Prosím o pomoc s výběrem nové vůně.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

signity
Nováček 2 příspěvky 06.04.09 14:24
Prosím o pomoc s výběrem nové vůně.

Dobrý den, je mi 33 let a již 9 let používám stejnou vůni Iceberg Universe pour femme. Nemám ráda nové vůně, zkoušela jsem jich už tolik…, tuhle jsem si vybrala po 14 dnech, kdy jsem byla domuvená s prodavačkou, ta mě před prací něčím navoněla a já jí pak řekla, jestli dobrý nebo ne. A byl z toho Iceberg Universe. Vůně nestřídám, ale už ho delší dobu nevyrábí. Sice se stále dá sehnat, ale tyto lahvičky už mají svůj věk a není to ono. Proto potřebuji novou. Složení Icebergu Universe jsem našla: a classical floral-oriental with notes of white peach, honeysuckle,lily, galbanum, rose, orris amber, benzoin, patchouli, vetiver, sandalwood and musk. Nemám ráda odlehčené a vodní vůně. Hrozně mi voněl Aromatonic Lancome- zelený, ale už se taky nedá koupit :cry: Byla jsem kostýmkový typ, ale co mám děti, tak to už nejde. Prosím o tip na novou vůni, cena nerozhoduje! Moc děkuji za pomoc! Jana

Na poličce 3 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Lory
Učednice 62 příspěvků 09.04.09 17:20
signity píše:
Dobrý den, je mi 33 let a již 9 let používám stejnou vůni Iceberg Universe pour femme. Nemám ráda nové vůně, zkoušela jsem jich už tolik…, tuhle jsem si vybrala po 14 dnech, kdy jsem byla domuvená s prodavačkou, ta mě před prací něčím navoněla a já jí pak řekla, jestli dobrý nebo ne. A byl z toho Iceberg Universe. Vůně nestřídám, ale už ho delší dobu nevyrábí. Sice se stále dá sehnat, ale tyto lahvičky už mají svůj věk a není to ono. Proto potřebuji novou. Složení Icebergu Universe jsem našla: a classical floral-oriental with notes of white peach, honeysuckle,lily, galbanum, rose, orris amber, benzoin, patchouli, vetiver, sandalwood and musk. Nemám ráda odlehčené a vodní vůně. Hrozně mi voněl Aromatonic Lancome- zelený, ale už se taky nedá koupit :cry: Byla jsem kostýmkový typ, ale co mám děti, tak to už nejde. Prosím o tip na novou vůni, cena nerozhoduje! Moc děkuji za pomoc! Jana

Ahoj Signity, Iceberg bohužel neznám, ale podle složení mě napadl Dior - Dolce Vita.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 6 parfémů

maricka
Nevyléčitelná závislačka 1075 příspěvků 09.04.09 17:45

Iceberg Universe znám, je to docela pěkná kořeněná vanilková vůně s pomerančovým květem. Co takhle zkusit jí docela podobný Boucheron B , Caron Pour Une Femme nebo Laura Biagiotti Tempore Donna ? Možná ještě zkus Rochas Absolu …

Na poličce 38 parfémů 529 miniatur 0 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 0 parfémů

signity
Nováček 2 příspěvky 09.04.09 17:51

Vyzkouším, děkuji za typy!!! Napíšu, jak jsem dopadla. Jana

Na poličce 3 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

maricka
Nevyléčitelná závislačka 1075 příspěvků 09.04.09 17:52

Ještě Sublime od Jeana Patoua :-) Ale to už je trochu silnější kafe…

Na poličce 38 parfémů 529 miniatur 0 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Maddlen
Nováček 11 příspěvků 08.11.15 11:23

Oživuji diskusi.
Hezké nedělní ráno, chtěla bych poprosit o radu s výběrem parfému – snad jsem téma zadala do správné kategorie.

Má kritéria: ovocně-květinová nebo i kořeněná orientální vůně (takovou jsem ještě neměla, ale myslím, že vzhledem k mému typu by mi mohla nějaká pasovat), která neobsahuje pižmo (je mi z něj zle). Nemusí se za mnou táhnout, raději aby voněla spíše u těla a nebyl to bolehlav, ne vtíravá a obtěžující.

Moc děkuji za tipy, během týdne bych si je zašla očichat. :) Momentálně používám Eau de Lacoste, ta mi voní, ale ráda bych změnu. Včera jsem zkoušela v parfumerii Jeu d´Amour od Kenzo, nejprve mi velmi voněla ale asi po 2, 3 hodinách mi byla protivná (a doma jsem zjistila, že má v základu právě pižmo) – a slečna v obchodě moc neporadila.

Děkuji!

PS: Je mi 32, takže bych ráda něco adekvátně věku, nic pro zralé ženy. :) Jinak jsem plnoštíhlá, takže asi nic „vílího“ a povahou věčná optimistka, tak něco, co by to podtrhlo. :)

Na poličce 3 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist