Prosím o radu-hledám svěžější,sladší vůni

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Domes
Učednice 78 příspěvků 15.09.10 15:27
Prosím o radu-hledám svěžější,sladší vůni

Ahojte,mám ráda svěží,sladší vůně,třeba Moschino Funny,Bright crystal,Éclat d'Arpége,Miss dior Cherie a ted bych chtěla najít takovou,která je sice lehká,ale má něco,čím by alespon trošku vynikla,z davu takových těch tuctových svěženěk.Doufám,že nepíšu uplné blbosti :D Moc děkuji…

Na poličce 13 parfémů 2 miniatury 7 odstřiků 136 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Reakce:

Alchemilla
Učednice 96 příspěvků 15.09.10 15:35

Vyzkousej vsechna barevna jabka od Donny karan a Niny Ricci, neco z toho by ti mohlo sednout :wink: I kdyz nevim, nakolik vycnivaji z davu..
Nebo treba Boss Femme, ktery je casto nazyvan ovocne sladkym, ackoliv mne neprisel sladky vubec. Kazdopadne by do te kategorie svezich vuni zapadl..

Ovsem pokud te Eclaty a Bright Crystaly prestaly bavit a sladkost Miss Dior Cherie ti nevadi, zkusila bych, byt tebou, hledat i v trochu jinych vodach.. Co treba The one / Rose The One?

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 10 vzorků V tužebníku 4 parfémy

tormale
Nevyléčitelná závislačka 1480 příspěvků 15.09.10 16:09

Co se týče těch jablíček, mě se moc líbí Be Delicious Night (fialové), je taková trošku do orientálna, ale pořád svěží, myslím, že docela originální. Jednu dobu jsem nad ním dost uvažovala. A pak třeba Niny Ricci - Love in Paris, Premier Jour. Nebo letní odnože Amor Amoru :). Případně Jil od Jil Sander nebo Prada L´eau Ambrée - tam je zejména začátek docela svěží.

Na poličce 24 parfémů 0 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 16 parfémů

Tana1112
sv. Parfema z Kecálburgu 5165 příspěvků 15.09.10 17:15

Toto vlákno už tady přece je.

viewtopic.php?f=43&t=­28020

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Domes
Učednice 78 příspěvků 15.09.10 18:45

Moc děkuji,za tipy :D vyzkouším....­....ROSE THE ONE mi voní :)

Na poličce 13 parfémů 2 miniatury 7 odstřiků 136 vzorků V tužebníku 4 parfémy

ellie86
Nevyléčitelná závislačka 1309 příspěvků 13.10.10 14:30
Domes píše:
Ahojte,mám ráda svěží,sladší vůně,třeba Moschino Funny,Bright crystal,Éclat d'Arpége,Miss dior Cherie a ted bych chtěla najít takovou,která je sice lehká,ale má něco,čím by alespon trošku vynikla,z davu takových těch tuctových svěženěk.Doufám,že nepíšu uplné blbosti :D Moc děkuji…

zkus Incanto Shine od Salvatore Ferragamo. Je svěží a příjemně nasládlá.

Na poličce 61 parfémů 16 miniatur 15 odstřiků 187 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Incognita
Nevyléčitelná závislačka 1031 příspěvků 14.10.10 23:04

Tak to potvrzuji, je sice převelmi oblíbená, ale vzhledem k tomu, jak málo lidí se v naší zemi vůbec voní více než jen intimně, tak tě s ní každý velmi rád ucítí; podobně by mohla působit I love love nebo lehčí Light Clouds od Moschino. A hlavně i tobě budou dlouho velmi příjemné (pokud nezačneš zkoušet těžší kalibry a tím si i otupovat svůj čich!).

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 2 parfémy

eva45
Nováček 2 příspěvky 25.10.10 23:15
Domes píše:

dobra je sarah conner

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 24006 příspěvků 04.11.10 06:07

Svěžejší a sladší … například Liberté .

Na poličce 61 parfémů 0 miniatur 21 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 23 parfémů

Arnika
Parfémová maniačka 967 příspěvků 04.11.10 15:28

Já bych zkusila Amor Amor a ty jeho odnože, nebo třeba Live od Jennifer Lopez, to je povedená „celebrití“ vůně. Sladká, ale svěží, optimistická a jiskřivá.

Na poličce 25 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist