Prosím o porovnanie Inside Trussardi -Trouble-Cristobal

Arome danka 09.10.09 17:11

Prosím o porovnanie Inside Trussardi -Trouble-Cristobal

Prosím Vaše názory /klady a zápory /
a prípadné poradie obľúbenosti

VĎAKA

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

jasmina 09.10.09 17:59

trussardi je oriskovo-kramelovo-cokoladovo-kavove amaretto - vyrazne sladka a gurmanska vune (libi, vlastni)

trouble nevim
cristobal jsem zkousela jen zbezne, vanilka s kvetinami (tu bych mit nemusela - coz je dano ale mym vkusem - nemam rada kvetiny - ve vunich :D)

Janka 09.10.09 18:05

Cristobal mi přijde hodně podobný Cinémě

jasmina 09.10.09 18:12

tak to me ani ne
cinemu mam
v cristobalu mi neco vadi (mozna krome kvetin i paculi)

Janka 09.10.09 18:16

Cinemu mám taky, Cristobal jen vzorek. Začátek mi přijde fakt hodně podobný, ale je pravda, že cristobal se rozvine tak ňák divně (asi to bude fakt ta, to? pačuli…hned jak přijdu dom, prozkoumám! :lol: )

jasmina 09.10.09 18:49

paculi je to - nezaslouzi si lepsi zajmeno :lol:

Dalia 09.10.09 19:42

Inside se mi líbí moc. Pro mě je to uklidňující vůně. :)

Daisy.zlouky 09.10.09 21:18

Inside - smetana, čokoláda, kafíčko, prostě slaďounká mňamka
Trouble - také sladký, ale řekla bych jemně do orientu
Cristobal - sladkosti už není tolik, lehounká vanilka s květinami

P :wink: ro mě je z nich Inside nejlepší, ostatní jsem si užila a poslala dál

Dalia 09.10.09 21:38

Daisy a cítíš Inside ze sebe, nebo by jsi musela přilepit nos k místu aplikace? :arrow: Já se z flakonu ještě nestříkala, dojížděla jsem po večerech vzorek od Tebe, takže jsem ještě Inside ani nevytáhla ven. Popravdě - ze vzorečku jsem Inside moc výrazně necítila, tak doufám, že po sprše z flašky to bude lepší. :)

Daisy.zlouky 09.10.09 21:41

Dalio po pár hodinách ho ze sebe necítím, asi se sžijeme dokonale :lol: :lol: , ale kamarádka bezpečně pozná, že jím voním a to ji kolikrát vidím až odpoledne.Dneska byli u nás, v koupelně se stříkla - jednou, byla jsem u toho a já ho z ní cítila ještě k večeru, když odjížděli.

Dalia 09.10.09 21:53

Tak se s ním asi také dokonale sžívám, ŇAM. :D

Kerze 09.10.09 22:10

Inside - sladké nic
Trouble - sladkokyselé nic
Cristobal - nádhera ! Horké palačinky s vanilkovým krémem a broskvemi… :D

Podoba s Cinémou ani vzdálená - Cinému opravdu nemusím, ba dokonce nemůžu… :? …Cristobal miluju… :D

klubko 09.10.09 22:36

Cítím to podobně.
Inside - velmi sladká, kávová, leč přímočará vůně.
Trouble - těžko se mi popisuje něco, co mě neosloví.
Cristobal - nepřijde mi podobný Cinémě (tu nemám ráda, přeslazená, cukrová až běda), spíš mi přijde podobný Ralph HOT. Zřetelně tam cítím fíky, ale Cristobal jde míň do gurmánska, víc do květinova.

Sára 09.10.09 22:44

Inside je opravdu hodně přímočará - kávovo-vanilkový puding dle mého nosu, to už raději Hypnotic Poison když sladkou vanilku nebo Kenzo Amour
Trouble - vanilka, nakyslá, něco mi v ní vadí, trošku v ní citím Addict, ten mi vadí taky :cry:

Cristobal - taky mi připoměl hned na první přičichnutí Cinému, svěží vanilka, pěkná netuctová vůně
všechny vůně podle mne spojuje výrazná vanilka ale v každé je zcela jinak namíchaná

katerinka 09.10.09 23:42

Inside - kávová, obyč. trochu nic moc
Cristobal - sladká dusivka
Trouble - nádherná, lehce orientální vanilka s kapkou citronu

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist