Prosím o radu s výběrem dárku

Kubbi7 21.10.08 16:11

Prosím o radu s výběrem dárku

Ahoj, potřebuju poradit s vůní pro mamku k vánocům. Je jí 50 let a má ráda těžší kořeněné vůně, nemá ráda květinové ale nepohrdne třeba Light blue. Díky předem za radu. :)

Reklama

Širín 21.10.08 16:22
Kubbi7 píše:
Ahoj, potřebuju poradit s vůní pro mamku k vánocům. Je jí 50 let a má ráda těžší kořeněné vůně, nemá ráda květinové ale nepohrdne třeba Light blue. Díky předem za radu. :)

Nějak si nedovedu představit někoho, kdo má rád těžší kořeněné vůně, ale zároveň Light Blue. Já osobně bych volila Mitsouko, možná by se mohlo líbit.

Ada 21.10.08 16:34

A jaké vůně teď zrovna používá? Co má na poličce?

Kubbi7 21.10.08 17:01
Ada píše:
A jaké vůně teď zrovna používá? Co má na poličce?
No momentálně Verino VV Men, který jsem jí daroval-na mě až moc dusivý a dříve tam měla myslim že Hypnotic poison.
Myskamauska 21.10.08 17:21

Ahoj Kubbi,mám dotaz.Koukala jsem na Tvou poličku a máš tam Glow,tu používáš Ty?

Barbarra 21.10.08 17:43
Kubbi7 píše:
a dříve tam měla myslim že Hypnotic poison.

Když používala Hypnotic, co zkusit Kenzoamour? Podle ohlasů v databázi vyplynulo, že je dost lidí považuje za stejnou kategorii, třeba by se mamce taky líbil.

Kubbi7 21.10.08 18:25
Myskamaus píše:
Ahoj Kubbi,mám dotaz.Koukala jsem na Tvou poličku a máš tam Glow,tu používáš Ty?
Jednoho času se mi moc líbila, taková čistá, osvěžující a nesladká. Na léto jsem si občas stříkl. Jinak ted skončila ve spárech mé sestry a mamky.
1Miru 21.10.08 18:33

Já podobnost mezi Kenzo Amour a Hypnotic Poison nevidím.. :roll:

Ale být Tebou, koukla bych na poličku Kerze - ta má vůně, co by se Tvojí mamince mohly určitě líbit…(je moc hodná i poradí..)
A vůbec to není o věku nositelky.. :wink:

atyzek 21.10.08 19:20

Mě zatím napadly tyhle vůně co by se mohly mamince líbit:
Nu Eau de parfum
Addict
L´Instant Magic

jitka006 21.10.08 20:24

Mě napadla Samsara

macska 21.10.08 20:25

L'Instant Magic
Flower Oriental (Kenzo)
Dolce Vita
Kenzo Jungle slon (i když s tím radši opatrně)
Dune (pokud to má být překvapení, tak radši ne…)
Trouble (Boucheron)

janas 21.10.08 20:29

A co Shalimar?

Panenka 21.10.08 20:35

To je slovo do pranice! Zrovna ji mám na hřbetu ruky a „fetuju“ tu nádheru :oops:

Fay 21.10.08 20:36

Pokud snese VV Man, kde je koření a santal, i Hypnotic, kde je vanilka, já bych koupila ten Addict, jak navrhuje Atyzek :D .. tím se asi nic nedá zkazit :)

Kubbi7 21.10.08 20:54
Fay píše:
Pokud snese VV Man, kde je koření a santal, i Hypnotic, kde je vanilka, já bych koupila ten Addict, jak navrhuje Atyzek :D .. tím se asi nic nedá zkazit :)
Dobrá dámy, děkuju za tipy a snad něco vyberu :D

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist