, ale přeci jen, naděje umírá poslední, takže kdyby vás cokoli napadlo, budu moc ráda :)

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 26.01.09 18:28

Nevím, jak se ti rozprašovač rozbil, jestli jen nestříká, tak ho zkus vyměnit z nějaké jiné vůně, nebo propíchnout, to ale moc nepomáhá…

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 26.01.09 18:36

já bych zkusila nejdřív zajít do toho obchodu a reklamovat - mají právo požadovat účtenku ale je možné, že prodej zboží vyhledají v pc a vymění ho i bez účtenky - za pokus to stojí, vše je o ochotě lidí, za zkoušku to stojí

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 26.01.09 18:38

Baru, jestli jste platili kartou, postačí i výpis z účtu.

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Arome Bára
Učednice 50 příspěvků 27.01.09 18:02

Děkuju za rady. Bohužel, kartou to nebylo, takže zbývá hledat a případně jít vyjednávat. Nejde zas o nějakou závratnou sumu, byl to takový schovaný „poklad“ v drogérce, takže spíš řeším, jak tu vůni ještě zachránit. Ale až budu mít klid po zkouškách, asi ještě obrátím alespoň část bytu naruby a pokusím se ten doklad dohledat. Takže s demontáží flakónu ještě chvíli posečkám a do té doby budu sbírat tipy, co s ním, když reklamace nevyjde.
Co se týče rozprašovače, normálně fungoval, spotřebovala jsem pár ml a pak zničeho nic NIC. Mačkám, mačkám a ta drzá pumpička prostě stávkuje :roll:

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 27.01.09 20:09

Mně se to taky stalo. No práce to byla strašná, urvat ten krček. Přítel operoval s hasákem a já jsem asistovala s několika kuchyňskými nástroji. Pacient nepřežil, leč jeho cenná tělesná tekutina byla zachráněna. 8)

Arome Bára
Učednice 50 příspěvků 27.01.09 23:46

Hehe, tak asi nějak obdobně to bude vypadat i u nás :lol: Iri, můžeš mi prosím prozradit, jak byla ona zázračná tekutina tedy nakonec zachráněna? Respektive v čem?

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 27.01.09 23:57

Koupila jsem si tehdy v Sephoře kabelkový rozprašovač. Naštěstí se to tam akorát vešlo. Že by sis jich koupila ze pět? :lol:

Arome Bára
Učednice 50 příspěvků 02.02.09 13:28

Tak to jsem zvědavá, jestli ty refany nakonec nevyjdou ve výsledku dráž než samotný Halloween :lol:

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 02.02.09 14:08

Baruš, v Douglasu v Olympii, prodávají za 50,– umělohmotné lahvičky s rozprašovačem o obsahu 30ml, na domácí použití to stačí, do kabelky neee, tečou, aspoň teda mě. A nemáš doma lahvičku s rozprašovačem třeba od kondicioneru? Když ji pořádně vymyješ a vysušíš? On ten Heoween je polívačka, tak ho spotřebuješ rychle a nemusíš mít strach, že se ti zkazí :D

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9074 příspěvků 13.02.09 21:38
Vera píše:
Baruš, v Douglasu v Olympii, prodávají za 50,– umělohmotné lahvičky s rozprašovačem o obsahu 30ml, na domácí použití to stačí, do kabelky neee, tečou, aspoň teda mě. A nemáš doma lahvičku s rozprašovačem třeba od kondicioneru? Když ji pořádně vymyješ a vysušíš? On ten Heoween je polívačka, tak ho spotřebuješ rychle a nemusíš mít strach, že se ti zkazí :D

V Sephoře mají myslím i třicítky, kovové, tj. nejde do nich světlo, jsou dražší, ale je-li to poklad? Jinak v refanoobchodu mají i větší flakony. Bez přelití to asi nepůjde.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 26 parfémů

evapoja
Učednice 70 příspěvků 16.01.14 13:25

Tak s rozprašovačem mám také problém. Resp. s jeho neexistencí :evil: .
Dostala jsem se ke staré lahvičce z 80. let a opravdu by mě zajímala vůně uvnitř, resp. srovnání s jeho stávající verzí. Jenže rozprašovač vůbec nemá. Z lahvičky trčí pevný konec hadičky, jde zmáčknout, ale to je vše, ani kapka. Zkoušela jsem rozprašovače z kdečeho, jenže doba pokročila, vše vyrobené v současnosti je moc velké, tudíž to nejde dostatečně hluboko zamáčknout a nestříká.

Co skutečně nechci je vloupat se do falkonu násilím, takže kdybyste snad některá měla nějaký nápad, budu neskonale vděčná :P .

Na poličce 37 parfémů 18 miniatur 5 odstřiků 89 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Uživatel je onlineFrantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 21265 příspěvků 16.01.14 14:04

Injekční stříkačka.

Na poličce 623 parfémů 130 miniatur 658 odstřiků 990 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ef
sv. Parfema z Kecálburgu 2167 příspěvků 16.01.14 14:23

Travalo.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

evapoja
Učednice 70 příspěvků 17.01.14 13:02

Díky za obě rady, stříkačka nezabrala, možná bude problém i s pumpičkou samotnou. Ještě to zkusím s jehlou a travalo okouknu. Poslední pokus asi nakonec bude stará osvědčená metoda - násilí a ještě větší násilí :-), nebo to vzdát a kochat se diorivským flakonem s původní náplní jen pohledem.

Na poličce 37 parfémů 18 miniatur 5 odstřiků 89 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist