Prosím o radu-hledám svěžější,sladší vůni

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Domes
Učednice 78 příspěvků 15.09.10 15:27
Prosím o radu-hledám svěžější,sladší vůni

Ahojte,mám ráda svěží,sladší vůně,třeba Moschino Funny,Bright crystal,Éclat d'Arpége,Miss dior Cherie a ted bych chtěla najít takovou,která je sice lehká,ale má něco,čím by alespon trošku vynikla,z davu takových těch tuctových svěženěk.Doufám,že nepíšu uplné blbosti :D Moc děkuji…

Na poličce 13 parfémů 2 miniatury 7 odstřiků 136 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Reakce:

Alchemilla
Učednice 96 příspěvků 15.09.10 15:35

Vyzkousej vsechna barevna jabka od Donny karan a Niny Ricci, neco z toho by ti mohlo sednout :wink: I kdyz nevim, nakolik vycnivaji z davu..
Nebo treba Boss Femme, ktery je casto nazyvan ovocne sladkym, ackoliv mne neprisel sladky vubec. Kazdopadne by do te kategorie svezich vuni zapadl..

Ovsem pokud te Eclaty a Bright Crystaly prestaly bavit a sladkost Miss Dior Cherie ti nevadi, zkusila bych, byt tebou, hledat i v trochu jinych vodach.. Co treba The one / Rose The One?

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 10 vzorků V tužebníku 4 parfémy

tormale
Nevyléčitelná závislačka 1480 příspěvků 15.09.10 16:09

Co se týče těch jablíček, mě se moc líbí Be Delicious Night (fialové), je taková trošku do orientálna, ale pořád svěží, myslím, že docela originální. Jednu dobu jsem nad ním dost uvažovala. A pak třeba Niny Ricci - Love in Paris, Premier Jour. Nebo letní odnože Amor Amoru :). Případně Jil od Jil Sander nebo Prada L´eau Ambrée - tam je zejména začátek docela svěží.

Na poličce 24 parfémů 0 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 16 parfémů

Tana1112
sv. Parfema z Kecálburgu 5096 příspěvků 15.09.10 17:15

Toto vlákno už tady přece je.

viewtopic.php?f=43&t=­28020

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Domes
Učednice 78 příspěvků 15.09.10 18:45

Moc děkuji,za tipy :D vyzkouším....­....ROSE THE ONE mi voní :)

Na poličce 13 parfémů 2 miniatury 7 odstřiků 136 vzorků V tužebníku 4 parfémy

ellie86
Nevyléčitelná závislačka 1301 příspěvků 13.10.10 14:30
Domes píše:
Ahojte,mám ráda svěží,sladší vůně,třeba Moschino Funny,Bright crystal,Éclat d'Arpége,Miss dior Cherie a ted bych chtěla najít takovou,která je sice lehká,ale má něco,čím by alespon trošku vynikla,z davu takových těch tuctových svěženěk.Doufám,že nepíšu uplné blbosti :D Moc děkuji…

zkus Incanto Shine od Salvatore Ferragamo. Je svěží a příjemně nasládlá.

Na poličce 62 parfémů 16 miniatur 15 odstřiků 187 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Incognita
Nevyléčitelná závislačka 1031 příspěvků 14.10.10 23:04

Tak to potvrzuji, je sice převelmi oblíbená, ale vzhledem k tomu, jak málo lidí se v naší zemi vůbec voní více než jen intimně, tak tě s ní každý velmi rád ucítí; podobně by mohla působit I love love nebo lehčí Light Clouds od Moschino. A hlavně i tobě budou dlouho velmi příjemné (pokud nezačneš zkoušet těžší kalibry a tím si i otupovat svůj čich!).

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 2 parfémy

eva45
Nováček 2 příspěvky 25.10.10 23:15
Domes píše:

dobra je sarah conner

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23751 příspěvků 04.11.10 06:07

Svěžejší a sladší … například Liberté .

Na poličce 68 parfémů 0 miniatur 21 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Arnika
Parfémová maniačka 967 příspěvků 04.11.10 15:28

Já bych zkusila Amor Amor a ty jeho odnože, nebo třeba Live od Jennifer Lopez, to je povedená „celebrití“ vůně. Sladká, ale svěží, optimistická a jiskřivá.

Na poličce 25 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist