Prosím o radu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Arome pf
Nováček 10 příspěvků 20.11.08 12:58
Prosím o radu

Dobrý den dámy,
velmi Vás prosím o radu. Je mi 25, už několik let je mým favoritem J´Adore od Dioru. Ještě víc se mi líbí čistý parfém, který jsem si teď pořídila, ale bohužel tato vůně je tak slaboučká, že ji na sobě vůbec necítím, a myslím, že ani okolí ji moc nevnímá.
Chtěla bych parfém na této bázi. Spíš květinový (ale nic ve stylu Light Blue, Addict 2), který by se hodil na den i večer, léto i zimu, prostě spíš elegantní, středně těžký. Očekávám něco s celodenní výdrží, aby jej vnímalo i okolí (vůně mě ale nemusí ohlašovat už 5 minut před příchodem :) ). Líbí se mi uhlazené vůně „čistoty“, mám ráda růže, konvalinky, možná i něco do krémova (Nivea).
Moc děkuji za každý tip.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 20.11.08 13:24

Mně připadá charakterově podobná Nina Ricci Love in Paris a líbí se mi víc než J´Adore. Výdrž je velmi slušná. Ze začátku až moc intenzivní, pak zjemní a je krásně květinová. Cítila jsem ji celý den. Nevím, jestli ji zařadit mezi elegantní, spíš asi ne, ale záleží určitě na osobním vjemu.

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Arome pf
Nováček 10 příspěvků 20.11.08 13:28

Díky, asi jsem ji už „cítila“, ale moc se mi nevybavuje, určitě odzkouším.

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 20.11.08 13:36

A co Lancome Miracle so Magic?

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

jaro
Učednice 175 příspěvků 20.11.08 13:38

Gucci Envy, po rozvonění je to krásná nevšední elegantní vůně. A tělové mlíčko je taky super.

Na poličce 48 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 12 vzorků V tužebníku 5 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 20.11.08 13:55

Ještě jak vidím příspěvek janas, tak mě napadl klasický Miracle. Ten už teda s J´Adore sice nemá nic společného, ale je pěkně sestavený a pro mě elegantní. Výdrž má oproti Miracle So Magic o dost lepší, v té navíc cítím hodně růže (ale velmi pěkné růže).

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

20.11.08 15:04

Mne príde Carolina Herrera 212 ako čistá krémová vôňa.

20.11.08 17:05

Všem moc děkuji, už si píšu názvy a v sobotu všechny odzkouším, dám vědět, pokud mě některá vůně „chytne“.

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7256 příspěvků 20.11.08 17:22

Elegantní květinovka je Patou 2000, ale tu asi v parfumérce nebudou mít. Můžeš zkusit třeba Premier Jour, Chanci EDT nebo EDP, Extravaganci (Givenchy).

protea
Nevyléčitelná závislačka 1742 příspěvků 20.11.08 21:28

Krásná krémová je Noa

Arome pf
Nováček 10 příspěvků 21.11.08 10:31

Díky, všechny vyzkouším. A máte taky problém s J´Adorem, že jej necítíte? Nebo to může být tím, že už jsem si na tu vůni zvykla? Cítím jí max. hodinu, dvě po nastříkání :(

1bludicka
Znalkyně 342 příspěvků 21.11.08 10:36
PF píše:
Díky, všechny vyzkouším. A máte taky problém s J´Adorem, že jej necítíte? Nebo to může být tím, že už jsem si na tu vůni zvykla? Cítím jí max. hodinu, dvě po nastříkání :(

Mne se taky zdá tenhle Dior, že má slabou výdrž. A co takhle Guerlain Champs-Elysées? :wink:

Na poličce 31 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 21.11.08 10:37

To bude tím,že už jsi na vůni zvyklá.Taky se mě to stává a když vůni nějaký čas nepoužívám a po čase se navoním,tak ji zase cítím mnohem víc.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

1bludicka
Znalkyně 342 příspěvků 21.11.08 10:50

To je taky možné, jestli používáš jednu vůni :wink:

Na poličce 31 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 21.11.08 11:43

BVLGARI Pour Femme, krásná jemná růže do krémova :lol: a to já růže ve vůních ráda nemám :wink:

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist