Prosím o radu*

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Spirit
Znalkyně 462 příspěvků 22.05.09 11:37
Prosím o radu*

Nevíte náhodou někdo jaká je??? http://www.arome.cz/…tailvune.php?…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Fanfan
sv. Parfema z Kecálburgu 6634 příspěvků 22.05.09 15:31

Podle statistiky ji vlastní například Oleka a Mitzi, zkusila bych některé z nich napsat, určitě se podělí o dojmy… :wink:

Na poličce 18 parfémů 5 miniatur 9 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 1 parfém

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 22.05.09 22:49

Spirit, Kenzo je výrazná květinová vůně s docela hořkou náloží bergamotu a pomerančových květů ze začátku, kterou pak hned trochu zjemňuje tuberóza, ale všechno zůstává v takové trochu hořce květinové rovině.
Naslepo bych nedoporučila, sice máš na políčce takovou pécku jako Lou Lou, ale Kenzo není sladký.

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Spirit
Znalkyně 462 příspěvků 23.05.09 10:03

Díky moc za odpověď :) Takže je asi dost specifická, on je celý starší Kenzo zvláštní - ale neříkám, že není krásný, právě jsem uvažovala, jestli jí zkusím na slepo, ale asi ne. Ještě jednou díky moc***
P.S.: Nejspíš je to specificky nahořkloskoro­mýdlová květinová neřídká kombinace, že jo :) S vůněmi to mám různé, mám ráda pecky, ale ráda je vyvažuju něčím vzdušným :)

maricka
Nevyléčitelná závislačka 1075 příspěvků 23.05.09 11:58

Já mám pocit, že je to starý název i obal vůně: http://www.arome.cz/…tailvune.php?… (tedy ca Sent Beau), všude jsem se s tím setkala, i na stránkách Cosmo: http://www.cosmo.cz/KENC101.html (Ada má však v databázi tuto vůni samostatně a prý je z roku 2006). Tak nevím, ale spíše bych byla pro první variantu, někdy jsou v těch názvech zmatky…

Zkrátka Kenzo Kenzo je nynější Ca Sent Beau. Nevím, možná se dá sehnat občas v parfumeriíh nebo běžně na internetu a tady ji určitě také někdo má :-)

Na poličce 38 parfémů 529 miniatur 0 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 23.05.09 13:39

Mě se zdá že právě že není, i když jsou si podobné . Původní Kenzo je sice z roku 1988 a všechny tři z této série mají podobné flakony :
Kenzo, Kenzo ça Sent Beau a Kenzo Le Monde est Beau,
ale ta první Kenzo s Kenzo Ça Sent Beau mají poněkud rozlišné složení , ale až bude chvílka zaskočit do parfumérky vyzkoušet zase Kenzo ça Sent Beau - můžu ho důkladněji porovnat s prvním Kenzo.

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Spirit
Znalkyně 462 příspěvků 23.05.09 21:53

Právě, že jsem koukala na tu podobu s flakony.

Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist