Prosím o radu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Arome Thania
Nováček 1 příspěvek 26.06.11 11:08
Prosím o radu

Ze zdravotních důvodů jsem delší dobu nebyla na původních stránkách a jaké bylo mé překvapení ze sdělení, že nové Arôme je hotové a běží v testovacím provozu. Čtením recenzí o vůních, názory a zkušenosti jiných to mě vždy dovedlo odpoutat od mých problémů. Navíc a to bylo úplné pohlazení na duši, že tady nebyly žádné neslušné výrazy, nevraživost a pěkný písemný projev. Na internetu ojedinělý jev. To se slečně Adě a i všem ostatním opravdu moc povedlo. Velmi se mi také zamlouvalo přehledné uspořádání a bezproblémové orientování což mi na těchto nových nejde. Chyba bude asi zřejmě ve mě a proto prosím o pomoc v orientaci na nových stránkách, existuje něco jako průvodce nebo návod? Např. přečtu si recenzi, ale názory ostatních tam nejsou, už se nebudou uvádět,není to škoda? Moje registrace původní neprošla, asi protože jsem zde dlouho nebyla a tak mám nový nick.
Děkuji za odpověď a přeji všem mnoho voňavých dnů.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 08.07.11 20:17

Nové fórum se stále předělává a není ještě hotové,takže zatím funguje toto fórum a díkybohu pořád normálně. :wink:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

zlobi
Nováček 18 příspěvků 28.03.16 01:03
jak zobrazim v inzerci fotky?

Dobry den,
nevim, kam dotaz nejlepe napsat, tak snad zde mi nekdo poradi.
Sem tam se divam do inzerce, hodne prodavajicich uvadi viz. foto, nicmene vubec netusim, kde ty fotky najdu.
Vetsinou vidim jen malicke foto v avataru nez inzerat rozkliknu, ale dalsi fotky neumim najit. :nevim:

Za pripadnou radu, predem, dekuji. :srdce:

Na poličce 52 parfémů 6 miniatur 3 odstřiky 54 vzorků V tužebníku 17 parfémů

zlobi
Nováček 18 příspěvků 28.03.16 03:23
vyreseno

dekuji! :pankac:

Na poličce 52 parfémů 6 miniatur 3 odstřiky 54 vzorků V tužebníku 17 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist