prosím o radu - střední třída/Diesel

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tarra  16.03.08 13:46

Hezký den, chtěla bych poprosit o radu - Na dražší vůně zatím nejsou peníze(studen­tka:)),ale krásně se mi čte vaše forum a doufám, že brzo už si něco pěkného voňavého taky pořídím.
Takže - při pročítání fora jsem několikrát narazila na celkem kladné reakce na Diesel plus plus (z těch levných) a silně přemýšlím o jeho koupi. Ale nedostanu se nikam na očichání. Podle popisu by to neměl být problém, jediné co mě zaráží je vanilková složka - vanilku moc nemusím - je tam podle vás ta složka hodně výrazná??Myslíte že můžu zkusit na slepo? Zatím mám…i když nevím zda budete znát z té střední - Tom Tailor nex experience, Esprit Horizon, Pierre cardin Bleu marine, z Avonu Be kissable a Pasion Dance.....
Nevadí mi něco výrazněji sladkého.
Děkuji za radu s Dieselem nebo i případně za doporučení jiných vůní v té nižší cenové kategorii:)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 16.03.08 14:30

Mě se od Diesel dost líbí Diesel Green a dá se sehnat i za dobrou cenu

http://www.bonson.cz/…robnosti.php?…

Na poličce 56 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 52 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 16.03.08 14:31

Jestli se ti Plus Plus líbit bude, s tím ti moc neporadím. Nedokážu odhadnout, ani když se dívám na seznam tvých vůní. Jen mě napadlo, kdyby sis ho chtěla objednat naslepo, že za laciný peníz je 75ka na Cheapsmells -

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

tarra  16.03.08 14:40

Děkuji za reakce. Ze zahraničního obchodu je asi zbytečné objednávat - na parfemy. cz mají ten Diesel za 450,–+poštovné. Na Diesel Green jsem se myslím kdysi v obchodě dívala, ale matně si pamatuju,že se mi nelíbil.
Puma Create jsem několikrát čichala, ale přijde mi taková nijaká…voní hezky,ale slabě,nezajímavě.
Jestli ten Diesel plus plus znáte -můžete prosím aspoň říct,jak moc výrazně je tam cítit ta vanilka? Děkuju za každou reakci

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 16.03.08 15:27

S tou vanilkou je to těžké. Ona je taková jako že někdo ji cítí hodně a někdo skoro vůbec, takže jestli ti vanilka nesedí, naslepo bych nekupovala.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

tarra  16.03.08 15:30

Dobrá,díky. Tak asi zkusím počkat až se někam dostanu. Ten Diesel by snad mohli mít i v drogerkách a obchoďácích.

PaK
Parfémová maniačka 580 příspěvků 16.03.08 15:37

Mně Diesel Plus plus nepřijde těžce vanilkový, ale je to (alespoň pro mě) lehce smetanová vůně. Co mně na něm ale hodně vadí, je velmi slabá výdrž. Co by člověk ale za ty peníze taky chtěl, že. ;-)

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 17 odstřiků 22 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Scarlet  16.03.08 16:47

a co zkusit C-Thru emerald, ten zelený, ten jsem podle Adiny recenze koupila dceři pro občasnou změnu a líbí se jí

tarra  16.03.08 17:03

C-thru jsem ještě nečuchala žádný, nějak jsem na ně nenarazila, mrknu - díky

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 16.03.08 17:44
tarra píše:
Děkuji za reakce. Ze zahraničního obchodu je asi zbytečné objednávat - na parfemy. cz mají ten Diesel za 450,–+poštovné.
:-D Svatá pravda. Omlouvám se, já už jsem asi trochu deformovaná:). Z českých internetových obchodů jsem neobjednávala ani nepamatuju. Libra se teď pohybuje kolem 32,6 Kč, takže hodně nakupuju na cheapsmells.

450 za 75ku Plus Plus je určitě slušná cena:).

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 16.03.08 20:32

Tarro,na mně je ten Diesel jen lehce vanilkový,skoro vůbec,ale jak píše Ada,na někom ta vanilka může vykvést do obřích rozměrů,jinak je spíše taková mléčně smetanová,lehounce do ovocna a očichat se běžně dá u Schleckera.Jo a výdrž je na mně kupodivu taky skvělá,chce to prostě vyzkoušet.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

scarlet  16.03.08 21:39

ještě jsem si vzpomněla, že celkem poměrně levná a velice pěkná, ženská, ale čistě květinová je Elizabeth Arden 5th Avenue ,a dále nepříliš drahé a sladké je jablíčko od Nina Ricci Nina.

tarra  16.03.08 21:48
scarlet píše:
ještě jsem si vzpomněla, že celkem poměrně levná a velice pěkná, ženská, ale čistě květinová je Elizabeth Arden 5th Avenue ,a dále nepříliš drahé a sladké je jablíčko od Nina Ricci Nina.

díky…na tu Elizabeth Arden 5th Avenue určitě taky mrknu…ta nina už jde přes ticícovku za malé balení a to už bohužel nemůžu:(
ale díky…koukám, že na netu se i do 700,– dá sehnat dost zajímavých vůní, na které jsem se ani neodvážila kliknout:)…teď jen se někam dostat na to očichání…

Dadenka
Učednice 35 příspěvků 16.03.08 22:54

Tady mají tester za 328,–-Kč. I ceny některých ostatních vůní jsou velice zajímavé. http://www.vltava2000.cz/avonpraha/good … ESTER01275

Na poličce 65 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Dadenka
Učednice 35 příspěvků 16.03.08 22:55

A poštovné při převodu na účet je 60,–Kč, což je taky solidní.

Na poličce 65 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist