Prosím o radu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lenna
Parfémová maniačka 539 příspěvků 01.11.08 16:39
Prosím o radu

Dobrý den, chtěla bych poprosit o radu při výběru dárku. Ráda bych koupila mamce parfém na vánoce. Je jí 55, nepotrpí si na žádné výstřednosti, na druhou stranu je potěšena, když jí okolí chválí, že pěkně voní. Zatím sklízela úspěchy s Today z Avonu, ten si velmi oblíbila. Znáte nějaký podobný mezi značkovými vůněmi?
Ještě když jsme u toho Avonu - pamatujete si někdo vůni Surrender for her? Nosila jsem ji, když byl Avon pro mě největší značkou za dob studií. :D Pak jsem si zvykla na značkové vůně a zjistila, že není tak dokonalá, jak se mi zdála předtím. Dosud jsem ale nearazila na něco podobného… Nemáte nějaký typ?
 Díky.

Na poličce 30 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 01.11.08 21:29

Today se velmi podobá Hermes 24 Faubourg Eau délicate, ale tak, že jsou skoro identické. Hermes je jen jemnější a propracovanější, jinak dvojčátka. Nevím, jestli to bude pro Tvou maminku to pravé - vlastně úplně stejná vůně, jakou už měla.

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 01.11.08 21:36

Mně zase tak identické nepřijdou - Hermes je zářivější a je na něm víc poznat, o jaké květiny jde, Today je takový mlhavý. Takže bych se nebála.
Ale určitě by se mamince líbila i úplně odlišná vůně… jen těžko odhadnout vkus, no :)

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Iris
Učednice 239 příspěvků 01.11.08 21:49

Co zkusit Versace 2007 http://ada.konicky.net/…tailvune.php?… ? Ta mi připadá typově velmi, velmi podobná… Schválně jsem si obě dala na ruku a je to tam :D

Na poličce 5 parfémů 1 miniatura 2 odstřiky 75 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Lenna
Parfémová maniačka 539 příspěvků 01.11.08 23:38

Díky za tipy. Právě že mamku nedokážu odhadnout. O mých vůních (Hypnotic Poison, BVLGari Notte, Trussardi Jeans..) tvrdí, že se jí líbí na mně, sama by je však nenosila. Když jí dávám přivonět ke vzorečku, jen očichá, řekne, že to pěkně voní, prostě nesdílí to nadšení pro parfémy. :wink: Přesto jednou vyslovila přání, že by značkový parfém chtěla. Na letišti se jí ještě líbil Armani Emporio Remix..

Lenna
Parfémová maniačka 539 příspěvků 01.11.08 23:46

Ještě se omlouvám za hrubku v 1. příspěvku - píšu a nepřemýšlím.

PetraSK doma
Parfémová maniačka 703 příspěvků 02.11.08 00:42

Lenni, a čo také niečo ako Fifth Avenue od E.Arden alebo Nina Ricci Love in Paris, resp. Premier Jour? Ja si myslím, že mamke by sa páčili, sú to také páčiace sa vône, nekonfliktné, všeobecne ľúbivé, hlavne Love In Paris sa mi pozdávala, pripomína mi J´Adore…moja mamka nosí napr. DKNY for Women /na leto/, vône od Body Shop /celoročne/, Aqua Allegoria na leto od Guerlain /Herba Fresca hlavne/, miluje zelený čaj od Blvgari…ale ona nemá rada nič kvetinové, miluje citrusy…

Na poličce 118 parfémů 20 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 02.11.08 00:42

Volila bych nějakou nekonfliktní, univerzálnější vůni, ale zase ne nějakou slabou vodičku. Vypadá to, že tvoje maminka bude jako ta moje, unosí cokoli, hlavně když to dobře voní :)

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Fleur  02.11.08 11:27

S Premier Jour se nedá nic zkazit, zejména když si maminka nepotrpí na nějakou konkrétní složku ve vůni. A je to kvalita, kterou na netu lze pořídit za velmi přijatelnou cenu.

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 02.11.08 12:09

Taky si myslím, že Premier jour je moc dobré řešení. Ale doporučuji EDP. U té stačí jeden dva střiky a voníte si celý den.

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 02.11.08 13:26

Já bych taky doporučila Premier Jour nebo Dior-Poison Tendre ta je taky pěkná a líbí se, ale je poněkud dražší :lol:

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 02.11.08 13:39

Mně se zase Premier de Jour nelíbí a houby drží.. :roll:

Já bych na maminu viděla tu Love in Paris -není to prvoplánová slaďule :twisted: ,ale sladká je,
je tam i špetka něčeho zvláštního, jakoby nebylo možné určit v jeden moment jednotné složení…
A o to přece jde - maminka je dáma(samozřejmě, že duchem klidně „20“ka),
a musí tam být trochu toho tajemna a ženské rafinovanosti…,a nebude vonět obyč drogérovkou…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 02.11.08 13:48

Nechceš třeba mamince koupit něco z Chanelů ? Určitě úspěch bude zaručen, ty skoro vždycky pěkně voní :),

tak by se ji mohlo hodit Coco.

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Ylang
Učednice 46 příspěvků 02.11.08 13:57

co takhle Rodier Femme či Bell en Rykiel (mamčiny dvě nejoblíbenější) nebo J´adore :wink:

Na poličce 9 parfémů 2 miniatury 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

scarlet
Učednice 72 příspěvků 02.11.08 16:36

L'Instant de Guerlain, angel, Gucci by Gucci (2007, 2008), DG The One, Euphoria, Secret Obsession, Donna (Laura Biagioti), namísto Tendre Poisonu spíše White Linen letošní limitka s těmi přívlatky, Zen, atd. Neomezovala bych to pouze na Premier Jour. Chloe, Hugo XX.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist