Prosím o radu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kotu
Učednice 46 příspěvků 02.04.07 19:56

Holky - znalkyně, prosím, nevíte jestli je rozdíl mezi VS Dream Angel Heavenly Desire a Divine. Mám totiž vzoreček první uvedené, ale Ada ji třeba v databázi vůbec nemá, ani v ČR není k dostání, ale na zahraniční webu jsem ji pod názvem DA Desire našla…

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Reakce:

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 02.04.07 21:50

Poopravila jsem název tématu, aby bylo jasnější, o co jde.
A napravila jsem nedostatek v databázi, už jsou tam nejen všichni čtyři Dream Angels včetně obrázků a složení, ale i dalších pár vůní od VS, které ještě chyběly + skoro u všech obrázky a složení.
Dream Angels jsou určitě čtyři rozdílné vůně, každá voní jinak…

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

plevanka
sv. Parfema z Kecálburgu 2018 příspěvků 07.01.08 15:58

Za měsíc jedu do Mexika a chtěla bych si pořídit vůni, kterou bych tam používala. Poradíte? Bylo by fajn, kdyby mi pak dovolenou připomínala hodně dlouho, jestli rozumíte…? Nejsem příznivkyně žádných růžových nicneříkajících vodiček, nemusím vanilku, ale zas by to asi mělo být něco svěžejšího…Fak­t nevím.

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 124 vzorků V tužebníku 1 parfém

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 07.01.08 16:41

a co zkusit Nil od Hermes? Svěží a drží. Na mě v teple nic nedrží, takže to hodně oceňuju. Nebo ten LArtisan, co je mu podobný.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 07.01.08 21:52

Nebo taky od Hermés Un Jardin en Mediteranée.
Nebo zelený čaj s mátou od L'Occitane. I když za tu cenu bych se radši poohlídla po pořádném parfému…

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 07.01.08 22:27

Balmain Eau D´Amazonie

Na poličce 112 parfémů 11 miniatur 24 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 28 parfémů

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 07.01.08 22:40

L'artisan parfumeur má vůni Piment br

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 07.01.08 22:45

ta paprička se mi od LArtisanu moc líbila.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 07.01.08 23:02
Mirka píše:
ta paprička se mi od LArtisanu moc líbila.

Jojo, Piment Bruiant je velmi zajímavá a velmi pikantní. Protože miluju superhořkou čokoládu s chili papričkou, zkusila jsem Pimentem přestříknou Amou de Cacao - dost zajímavé - velmi jedlé :)

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

plevanka
sv. Parfema z Kecálburgu 2018 příspěvků 08.01.08 09:18

Děkuju vám za typy:-).

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 124 vzorků V tužebníku 1 parfém

Lucinela
sv. Parfema z Kecálburgu 4317 příspěvků 07.08.12 09:25

Obracím se na vás s prosbou o radu. Moje dcera bude mít 18. Upozorňuji, že je to už „celkem zkušená aromačka“, která dokáže ocenit i vůni, které ještě nedorostla. V poslední době si oblíbila Chloe EdP a ačkoli já ji nemusím, na ní při mírné aplikaci voní velmi hezky. Teď jsem ale nahlodaná, protože kdysi objevila v Sephoře Mat Chocolat a ten je teď na Elninu. Srovnávala ho potom s „čokoládovým“ Angelem a zdál se jí oproti Angelovi, že má malou výdrž. Máte zkušenosti s výdrží Mat Chocolat? A celkově budu moc ráda, když mi poradíte, do čeho by jste šly a proč. Předem děkuji a všem vám přeji krásný den. :kytka:

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Lucinela
sv. Parfema z Kecálburgu 4317 příspěvků 07.08.12 09:26
@Toayen píše:
Obracím se na vás s prosbou o radu. Moje dcera bude mít 18. Upozorňuji, že je to už „celkem zkušená aromačka“, která dokáže ocenit i vůni, které ještě nedorostla. V poslední době si oblíbila Chloe EdP a ačkoli já ji nemusím, na ní při mírné aplikaci voní velmi hezky. Teď jsem ale nahlodaná, protože kdysi objevila v Sephoře Mat Chocolat a ten je teď na Elninu. Srovnávala ho potom s „čokoládovým“ Angelem a zdál se jí oproti Angelovi, že má malou výdrž. Máte zkušenosti s výdrží Mat Chocolat? A celkově budu moc ráda, když mi poradíte, do čeho byste šly a proč. Předem děkuji a všem vám přeji krásný den. :kytka:
Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist