prosím o radu rozbitý roztřikovač

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Silvika
Nováček 6 příspěvků 20.09.09 15:51
prosím o radu rozbitý roztřikovač

Zdravím všechny a prosím o radu. Dcera mi právě zvrhla lahvičku s parfémem na parkety, tak nešťastně, že se promáčkl roztřikovač, spodek se ulomil do lahvičky a zůstal jen ten zlatý vršík a díra do lahvičky. Co s tím?? Někam přelít, do něčeho s roztřikovačem od drogerie? Je ho ještě hodně asi 90ml (proto to byla taková rána):-)). Poradíte mi prosím. Díky moc. Silvie

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 2 odstřiky 9 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 20.09.09 16:02

No to je neštěstí! Soucítím s tebou!
Udělala bych to takto - kup si v lékárně lahvičku z tmavého skla - v té se vůně nezkazí a přelévej si po částech do Refanu s rozprašovačem. Refan má 10 ml a můžeš ho nosit v kabelce.

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Silvika
Nováček 6 příspěvků 20.09.09 17:10
díky

Díky za soucit a za radu, zkusím to:-) Už jsem dostala čočku od manžela a to ještě nesmrdí celý byt:-))

ledifia
sv. Parfema z Kecálburgu 2260 příspěvků 20.09.09 19:27

A co to bylo za parfém?

Na poličce 50 parfémů 1499 miniatur 30 odstřiků 498 vzorků V tužebníku 152 parfémů

Silvika
Nováček 6 příspěvků 22.09.09 14:52
Rumeur 2 Rose od Lanvina

Byl to Rumeur Rose a padal prostě roztřikovačem kolmo na parkety:-))

Albeni
Nevyléčitelná závislačka 1125 příspěvků 22.09.09 15:08

Něco podobného se mi stalo taky,ale mě se ten uzávěr neodlomil, tak to chtělo kleště. Takhle když už je v tom díra, tak to snadno přeliješ. Ty rozprašovače dneska nic nevydrží :D

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

4 důvody, proč být vděčná za mastnou pleť

Bez pudru nedáte ani ránu a lesklé čelo vás straší i ve snu? Nezoufejte. I když vás sem tam trápí nějaký ten pupínek, mastná pleť má i řadu výhod. Zejména po třicítce pak budete za mastnou pleť ještě rády.

Celý článek »
TOPlist